reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
nullka: powiem ci tak - ja myślę, ze twoja ciąża jest ok i dzidzia pięknie się rozwija, a ty panikujesz nie potrzebnie z tymi wynikami, ale cię rozumiem - myślę, że do czwartku wytrzymasz i ginek ci powie, że wszystko jest idealnie i cię uspokoi! Ale jak masz 3 dni przezywać i się stresować niepotrzebnie to zadzwoń i zapytaj czy możesz wcześniej przyjść! tulasek i nie martw się tyle! uwierz w swoje szczęście i swoje dziecko, że bedzie piękne i zdrowe! każda ciąża jest inna - pamiętaj, było minęło - teraz jesteś w ciąży i się wszystko uda!
 
Piranho
Bardzo Ci dziekuje za te linki...
Maksio ma dokladnie tak jak w pierwszym linku zdjecie nr 2
Czyli juz wiem napewno ze to stulejka...
znalazlam juz specjaliste od tego typu spraw. postaram sie dzis zadzwonic i umowic.Ide oczywiscie prywatnie bo panstwowo bede wieczność czekala!!!!

Nulleczko
Kochanie nie wiem, co napisac, nie znam sie na tym wszytskim.
Ja jak zachodzilam w ciąze to robilam tylko jedną beta hcg a potem grzecznie czekalam na wizytę...nigdy nic zlego sie nie działo...
no poza krwawieniem w drugiej ciązy..
Być moze nie nie bedzie tak jak myślisz....ja laik patrząc na wynik bety powiedziala bym ze skoro przyrasta wszytsko jest ok...co do progesterony, zielonego pojecia nie mam jaki powiunien być.
Jesli tak bardzo sie niepokoisz moze po prostu idz do gina wczesniej (jesli oczywiscie sie da) Tylko musisz sie liczyc z tym ze idac wczesniej mozesz jeszcze nie uslyszec serduszka...a to dla matek kolejny powod do stresu...
Mam jakies dobre przeczucia....nie martw sie Kochanie.....
 
Czarodziejko może i masz rację co ma być to będzie, a że plamień i bóli żadnych nie mam to poczekam cierpliwie do czwartku.
 
dzien dobry wszystkim
tasha niesty lekarze na kase chorych jest katastrofa ja z nadia wszedzie chodzilam prywatnie bo na kase to oni nigdy nic nie widza;/
zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla coreczki :)
u mnie z nadia sie zaczela zazdrosc jest okropna co chwile go budzi nie moze sie przez nia wyspac co normalnie spi po 6 godzin to teraz po pol godziny bo nadia tak krzyczy i halasuje;/ w nocy spi ladnie tylko od 5 ma taki kryzys ze nie umie spac cos sie kreci;/ nie wiem czy kolki nie dostal bo bardzo mi plakala i sie prężył
jak robil kupke wydaje mi sie ze to moze byc przez to ze on nie umie piersi zlapac wiecej powietrza sie nałapie niz to warte;/ dlatego próbuje mu dawac z butli moje mleko bo przynajmniej nie lyka tyle powietrza ...
Zobacz załącznik 501736
a ktos wie co u patrysia*??
 
coś mnie oczęta bolą...w niedziele pospałam, w nocy się spać nie chciało, a dziś rano tyłek tzreba było zwlec z łóżka wcześniej...czyli mam typowe poniedziałkowe niedospanie

Tasha ooo żesz co za lekarka, no cuuudownie po prostu:confused2:
trzymam kciuki żeby wam się udało trafić na dobrego pediatra, bo taki lekarz to skarb :)
Aga haha jak młody był w trzylatkach, to też gnębiłam Panie non stop :-D
ja mam o tyle fajnie, że z wychowaczyniami na "ty" jestem, działam w radzie rodziców, jestem generalnie częstym gościem w przedszkolu, więc nowinki mam ciągle podsyłane. Ale mimo wszystko staram się te trzy rozmowy takie poważniejsze z wychowawczynią mieć :)
przykra sprawa z teściową, trzymam kciuki za dobre rozwiązanie..
Martucha o jeeeeeeeeeeeeeee:-):-):-):-):-):-)
miłego brykania i niech zdrowy śliczny chłopczyk z tego będzie :)
z działaniem nie pomogę...bo z przepisu na chłopczyka nie korzystałam:sorry: ale Magda z Piranhą zaraz pomogą :)
Nullka Słońce nie rób więcej tych badań, ja myśle jak Aga..nie ma się co nakręcać, dołować. Myślimy pozytywnie, koniec kropka!!
Wykres masz super, tempka pięknie w górze, brak plamień, niepokojących objawów..Jestem z Tobą całym sercem
 
