reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia, Andzia..... jejkuuuu jak ja bardzo bym chciala wskoczyc na ktorejs z was miejsce.....;-):tak:.

Piranha bardzo dobrze stara mi sie podpowiadac, tak wiec mam nadzieje ze juz .... juz.... jestem coraz blizej.....
Ja sama sie wkrecam, a moze....????.... No coz, na razie to w 100% dziala wit B complex. Zauwazylam to robiac testy owul. No coz, czas pokarze, czekam do poniedzialku.... i z testem w torebce do pracy, choc.... jak zatestuje okolo 6.30 rano ( zaraz po przebudzeniu) to moze do 8.30 cos sie wyjasni????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Andziak, tak sobie myślę, że to zdjęcie jest zrobione pod kątem co zmniejsza optycznie nieco ten kąt ułożenia nuba względem kręgosłupa ...no ale pewnie zdjęcie zrobione na wprost nie powiększy go jakoś znacząco, jak chcesz to pstryknij fotkę na wprost to zmierzymy kąt :-)

Kasiu, ten cykl zdecydowanie dużo ładniejszy od poprzedniego a plusik na teście coraz bliżej!
 
......udalo sie...., od godz. 9 rano mialam mechanika do automatu, naprawil :-), tak wiec ruszam do prania!!!!!
Noemi testujesz ze mna czy predzej???? Trzymam kciuki :tak:

Dziewczynki koniec spijania kolejnej kawusi, czas ruszyc do " pracy".
a015.gif
juz mnie wola.....jejku jak krzyczy, a pozniej wpadam z
a070.gif
do auta. Tak wiec lenistwa czas zakonczyc.

Zycze milego dzionka i pozniej
c045.gif
.
Buziaczki
 
jestem ..Zuza odebrana..
za 1,5 h po Dominika...dobrze ,że mam rosół od wczoraj to tylko II szybko machnę ..


Magda z uk
przykro mi,że jednak się potwierdziło to rozejście ...ale Ty dzielna jesteś ,mąż wspiera..dasz radę ,choć lekko nie będzie ...
i dzięki za wsparcie z interesem ;)


Kasia uk
pewnie,że kawka kolejna się przyda ..zaraz wstawiam ,ale Ty widzę już do pracy poleciałaś ....


Marzycielka
miłego dnia i wracaj na łono bb bo brak Ciebie ;)


Andziak
witaj :)


Daria
a jakie masz to hula---> to z wypustkami???


Axarai
takie stany sa normalne...ja do dzis pamiętam jak ryczałam,a za chwilę było oki....hormony wracają do normy i trza przeżyć ..




nooo..to ide po ciastka owsiane i kawę .
 
witam babeczki!!!

Axarai - nie dołuj się kochana, miałam identyczne jazdy, teraz też czasem mam, ale wszystko z Ciebie zejdzie (ze mnie zeszło już 18 kg:-)); generalnie po cc podobno brzuch wolniej schodzi, ale dasz radę, odczekaj parę tygodni i będzie dobrze, a skórę ujędrniaj ile się da, kup sobie masażer do ud, żeby szybciej pozbyć się tego wodnego cellulitu i wierz mi, że niedługo nie będzie śladu; a blizna się zagoi i zjaśnieje

Daria - nie daj się zwariować, jeśli nie chcesz karmić piersią z różnych powodów to nie karm, w końcu mleko modyfikowane wymyślono dla dzieci i na pewno im nie szkodzi, to oczywiście twoja decyzja, ale jeśli masz się szarpać, męczyć to po co??? mój syn wyrósł na mleku modyfikowanym na super faceta, ma ponad 185 cm wzrostu i chorował jedynie na migdały a po ich usunięciu kompletnie nie choruje; nie wiem dlaczego, ale w nas kobietach usiłuje się wzbudzić wyrzuty sumienia, że jeśli nie karmimy piersią to gorsze z nas matki a przecież to bzdura!!! jak rodziłam Sonię to lekarz bez problemu po porodzie dał mi bromergon na zatrzymanie laktacji, spytał tylko czy jestem pewna swojej decyzji, bo jest nieodwracalna i podał lek a pediatra w tym szpitalu patrzyła na mnie i na niego jak na zbrodniarzy a przecież każdy z nas jest dorosły i ma prawo podejmować takie decyzje a nie inne; a że to się komuś nie podoba to jego problem; a Sonia pięknie przybiera na mleku modyfikowanym, już waży 4050 g

pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dnia for all!!!
 
