reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasia uk no cos mi sie odmienilo ciekawe co i na jak dlugo :)
axarai to dopiero 2 tygodnie po porodzie to jeszcze wszystko wroci do normy :) a co do golenia po cc to nie wiem ale pewnie jakos sie da bo kolezanka moja po cc pokazywala mi blizne to byla ogolona :-D
ja dzis wkoncu jade po hula hop :) co prawda brzucha juz prawie nie ma ale ja nie lubie jak siądę a jakąś faldka sie robi ;/ mysle ze do chrzcin jakos bede wygladac :-D
 
reklama
DARIA ty to laska!ja to sie będę musiała za siebie wziasć :p co do M to super że sam od siebie wziął synka i go przewinął :))

powiem ci ze z nadia mialam duzo mniejszy brzuch w ciazy niz z colinem a jak urodzilam nadie to po porodzie mialam wiekszy niz po colinie az jestem w szoku ;/ bo po colinie taki lekko odstajacy mam a myslslam ze bedzie duzy ..
moze u ciebie tez tak bedzie ze sie sam wciągnie :) marcelek mial byc z wrzesnia a jak sie nie ruszy nic to bedzie z padziernika :)
 
DARIA u mnie po porodzie z Domisiem miałam mniejszy brzuch niż z Alankiem takze teraz na to nie licze :p co do miesiąca wiesz mnie to nawet cieszy bo bedzie mieć urodzinki podobnie jak Domiś i tak fajnie beda razem torcikowali w swe święto :))szkoda ze Alanek nie jest też z października tak fajnie 3 bracia by sobie świętowali swe urodzinki ;))
 
Axa ten dołek minie. Ja zawsze mam takie zjazdy po porodzie. Blizną się nie martw. Golisz normalnie, jak wcześniej. Wszystko powolutku wróci do normy. Daj sobie czas:happy:

Daria no Ty to jesteś szalona. Już hula-hop:szok: Toż Ty jeszcze w połogu....uważaj na siebie;-)


Andzia ja tez uważam, że powinnaś więcej odpoczywać. I nie pisz, że nie możesz. Ja tez tak myślałam, a jednak mogę, jak muszę. Trzymaj się.
 
reklama
Andziak, szok bo faktycznie nub ułożony jak u dziewczynki! Zmierzyłam nawet kąt i jest zdecydowanie mniejszy jak 30 stopni.

Zobacz załącznik 503046

Kasiu, dziś kolejny Dzień Świstaka, mogłabym przygotować sobie opis dnia i wklejać codziennie od pn do pt taki sam :-D Ogólnie czuję, że brakuje mi ostatnio na wszystko czasu, w domu bajzel co mnie dołuje bo ja lubię mieć porządek wokół siebie, Kaja cały dzień przysypia tylko na malutką chwilkę a więc nic kompletnie nie zdążę zrobić. A wykres bardzo obiecujący, nic nie pisałam żeby Ciebie nie nastawiać no ale nie mogłam się powstrzymać :-D

Daria, a Ty chrzciny wyprawiasz 20-tego października? ...bo ja rozważam 21 :-)

Axarai, daj sobie czas, brzuch się wciągnie a z okolic blizny znikną te wałki, z czasem zrobi się z tego cieniutka biała kreseczka (u mnie to mało prawdopodobne przez bliznowca).
 
Do góry