reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja fotki z nubem nie mam tzn. mam ale z 11 tyg. A wtedy to byl typowo dziewczynkowy.
Moj maly w 30 tyg mial 2040 g. Wydaje mi sie ze duzo.Ciekawe ile teraz lekarz powie.Jak pojde bedzie zaczety 35 tydz.
No i jak ta waga sie do faktycznej sprawdzi.
Z Kuba w 36 tyg wyszlo ze 3200 urodzil sie na poczatku 39 z waga 3700 to by sie zgadzalo.Przybieral tak 200 g na tydzien
 
Andziak, faktycznie dużo bo prawie 90 centyl:

30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl)

A wkleiłabyś tą fotkę nuba z 11 tc?

Magda, chętnie zobaczę te fotki z 12 tc :-)

misia, psychika ma ogromne znaczenie, jak już pisałam stres jest podobno sygnałem dla organizmu, że teraz są niesprzyjające warunki do zajścia w ciążę, trzymam kochana kciuki! A na kiedy masz termin @?

Ewcik, tempka spada, super!!!

Marzycielko
, mi to wygląda na podstępne działanie prolaktyny :-(
 
Flora no u ciebie moze byc maluch na usg mniejszy bo pisalas ze owul . byla pozno.A onu tygodnie wg OM mierza.Ja wiem ze owul. byla 13\14 tc. wiec musi byc maluch duzy.Bo tylko dzien roznicy by musial byc a nie dwa tygodnie
 
Ostatnia edycja:
Marzycielko moje wykresy co m-c sa do doopy, ale ja sie nie poddam. Walcz dziewczyno!!!!!!

Magda UK ty mi tak nie pisz o tym cyklu, bo bardzo mocno robisz mi nadzieje.....tak wiec prosze o &&&&&

Kate buziaczki

Andzia mam nadzieje ze u ciebie OK????

Daria dajesz rade???? Stosunki z M lepsze... bo jak nie to pozycze ci moj
u075.gif


Piranha a co wy dzisiaj porabiacie?????

Mama
kawe pijemy?????
 
Ło matko Kinga 6 lat na forum to kupa czasu, to ja już się nie odzywam:-) Głowa do góry każdy z nas ma gorsze dni...

Piranha też mi się wydaję, że to kość udowa a nie numb bo coś za nisko...ale dzięki za wszystko, co do wagi widocznie niższy centyl a poza tym usg nie jest mega dokładne.
Andziak ten numb to dziewczynkowy chyba na tym zdjęciu, chociaż co ja tam wiem, czyli tak naprawdę może być różnie z tymi numbami. Przypomniało mi się, że jak byłam na usg w 14 tygodniu i mówiłam gince, że nie chcę znać płci, ale jak jeździła tym swoim sprzętem to widziałam znajomy mi widok -jajka i antenka i mówię gince po badaniu, że chyba coś widziałam( a ciśnienie to mi tak skoczyło) a ona na to , że najważniejsze, żeby zdrowe było więc nie nastawiam się na dziewczynkę, po takiej wypowiedzi.
Mamma - dzięki.:-)
 
Hallo Kochane!!!
Kinguś a Ty w czapkę chcesz! Oddajcie Nam naszą Kingę! Znowu kosmici ją porwali!!!!!!!
Ada w 35 miała 2400, 4 tygodnie później w 39 dzień przed CC 3500, więc tak kilo na koniec dzieci chyba tyją, przy porodzie 3460, więc wymierzyli idealnie:-) A długa w 35 tygodniu była 50, dzień przed CC też 50 i urodziła się też 50:-)
A ja w dołeczku od wczoraj siedzę! Patrzę tak na siebie i wyglądam masakrycznie! Wszystko wisi, popatrzyłam na tą bliznę wczoraj, bo próbowałam się ogolić, i patrzę a nie już włoski wyrastają, da się to radę później golić? Straszne to wszystko, M to się za 100 lat chyba pokażę, w ogóle cała skóra taka okropna:szok::crazy::eek: Do doopy to wszystko!!!!
 
reklama
Do góry