reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hehe fajnie mówi :D

A na Alanka mówię Alan,Alanek,Alanuś a M czasem sobie powie Alladyn :0 :D

MISS można po porodzie juz bo jedne sa już od noworodka ale ja ogólnie tak od 2 miesiąca będe używała tzn.jak skończy ten miesiąc...
 
reklama
Mama jak narazie to nic jeszcze nie jest zrobione, tzn na ściany położona jest gładź bo wcześniej była paskudna tapeta, zrobione jest nowe oświetlenie (halogeny) i to wszystko. Meble jeszcze nie wstawione bo trzeba je skręcić a M nie ma nigdy czasu, no i nie mam jeszcze żadnych dodatków ale to w Ikei poszaleje. Także jak widzisz nie ma co fotografować bo pokój jest pusty i czeka...
Obiecuję, że jak wszystko skończę to pochwalę się końcowym efektem :tak:
 
Natusia
na pewno będzie jutro pikna pogoda :) własnie oglądam ddtvn i podali ,że ma być ładniej niż dziś bo dzis popołudniu będzie padać ..przynajmniej u nas :sorry2:dlatego my za godzinkę mykamy wszyscy na spacer :)


Bella
noo to kochana działaj z tym pokojem bo wiesz ...jeszcze miesiąc i ....;-)
miłego szaleństwa w Ikea:)


Martuchaa
no jeśli atmosfera będzie "dziwna" to mam jeszcze 20 dni urlopu ...ale myslę ,że bedzie oki...:)
miłego łikendu i Tobie kochana :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Magda
, mi podoba się Marcel, Bazyli, Tymon, Kacper i Nikodem :-)

Czarodziejko, jak nocka?

Noemi, śliczna tempka a wykres wygląda obiecująco :tak: (jeśli ten spadek i drugi skok był implantacyjny to test może jutro jeszcze niczego nie wykazać), trzymam jutro kciuki! Co do Twojego pytania to w cyklu może być kilka podejść do owulacji (pików LH) ale owulka jest tylko jedna, zdarza się, że jednocześnie dojrzewają dwa pęcherzyki dominujące i może nastąpić uwolnienie dwóch komórek jajowych, ale tylko w odstępie kilku godzin. Takie spadki na wykresie wynikają ze zmian hormonalnych - spadku progesteronu i wzrostu estrogenu.

Patrysia, WOW, jaki piękny brzusio! Mi się bardziej podoba Marcelek ale o gustach się podobno nie dyskutuje :-) Dużo zdrówka dla Ciebie, cały czas trzymam kciuki!

Martucha, ale co Ty kochana chcesz od tempki, jest piękna i nad linią pomocniczą. W pierwszych dniach tempki są często niższe, m.in. z uwagi na wzmożoną produkcję estrogenu, a potem strzelają do góry. Progesteron jak na 2 dpo piękny i potwierdza przebycie owulacji, trzymam kciuki i nie ma powodów do zmartwień! :-)

Kasiu, przytulam ale jeszcze nie ma pewności, może to spadek przed implantacją? ...mnie w rejonie implantacji bolał lewy jajnik i miałam klujący punktowy ból w podbrzuszu.

MissBella, ja polecam tego typu leżaczki FISHER PRICE Różowy Leżaczek T5051 (2664730154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., najmniejszy ruch dziecka wprawia je w ruch, synuś bujał się na nim prawie do samej ziemi :-) a Kaja jeszcze za mała na takie bujanie ale w dzień tylko w takim leżaczku chce zasnąć, takie z płozami się nie sprawdziły, huśtawki również.

Mama, miłego spacerku :-)
 
NATUSIA ja też już dzisiaj życze bo jutro może nie będę miała czasu...

Dla smyka:)



I dla was:) (bo tak zrozumiałam macie rocznicę tak?)

6736.gif
 
hejka babeczki!!!

