reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hooop hooop witam się weekendowo jeszcze :)

u nas super, wczorajsza imprezka bardzo udana, młody z prezentów wniebowzięty, dziecka nie ma hahaha ciągle w pokoju siedzi i majstruje nowe konstrukcje z lego:-p ogólnie fajna imprezka była :D
a dziś rocznica, kwiaty, życzenia, obiad ...zaliczone, wieczorem sobie poleżymy, potulimy, powspominamy...szkoda że ten szlaban na seks trwa, no ale damy sobie radę hihi
w środę robimy sobie wolne od pracy i przedszkola i wybywamy z młodym do kina, trzeba korzystać póki można sobie takie luźne dni zrobić:-p:-D

Magda hahahaha komary was pożarły, a to krwiopijcze bestie:-D już widzę to drapanie hahahahahaha
Mama nonononono Pięknie waga leci w dół:-) ja dziś mam taki żarłoczny dzień ...że nawet nie chcę myśleć ile mi przybyło...:eek: a tu jeszcze kawałek torcika w lodówce się na mnie czai...
filmu nie oglądam...ryczeć mi się chce jak tylko czytam o Dawidzie....
Czarodziejko dziękuję, samopoczucie super, tfu tfu... energia wróciła, mdłości minęły (nooo czasem dają o sobie znać, ale rzadko), zgada też chwilowo odpuściła, żyć nie umierać :D
Patrysia tulę i Marcelka wołam już do nas :)
Ilaczek zdrówka dla dziewczynek
Kinga :) Na bloga będę zaglądać :)
Natusia zdrowiej nam perełko
Kasia ehhh potraktowałaś męża wałkiem? zmądrzał?
Piranha niziołek to ja jestem, 156cm:-D syn mnie szybko przerośnie:-D
ooo i mi się przypomniało, Mati na początku bardzo podobnie zdania tworzył :) boszszzeee już zapomniałam jak to było. Często właśnie w zdaniach z "nie" to "nie" dawał na końcu. Zobaczysz jak zaraz się mały rozgada :)
Daria jakie te zdjęcia śliczne i Collin obłędny:-)
Lola WItamy :) a widzisz, i to jest jedna z tych historii dająca nadzieję, że nawet jak gin mówi że "dooopaa"z cyklu, to się da:tak:;-) Gratuluję maluszka :)
Martucha mój D lubi jeść jak Twój mąż, właśnie zaczęłam pracować nad nim, ...kawał chłopa z niego, ok wysoka bestia...ale kg przybywa z roku na rok..lata lecą, czas zadbać o siebie, dietę, zdrówko..niech nam żyje 100lat bo inaczej zakatrupię własnymi rękami :p
ehhh...nigdzie nie znikaj, w razie czego razem pochipiemy w chusteczkę, potem się ogarniemy i zaczniemy walkę na nowo...do skutku i UDA SIĘ!!!!!
mnie po odstawieniu tabletek anty też cykle świrowały, troche powalczyć musieliśmy..ale WARTO :D
Tasha super że masz neta :) i niech Sonia ładnie zdrowieje :)
Ewcik ciężki poród miała koleżanka, mam nadzieję że choć troszkę odespałaś. udanego koncertu.. dobrze tak czasem wyjść we dwoje :tak:
Aga biedna Miśka :( Zdrówka dla niej
Czarna dawał łapkę i wyłaź z dołka ;)
Noemi odliczam dni i kciuki zaciskam :D
Nullka to oby do czwartku, spokojna jestem bo wiem że super wieści przyniesiesz :D

Pozdrawiam Kobietki!!!!
 
reklama
Haha Dziewczyny byliśmy dzisiaj na spacerze z Małym i moim M i mówię do mojego M ciekawe czy nam coś z tych działań wyszło...a on do mnie czy mnie czasem (.)(.) nie bolą bo pamięta że przy synku strasznie mnie bolały nie mogłam spać na brzuchu to był istny ból....i chyba są bardziej czułe a i smaki mam hahaha Dziewczyny jak doopka mi urośnie teraz to przynajmniej przez parę dni będę zwalać i się usprawiedliwiać"przypuszczalną" parodniową ciążą haha śmieję się z tego bo przecież smaków nie mam tylko lubię jeść ale (.)(.) ocenimy za parę dni
Mam dobry humorek poprostu:-p

Truskafcia trzymam za Ciebie kciuki niech Rybcia tam Cie zdrowo kopie i przypomina mamusi o sobie:)

Mama to chyba będzie najdłuższy tydzień w moim życiu:)
 
Nullka normalnie w doopkę powinnas dostać !!
ale najważniejsze,że dałaś znak życia i że wszystko si:tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę jak najbardziej zaciskam!


Truskaffcia wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu:))
miłości
szczęścia
zrozumienia
wspólnej starości :-)

pogłaskac brzusio i żółwik dla Matika :)


Martuchaa dzięki kochana :**
ja też Cię :tak:
najważniejsze,że już Ci lepiej..teraz mąż zrobi reszte :-p i pełnia szczęscia :):):):):):)
nie żałuj sobie przyjemności
grę wstępną czas zacząć hahahahaaaa


Noemi fajnie,że humorro dopisuje---> tak trzymać :)
my Cię zagadamy i tydzień zleci jak z bicza strzelił !!
a potem będziesz gwiazdą
i przyjmiesz gratki z okazji II kresek :))
 
Ostatnia edycja:
Mama no ja właśnie liczę na to, że pogwiazdorzę trochę na forum :-) będę w centrum uwagi:-)
A tak na poważnie to chciałabym żeby każda z nas mogła być taką gwiazdą jak najwcześniej a Ty Mama na pewno jesteś tak pozytywną osobą że 3 dzidziuś przyjdzie w odpowiednim dla Was momencie buziaki wielkie!!
 
