reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Axarai, minął już ten ból?

Daria, trzymam kciuki by Lefax pomógł! &&&&&&&&&&&

nullka, znalazłam informację, że progesteron w 5-6 tygodniu powinien wynosić 12-20 ng/ml a norma dla pierwszego trymestru to 9-47 ng/ml.
 
Piranha bardzo Ci dziękuję :) U mnie w normach I trymestru jest progesteron 16,4-49,0

poszperałam na wykresach u innych dziewczyn i znalazłam jedną , której przyrosty wynosiły:
12-14dfl 54%
14-17dfl 50%
17-23dfl 82%
23-28 dfl 76%
28-32 dfl 55% i...... urodziła w terminie piękną córeczkę, także wszystko jak widać jest możliwe :szok:
 
witajcie babeczki...ja po pracy ..domek ogarniety..pranie rozwieszone,lekcje Zuzy przypilnowane ..
czas na chwile na bb wlecieć ;)


Kate cieszę się bardzo ,że i Wam zraziki smakowały;))
i super ,że wypad z mężem udany!!


Mama - mam jeszcze pytanie do Ciebie jako do specjalisty. Otóż moją pamiątką po ciążach są takie plamy brązowe na twarzy. To się jakoś fachowo nazywa ale ja nie pamiętam . Czy są jakieś zabiegi , które mogą je zniwelować ? Czy raczej muszę do dermatologa się udać?

Karola to są zmiany pigmentacyjne..
możesz w gabinecie zrobić sobie zabiegi wybielające Giga White np z firmy Clarena...
nie wiem jak masz ich dużo ..jeśli jest niewiele to takie zabiegi pomogą ..jeśli jest ich sporo to lepiej do dermatologa..

u nas taki zabieg wybielający to koszt 90 zł

Girlsy help help ;p nadaje z auta, wracamy od gina, jest pecherzyk i ma cale 23,44mm ;O endo ponad 11mm ..!! I gin powiedzial ze duuuuzo sluzu;D kiedy dzialac?? Starczy sam pre seed? Czy pre seed z soda?(ph niestety ciagle w granicach 5;/)

Martuchaaaaaaaa działaj ,działaj ..nie wychodźcie z sypialni ;)))))
albo ...nie wyjeżdżajcie z lasu:-D:-D:-D:-D
piękne wieści przynosisz :))) widzisz jaki organizm potrafi byc przewrotny :-p
drżyjcie narody hahahahahaaaa


Nullka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& tyle mogę !!

Tasha eee..jakoś dużo mi nie ubyło ..z 66 kg na 61.5...
zdrówka dla Was..

Pirania gratki zdania Krzysia :)) zapomniałam napisać :sorry:


Natusia jak samopoczucie ??

Ewcik odespałaś ???


Magda z uk :szok::szok: kupiłas auto i smigasz po mieście ?????
wleć do nas choć na chwilkę ...


Tusia dzięki za info o Patrysi* przekaż Jej pozdro ;))
a Ty juz jesteś spokojniejsza idąc na mikro ???pomogłam trochę czy nadal cała latasz ?:-D


Kinga &&& za Twoje sprawy!




pozdrowienia for all...
idę szykowac ubranka bo zawożę do znajomej ,która rodzi za 3 tyg Szymonka ;)
 
Jestem , dzięki dziewczyny , odgrzebałam się z tego doła .
tasha , współczuje szpitala , buziaki dla was i zdrowia dla kruszynki :)
daria , cudny syneczek :)
martucha , no proszę ! pęchol jak ta lala ! do dzieła ! &&&&& żeby pęknął i jajko wyleciało ...
nullka , nie amartwiaj sie tak napewno wszystko dobrze , beta przecież cudna i progesteron też , każdy organizm inny - &&& za wizytkę i pozytywne wieści :)
misia , kurka , zaadroszcze tego koncertu
mama05 , a może zostaw sobie co nieco :-p

ciekawe czy jurto mi tempka spadnie , hmm ...
 
Hej Dziewczyny!!

Ja też po pracy padam na szczęście obiad mam i nie muszę szaleć w kuchni. Dzisiaj moja tempka lekko się podniosła ale zastanawiam się na termometrem bo mierzę zwykłym elektronicznym i wydaje mi się do doopy bo rtęciowych już nie mam miałam 2 i jak na złość stłukłam...a ten elektroniczny na pewno nie mierzy dokładnie...Temperatura u mnie utrzymuje się w okolicach linii pomocniczej więc chyba jest dobrze

A i ciekawostka dzwoniłam do labolatorium i pytałam się kiedy można zrobić betę i powiedziała, że po 14 dniach a ja się pytam czy tydzień po nie może być a Pani powiedziała mi że na pewno wyjdzie ujemna....coś jej nie wierzę...
 
Czarna no nie wiem chyba Mamę trudno przebić hahaha:-) ale nam to chyba łatwo przychodzi jeden gest uśmiech czy spojrzenie i już jedziemy z tym:-) napracowaliśmy się i teraz czekamy na owoce naszej pracy(przyjemnej ale jednak pracy hahaha)

Dzisiaj nawet mi niedobrze było:-) chyba beta rośnie hahaha
 
reklama
Czarna witaj :))
nic a nic sobie nie zostawiam bo nie ma opcji ...
teraz salon jest nr1*;-):tak:

hahahahaaaaa...mysle ,że w serduszkach nikt nie przebije Noemi ;))))


Noemi działaj ,dziergaj,szalej a II krechy będą jak nic :tak::-D


Martucha Ty juz też szalejesz ????:-p
 
Do góry