reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
MARTUCHA przyjemnego wyjazdu:))
DARIA ale ładnie Colin spi :))w nocy też tak?

Kobity jak sie sprawdzą wasze przeczucia to tym co nie mogą Kubusia postawię a tym co mogą drineczka :D
 
MArtucha :) szał ciał haha Trzymam Mega Kciuki, niech sprytny plemniczek pędzi do celu!!!!!
Udaenego wyjazdu, już tęsknimy i czekamy na powrót :)
Patrysia już się doczekać nie mogę tego Twojego słodziaka :D
Kubusia będę żłopać jeszcze w tym tygodniu:-p
 
helołłł:))

Nullka wybaczam Twoją nieobecność ..
ale nie rób tak nigdy bo my tu się martwimy!!! ju noł??:-D

co do woskowania bikini to jak najbardziej jest bezpieczne ..jedno co to po połowie ciąży wargi przeważnie są bardziej nabrzmiałe i wtedy lepiej sobie darować głębokie bikini---> wtedy robię mocno boki i całą górę..

cieszę się ,że i Tobie przepisy przypadły do gustu:)

u mnie dziś gulasz z kaszą i buraczki..



Martucha
będę tęsknic ....ale jedź ---> rozmnażaj się :-p


Daria no początki bywają rózne ,ale wierzę ,ze i u Ciebie sie unormuje :)


Patrysia* nadal &&&& :)


Marzycielka witaj i dzięki:)
co Ty tak rzadko wlatujesz


Kate cześć kochana :)):*
8 ząbków ma juz Alan matkooo,ale dał czadu z ilością !!! moje bąki miały PIERWSZEGO zęba jak skończyły 8 m-cy a Twój ma juz cały arsenał:)))



coś to jeszcze miałam pisać yyyyy starość ...czy za dużo masła było???:sorry:
 
patrysia w nocy czasami wstaje raz czasami dwa od 5 jest taki kryzys kolki i wtedy marudzi a tak to narzekać nie moge, tylko ta kolka:eek:narazie odpukać jest cisza...
kate mojej nadii tez tak szly zeby to byla masakra na roczku miala wszyskie zeby:-Da teraz dwoch nie ma:-ptylko ty karmisz piersa to lepsze na zeby niz te sztuczne mleko;/
 
Piranha dziękuję Ci z całego serca za tego posta jakby mnie olśniło!! Jakbyś mogła zerknąć zmieniłam granicę , żeby zobaczyć jak będzie wykres wyglądać i faktycznie wygląda dużo lepiej i teraz te tempki by górowały:-) narazie zostawię tak tą granicę a zaznaczę sobie tylko w opisie że granica pierwotna w 17dc, humorek zresztą dzisiaj się poprawił powiem Wam że mało myślę o ciąży i testowaniu ale chyba to dobrze:-) aha jutro sprawdzę sobie tempkę termometrem ktrym cały czas mierzę i rtęciowym porónam czzy dobrze mój elektr. mierzy dobry pomysł??

Nulka ja zrobię test w poniedziałek rano testem 10 i to będzie 11dpo lub więcej bo granicę przesunęłam i wg nowej granicy to będzie 13dpo będę doszukiwać się mega bladziocha razem z Kasią

Kasia dzięki trzymamy się razem nic nie odpuszczam co ma być to będzie...;-)
 
Mama
Zdecydowanie za duzo masła ha ha

Nullko
Dobrze ze zajrzałas:)))) Choc ja o Tobie mam wieści z pierwszej reki:laugh2:
Dziekuję za komplemet odnosnie Sushi:))))
Wlasnie jutro ustwawilam sie z kolezanka na wspolne robienie...szczerze to juz mam dość ale tak bardzoi mnie prosiła:))))

Martucha
Stosunkowo udanego wyjazdu zycze:):laugh2:

bylam z maksiem na dlugim spacerze...teraz ledwo zyje ....dopowietrzylam sie ze ho ho
Macius z malzem u dentysty.....mysle czy to moje dziecko da rade...robi ząbki bez zadnej sedacji...
 
brat mi przywiózł winogron z Wiednia...siedzę, objadam się i mi dobrze:-p
Jeszcze Mati częstuje kanapką z serkiem, zrobiłam mu kolację...mówi " mamuś maaasz, spróbuuuj jakie przeeepysznee" wariatuńcio mój:-D

Noemi noo widzisz jak fajnie wykres wygląda, też mi nie pasowała ta poprzednia granica ;)
Mama hahahaha taaa masła za dużo:-D:-D:-D:-D:-D
 
No powiem Wam, że jak sobie przemyślałam ten 15dc to jest to możliwe bo czułam wtedy bóle w podbrzuszu dość mocne, bardzo chciałabym być w ciąży i liczę na to naprawdę tylko wiecie jaka mnie myśl naszła...że staranka były przed w trakcie i po owu...
 
reklama
no to dobrze hehe wszystkie opcje wykorzystaliście:-D ph miałaś podręcznikowe, iiiii ja obstaje przy swoim zdaniu że sama odległość od owu nie jest istotna ;)
 
Do góry