Jestem tylko na chwilkę bo jeszcze czeka mnie posprzątanie po gościach ;-)

Martucha, na wszelki wypadek robiłabym nadal testy owu bo kto wie, po prostu czuję, że u Ciebie CLO zdziała cuda, nigdzie się kochana nie zaszywaj bo my tu wszystkie jesteśmy z Tobą a z naszymi kciukami nie ma innej opcji jak happy end (a co się odwlecze to nie uciecze więc happy end będzie na pewno) :tak: Ja w pierwszą ciążę zaszłam w 2 cyklu po odstawieniu anty, pierwsze cykle po odstawieniu miałam zawsze jak w zegarku a potem wszystko z cyklu na cykl się coraz bardziej rozjeżdżało a cykle wydłużały.

Przepraszam, że więcej już nie napiszę ale padam dosłownie a tu jeszcze trzeba posprzątać i się wykąpać, do jutra kochane babeczki, dobrej nocki!
 
Ostatnia edycja:
To i ja życzę kolorowych snów :-)

Natusia szkoda, ze twoj maluszek tez sie rozchorowal, ale pewnie pobyt w domku pomoże mu szybciej wyzdrowiec ;-)

Piranha to miałas udany weekend :-) tylko najgorsze jest to sprzątanie po gościach :-/

Mama zgadzam sie z Marta. Tyle w tobie pozytywnej energii, ze nawet przy największych problemach, wystarczy przeczytać twoje posty i odrazu buzka sie uśmiecha :-)

Późno już i coś czuje ze zaraz sie prztule do podusi :-)

Do jutra dziewczynki :-)

Za wszystkie nieustannie trzymam &&&&&&&&&&&&&&
 
Dzien dobry,

......ja tez wpadam szybciutko z rana. U mnie deszcz i ciemno..... co za pgoda. W tym roku lata nie bylo ale za to jesien na pewno da o sobie znac.

Zycze milego dnia
 
Witajcie porannie i mroźno
U nas o 7 rano byly 3 stopnie!!!!!
Pierwszy raz wlączylam ogrzewanie na godzinkę..
naprawde ziuziu i ląki białe, pokryte szronem

Macko pojechał do szkoły, Maksio jeszcze spi...
ja kawkuje....

Dziewczyny ale mam do Was pytanie....(do mam chłopców)
Zauwazylam wczoraj, ze maksio chyba ma stulejkę...
siusia normalnie (w sensie nie robi mu sie baloonik) i skórka sie zsowa ale...
moim zdanie powinno być widac cały zolądz...a u maksia skorka schodzi do pewnego momentu, powiedzmy do polowy i koniec...jest przyrosniete...czy to tak ma być....? on jeszcze nie ma 3 lat wiec nie pamietam czy juz caly zolądz powiniem byc odsloniety.
Oczywiscie idę z nim do lekarza, najpierw do pediatry albo do urologa, chirurga dziecięcego..
Tylko chcialam sie Was zapytac czy ktoras z Was miala tak u synka///
Mackowi robil sie balonik ale regularne, delikatne odsuwanie skórki pomoglo!!!!


Sorry ze tak z rana takie tematy ale spać przez to nie moglam bo sie zdenerwowalam!!!!!
 
reklama
witam!
czarodziejka
: ze zrozumiałych względów o stulejkach u chłopców 3 letnich nie wiem nic a nic:) a na dworzu chłod dziś poranny taki, ze aż się nei chce nogi za próg wystawiać...ale cóż robić, mus to mus:)
Truskaffcia: spóźnione życzenia - spełnienia wszystkich marzeń i miłości, która góry może przenosić i pociechy z dzieci!
noemi: te 2 tygodnie czekania na efekty jest najgorsze - ale dasz radę &&&
Martuchaa: wiesz, niejedno dziecko z teoretycznie bezowulacyjnego już było, także słuchaj Piranhi dobrze mówi :) swoją droga ja dołączam do tych pogrzanych, bo mi ten etap planowania baardzo się podoba - tylko cierpliwości do czekania nie mam;)
czarna: linkę ci wysłać, żeby z doła pomóc wyjść? ja wiem, że jak za oknem rano 3 stopnie to ciężko o optymizm, ale za to nie jeszcze trochę i będą święta i mikołaj cię nawiedzi:)
natusia: moje dziecko też dziś w domu zostało, bo dalej dychra i nie chcę ją w siedlisko zarazków posyłać, więc przerwa od przedszkola na dwa dni - wczoraj o 18 wezwaliśmy babcię z Torunia, żeby przyjechała na 2 dni z Misią posiedzieć, bo u mnie w pracy kryzys na tyle duży, że jestem ostatnia z działu zdrowa to raz, a dwa powiedziano mi, żebym zwolnień lekarskich na dziecko lepiej nei przynosiła:no:
kasia: dzięki za przepis - poję ją tym z tym, że bez alkoholu - sok malinowy z miodem i ciepłą wodą, smaruje maścią rozgrzewającą, na moje jest lepiej:)

Dziewczynki czy 5,0 Ph to za dużo na dziewczynkowe staranka? Bo nie wiem czy mam zbijać czy nie:-D
 
Do góry