nullka, wszystko jest na pewno w porządku. Minimalny przyrost to 66% a u Ciebie jest on większy, poza tym te 66% dotyczy tylko pierwszych tygodni, potem przyrost spada a od około 10 tygodnia hCG zaczyna już spadać. Wynik progesteronu masz w porządku a skoro wydzielany jest on impulsowo to jak najbardziej wartość może być trochę niższa jak ostatnio. Najlepiej zrób jak ja - przestań mierzyć tempkę i robić testy żeby się niepotrzebnie nie stresować, ciesz się po prostu ciążą bo na pewno wszystko jest w porządku.

Martucha
, a nie mówiłam, że będzie piękna owulka! :-) Ale się cieszę, trzymam kochana kciuki! Najlepiej zadziałać 12h po pozytywnym teście :tak: Do Pre-Seed lepiej dodać sodę gdyż sam w sobie ma troszkę za niskie pH.

Tasha, nie dziwię się, że się zdenerwowałaś, mnie by rozniosło po takim tekście. Niestety lekarzom nie zawsze można zaufać, mi np. położna środowiskowa mówiła, że pępek Krzysia wygląda OK a w szpitalu powiedzieli, że jest już poważna infekcja. Niech Sonia szybciutko zdrowieje i wracajcie do domu jak najszybciej (pewnie trzeba przeczekać te 7 dni podawania antybiotyku). A Kaja po szczepieniu troszkę marudna była ale następnego dnia było już w porządku :-)

Aga, z braku czasu czytam pobieżnie i dopiero teraz odszukałam Twoje pytanie :zawstydzona/y: A więc najlepsze pH to 4-4,5 ale po staraniach należy zbijać jeśli przekroczy 5. Dużo zdrówka dla Michasi!

Daria, ale cudeńko, prześliczny jest! Co do budzenia to witaj w klubie niestety :-( Kaja też kiedyś o 5 rano miała brzuszkowe kryzysy, na szczęście już minęło a myślałam, że się nigdy nie doczekam.
 
Pirahna dzis zakupiłam lefax i dam mu w nocy zobaczymy jak bedzie spal czy dalej bedzie sie tak prężył ...Nadia tez tak wlasnie miala ze kolki z rana ;/ a myslalam ze moze teraz dziecko nie będzie musiało sie męczyć a jednak;/
 
Girlsy help help ;p nadaje z auta, wracamy od gina, jest pecherzyk i ma cale 23,44mm ;O endo ponad 11mm ..!! I gin powiedzial ze duuuuzo sluzu;D kiedy dzialac?? Starczy sam pre seed? Czy pre seed z soda?(ph niestety ciagle w granicach 5;/) ale jestem happy ;D test wczoraj godz 19 negativ, mialam robic wieczorem
ale zrobie po powrocie ..;p
Hej no super wiadomość:)
Mi dziewczyny zawsze mówiły że działać najlepiej w dniu pozytywnego testu i dzień po. udanego i milusiego serducha!!:) 3mam kciuki i daj znac jak test!
a temp mierzysz Marta????
 
reklama
Hallo Kochane!
My koniec laby. M koniec urlopu, dziś do pracy, a my z Adą Kacka do przedszkola rano zaprowadziłyśmy, ależ lało, i burza była. Poszłam dziś też do gin, żeby mi dydy obejrzała, bo coś mnie znowu bolą od 2 dni, ale powiedziała, że jest ok, tylko jeszcze mam brać te tabletki na zasuszenie.
Daria Patrysia może rodzi, w każdym bądź razie nie odmeldowała się z rana na wrześniówkach:-) Malutki cudny!!!!!!!!
Nullka nie wiem, bo zakręcona jestem, ale jak by co to jeszcze raz Ogromne Gratulacje, i Kciuki!!!!!!!!!!
Tasha zdróweczka dla Malutkiej!!! Dzieci nie powinny w ogóle chorować!!!!!
Za staraczki trzyma kciuki, co by nam więcej takich ślicznych teścików pokazywały:-)
 
Do góry