Magda - nasze forum to praktycznie o życiu, wstawiamy fotki dzieci, ubrań, fryzur:-D, nie zaśmiecisz fotkami a my uwielbiamy oglądać zakupy dla maluszków (prawda dziewczyny???); dobrze, że nie ma tu jakiegoś nawiedzonego moderatora, który by usuwał posty niezwiązane z planowaniem płci:-D; na sierpniówkach tak było, miałam ochotę się przyłączyć, ale jak poczytałam, że na forum nie można pisać o wizytach, samopoczuciu ciążowym, płci dziecka, problemach i radościach to zrezygnowałam, bo nie wiedziałam o czym w końcu można pisać:baffled: i nie przyłączyłam się do sierpniówek; więc czekamy na fotki ubranek dla królewicza:-), co do imion to faktycznie cały wachlarz:-D, trudny wybór...ale chyba wybrałabym Igor...krótkie i fajnie brzmi;-)

Noemi - to kiedy mamy trzymać &&&&&&&&&&&&&, bo wiesz...nasze kciuki czekają w gotowości:-)

Miss - a to jest leżaczek czy huśtawka??? bo nasza Axarai ma huśtawkę Bright Stars i jest bardzo zadowolona, też o niej myślę, ale Sonia chyba boi się kołysania, bo za boga chińskiego nie chce leżeć ani spać w kołysce, ale chyba zaryzykuję i kupię taką huśtawkę, najwyżej potem ją sprzedam jak Sonia będzie płakać;
zazdroszczę meblowania pokoiku dla Kornelki, my mamy dom w fazie wykończeniowej i póki co Sonia śpi z nami w pokoju (też na razie prowizorycznym :-D), bo jej nie jest jeszcze gotowy, już się nie mogę doczekać urządzania tego pokoiku:-)

Axarai - jak Ada śpi w nocy??? i w ogóle napisz nam coś o niej!!!

Pirania - też mam kochana dni świstaka:-D, tyle, że z 1 dzieckiem, bo mlodzieniec do późnego popołudnia w szkole:-D, rozmawiam głośno z Sonią jakby coś z tego wiedziała:-D; a jakiego koloru oczy ma Krzysiu??? i kiedy ewentualnie mu się zmieniły??? a rana po cc zagojona, bliznowiec nie odrasta???

dziękuję dziewczyny za opinie w sprawie pościeli, prawie remis:-D
pozdrawiam cieplutko i udanego dnia życzę!!!
 
Tasha, Krzysiu ma brązowe (ale nie tak ciemne jak ja) a M jasnoniebieskie :-) Moje dzieci miałyby szanse na niebieskie tylko wtedy jeśli ja od mamy dostałabym allel niebieskiego koloru (mama ma ciemne ale jej tata miał jasne, na pewno zatem ma 1 taki allel tylko nie wiem czy mi go dała :-)) i do tego przekazałabym go dziecku ...no ale oboje mają/będą mieć brązowe oczka po mamusi :-) A Wy z M jaki macie kolorek ...Ty masz ciemne? Kompletnie nie pamiętam kiedy się Krzysiowi zmieniły, tak jak u Kai pojawiały się stopniowo coraz większe brązowe plamki, jedni twierdzą, ze kolor oczu kształtuje się do 6 miesiąca, inni że dłużej. Ja nadal mam to zgrubienie po środku wzdłuż blizny :-( ale chyba się na razie nie powiększa, smaruję cały czas Contratubexem. A jak u Ciebie z blizną? Już pojutrze nareszcie wracacie do domku! Sonia już ma prawie 2 miesiące, szok jak ten czas zasuwa!

Natusia, będę jutro poza domem tak więc już dziś przesyłam życzenia synkowi (spełnienia marzeń, dużo zdrówka, uśmiechów i samych powodów do radości)
t3357.gif
i Wam (dużo miłości, zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń)!

Kinga, czytam regularnie, super blog a Ty jaka zgrabniutka! Jak samopoczucie?

Ewcik, tempka niebłagalnie spada
t2014.gif
 
Ostatnia edycja:
50427ebf00174f254abbcbee

Hej Jestem
Az trudno uwierzyc ale spalismy do 10!!!!:szok:
Maksio w nocy ze 4 razy budził na "żyganko"
Wiecie on jest niesamowity...wyscielilam mu folią cale lozko , zdjelam dywan a on ani kropelki nie zwrocil na podloge..
Przychodzil do nas i mowil ze "nie jest mu dobrze" i biegiem do wc
Szokkk
Maciej ode niego tyle starszy a zafajdal wszystko mozliwe...
Maksio oczywiscie oslabiony, zjadl kawalek bananai tylko pije...poklada sie po kanapie i dywanie..widze ze jeszcze żle sie czuje
Jutro bedzie juz lepiej.

Patrysiu
ale masz duzy brzurzek!!
ale jaki zgrabny - mimo swojej okazałosci. W ogole nie masz boczków!!!:)))
Dobrze ze sklurcze są...jeszcze jakby sie czop ruszył to juz by "polecialo"
Trzymam kciuki..

Dziekuje dziewczyny za Wasze posty, ze o nas myślalyscie:))))
 
reklama
Do góry