Piraniu zdjęcie z tego 12 tygodnia mam tylko jedno, ale wkleję, bo jak się czasem człowiek przyjrzy, to albo już mi się w oczach dwoi, albo widzę tego nuba:-)

skanowanie0001.jpg
Mama dzięki za słowa otuchy. Staram się nie dołować. Zresztą przy Was się nie da:-p


Lola ja tak sobie myślę, że w 14 tc to trudno zobaczyć na usg siusiaka, ale ja się nie znam. Na swoim połówkowym widziałam, a i tak nie dowierzam, więc ja tam myślę, że nie powinnaś tracić nadziei;-)


Tasha absolutnie się z Tobą zgadzam, co do karmienia dzieci. Nic dodać, nic ująć Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
u mnie byla przed chwila polozna colin wazy 4kg:)
tasha moja nadia na mleku modyfikowanym ladnie przyberala zreszta widac;p
magda z uk ja juz troche cwicze ;p w polsce jak urodzilam nadie na drugi dzien w szpitalu przyszla baba do mnie i mi kazala cwiczyc na tyle ile dalam rade :)
mama hula hop ja mam takie zwykle dla dzieci;p przy nadii takie mialam i super wszystko zeszlo do chrzcin nie bylo widac ze wciazy bylam a mialam po 2 tygodniach :)
pirahna my mamy 20 pazdziernika :)
 
Daria
ja wiem ,że żeby był efekt z hula to najlepsze jest z tymi wypustkami bo raz że masują a dwa ,że jest cięższe ...a żeby był efekt to musi ważyc z 1,5 do 2 kg takie koło ..
ale skoro Ty na zwykłym dajesz radę to tylko się cieszyć :)

Colin 4 kiloski waży a Dominik miał 4100 jak Go urodziłam :) to sobie pomyśl ile miałam pracy ,żeby Go wypchnąć ..:-D


Tasha
uściski dla Was ;)


Magda z uk
jesteś jedną z nas to wspieramy ;)) i mało tego ---> wspierac będziemy:):)


Kate
;************************ :))




idziemy z Zu po Domisia .
 
Daria
ja wiem ,że żeby był efekt z hula to najlepsze jest z tymi wypustkami bo raz że masują a dwa ,że jest cięższe ...a żeby był efekt to musi ważyc z 1,5 do 2 kg takie koło ..
ale skoro Ty na zwykłym dajesz radę to tylko się cieszyć :)

Colin 4 kiloski waży a Dominik miał 4100 jak Go urodziłam :) to sobie pomyśl ile miałam pracy ,żeby Go wypchnąć ..:-D


Tasha
uściski dla Was ;)


Magda z uk
jesteś jedną z nas to wspieramy ;)) i mało tego ---> wspierac będziemy:):)


Kate
;************************ :))




idziemy z Zu po Domisia .

ja w swoim mialam ryz wsypany zeby bylo ciezsze;p
no ja male dzieci rodze chociaz colin ladnie jak na mnie wazyl ;p
 
reklama
Magda, zdjęcie niewyraźne ale ja też widzę nuba :-), zaznaczyłam jego kąt żółtą krechą :-) Fajnie widać dokładnie jak ma obie nóżki ułożone (troszkę jest to pod kątem a nie idealnie z boku) a po środku sterczy nub :-) Ułożenie syneczka optycznie (o ile moja wyobraźnia nie szwankuje ;-)) zmniejsza kąt na zdjęciu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry