reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry

..... wpadam z rana
c045.gif
,

Andziak
wow....super laseczka z ciebie :-):tak:
Tasha ja wybralabym pink princess :-). Jak Sonia?????
Patrysia brzuszek suuuper :-), mam nadzieje ze Marcelek szybko z niego wyskoczy no bo tam juz miejsca brak na fiku-miku. Zycze ci zdrowka.
Neomi z takiego skoku tempki to musi byc fasolka. Trzymam mocno kciuki jutro z samego rana &&&&&&:-)
Czarodziejka co z Maksiem??????
Kinga dziekuje, przeczytalam caly. Jestes niesamowita kobietka i jaka laseczka:-). Trzymam kciuki za wszsytko &&&&&.

.....u mnie spadek!!!!!! No coz zycie, ale dzis to mam wrazenie, ze ktos wzial igle i robi mi dziury w prawym jajniku. KLuje, szczypie, boli.....ale to nic. Ja dam rade. Wypije z wami kawusie i jade z moja smerfetka na
n050.gif
. Moj M mial ja zawiesc i on jest gotowy, ale ja uznalam, ze jade. Wypije kawusie w restauracji, popatrze jak plywa i bedzie super.

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido, Lola Flora i inne dziewczyny
g090.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martuchaa
kochana jestem :)))) i to z kawką :) także pijemy słonko..
przykro mi ,że ta tempka taka niska ...ale nie ma wyjścia --->czekamy z Tobą do terminu @..


Czarodziejka
kochana ...mam nadzieję ,że pospaliscie ????
nie wiem czy masz taki lek bo on jest na recepte-Diphergan...to jest syrop i on działa przeciwwymiotnie....

Patrysia*
piękny brzuś ..oj Marcelek ma dobrze ;))


Tasha
cześć:) mi tez najbardziej podoba się ten ogród;)


Truskaffcia
uszy już oki :) wczoraj pani z banku miała dzwonić i nie dzwoniła to odsapnęłam ...ale przemyślałam sprawę i nie chcę kredytu na firmę bo za duża rata bedzie i to bieganie z fakturami ..weźmiemy zwykły konsumpcyjny albo pożyczke w koncie :)


Fikusowo,Pierogatka,Dido,Beatka,Aneczka
czy Wy jeszcze zaglądacie ????


Tusia
co tam u Ciebie babo ??? krzaki się ruszają ---> wychodź na kawę :)


Magda z uk
czekamy na fotosy:)))) mi się Tymek podobuje :-p


Pirania
no to już z góry dziękuję za szyld:))))


Noemi
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sikaj ,sikaj :):):):))&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Natusia
kochana powodzenia w przygotowaniach :))
co robisz do jedzonka--->pisz nam tu ,zaślinimy klawiaturę ;-)


Kinga
jak dziś humorro????


Kasia uk
no to miłego pluskania :) Ty nie pij kawy tylko doopkę idź pomoczyć ;)


pozdro dla Was wszystkich kochane ;))
 
Patrysia super brzusio.A jak szwagierka mowi do synka? Bo mam problem jak zdrobnic Seweryna.
U nas juz z.Kuba byl duzy problem .Wiec jak teraz zaszlam w ciaze to wiedzialam ze jak nie bedzie Zosi to bedzie mega problem
 
Andziak
nooo..miałam pisac ,że brzuś śliczny :)pogłaskać;)


Martuchaa
z babka jesteśmy umówieni ,że zaczynamy Jej płacić od lutego ...czyli w lutym podpisujemy umowę najmu ..teraz jest czas na remont..poza tym do grudnia jeszcze obie pracujemy..
a jeszcze poza tym to nie chce zaczynac w styczniu bo koszty ogrzewania będę pewnie wysokie jak to zimą ..a w lutym i w marcu ogrzewanie przyjdzie już mniejsze niż grudzień i styczeń..wiesz--->jak dopiero zaczynamy to trzeba wiele brac pod uwagę ..
w jak otworzymy w lutym powiedzmy w połowie to już babki w marcu powinny przyjść bo jednak czapki z głowy pościągają to i odrosty sobie zrobię ..przed świętami pazurki czy oczy itd....
tak myślę :sorry2:
potem już zacznie się woskowanie i pedicury:-p


a z @ masz rację ---> nie zasługuje na naszą uwagę i skopany humor...
 
ANDZIAK normalnie mówi Seweryn bo to już nastolatek...a jak zdrabniała nie wiem ale na jednej stronce znalazłam takie zdrobnienia:

Savi, Sejyn, Ser, Serwer, Sevek, Sever, Sew, Sewa, Sewcin, Sewcio, Sewciu, Sewe, Sewek, Sewer, Sewerek, Seweryneczek, Sewerynek, Sewerynowy, Sewerynuś, Sewi, Sewisiek, Sewiń, Sewo, Sewryś, Sewson, Sewuleczek, Sewulek, Sewunio, Sewusiek, Sewuś, Sewuń
 

Savi, Sejyn, Ser, Serwer, Sevek, Sever, Sew, Sewa, Sewcin, Sewcio, Sewciu, Sewe, Sewek, Sewer, Sewerek, Seweryneczek, Sewerynek, Sewerynowy, Sewerynuś, Sewi, Sewisiek, Sewiń, Sewo, Sewryś, Sewson, Sewuleczek, Sewulek, Sewunio, Sewusiek, Sewuś, Sewuń


o matko spadłam z krzesła...

mój Dominik ma takie zdrobnienia:
Mikuś ,Mikson,Domi,Domino,Domiś i po prostu Dominik
 
Dzień dobry :-)

Andziak, Patrysia super brzuszki :tak: Ja mam troszkę mniejszy, jak narazie przytyłam tylko ok 7 kg.

Mama trzymam nieustannie kciuki za Twój nowy biznes, napewno wszystko się uda i będziesz miała piekny salon. Tylko pozazdrościć... :-)

U mnie wszystko ok, pomalutku wyprawka się powiększa. Kupiłam wanienkię Onda ze stojakiem którą poleciła mi Piranha- dziękuję kochana :tak: W poniedziałek jadę do Ikei po łóżeczko. Mam kołyskę ale łóżeczko i tak musimy kupić oraz pościel i inne dodatki do pokoju Malutkiej.

Zastanawiam się jeszcze nad leżaczkiem, np: Bright Stars. Używacie dla swoich Maluszków tego typu leżaczków, są potrzebne?? :confused:

Trzymajcie się cieplutko :-)
 
Ja mówię Dominik,Dominiś,Dominisiek,Domiś :)

Mama mówi Dominuś :)

A znalazłam takie zdrobnienia:

Dido, Dildo, Dingo, Dodek, Dodo, Doduś, Dom, Doma, Domajdżan, Domal, Doman, Domator, Domcik, Domcio, Domeczek, Domek, Domel, Domenek, Domi, Domidas, Domien, Domik, Domin, Dominas, Dominator, Dominel, Domingo, Dominiaś, Dominiczek, Dominio, Dominisiu, Dominiś, Domino, Dominolik, Dominus, Domisław, Domizus, Domiś, Domo, Domon, Domson, Domuś, Don, Donel, Doniek, Donio, Doniu, Dosiak, Dosiek, Dosik, Doś, Duminek, Dunek, Dunuś, Dydek, Dyduś, Inik, Menek, Miciu, Mik, Mimi, Mimik, Mimiś, Mimol, Min, Minek, Mingo, Miniczek, Minik, Minio, Miniu, Miniuś, Miniś, Mino, Misiu, Niczek, Nik, Niki, Nikuś, Ninik, Niniś, Niuniu, Niuś, Niś, Ujon

Hehe niektóre to sa mega :p


edit:MISS to wyprawki czas zaczety:))ja chcę kupić leżaczek ale to po porodzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bella
cześć i dziękuję :))
popykaj fotki pokoiku Małej i poprosimy ---> och i ach będą :tak::-p


Patrysia*
o matkoooooo:szok:
moja mama mówi do Dominika Minisiu :-D



Kate
ja tu myslę o Tobie moja Ty zalatana kobietko:):***


Martuchaa
czas wypowiedzenia mamy 2 tyg ..czyli mogłybyśmy w połowie grudnia ..ale pewnie już w listopadzie Jej powiemy ...chociaz nas jest tam tyle,że szefowan nie zostanie bez pracowników..
poza tym nie chcę być "świnką" wiec załatwie t jak należy..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martuchaa właśnie poważnie zastanawiam się nad kupnem bo czytałam, że dzieci uwielbiają takie leżaczki a dla rodziców to chwila wytchnienia i możliwość przebywania z dzieckiem np: gotując obiad.
Tylko nie wiem czy już go kupić czy będzie mi potrzebny dopiero jakiś czas po porodzie. W tych wszystkich zakupach i związanych z nimi wydatkach muszę podzielić co koniecznie kupić teraz a co mogę trochę później...
Oto upatrzony leżaczek (chciałabym kupić używany, zawsze to połowę taniej będzie):
 

Załączniki

  • bright-starts-lezaczek-ptaszek-do-9kg-6926.jpg
    bright-starts-lezaczek-ptaszek-do-9kg-6926.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 28
Do góry