reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

31f7b136.jpg

Witam
Mama
Ja jestem!!!!
Pijem kawkę?

Chłopcy tez juz na nogach..pierwszy przyszedł Maksio...
Macius ma dziś na 11:30 zaczyna religią potem na obiad i reszta zajęc do 17:00
Ale fajnie ze dzis piatunio:)))))
s020.gif

Dziś znowu robie Sushi ale tym razem z pieczonym łososiem w tempurze...:)))

Tasha
zdrówka dla Soni...unikajcie szpitala jak sie da..Macius mial 4 miesiace jak trafil i w szpitalu (tak jak piszesz) złapal oskrzela a przyszlismy z zapaleniem ukladu moczowego...
Nie moglismy sie potem dlugo wylizac!!!
Ale oczywiscie jesi dobro dziecka bedzie wieksze niz ryzyko zarażenia sie czym kolwiek- to idz bez żadnego "ale"

dido, axarai
ale słodkie te Wasze córeczki:)))))
Dido fajnie ze starszaki pomagają!!!!!!

Co ja to jeszcze miałam....

Aaaaaa
Truskaffko
100 lat dla synka i buziaczki od e-cioci:)

Nullko
gdzie sie podziewasz?

Patrysiu
Skarbie jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patrysia cześć kochana ..okejos ..juz nie marudzę:sorry:
życzę Ci ,żeby coś już się ruszyło----> Marcelek roszony do drzwi...yyyy znaczy się szyjki macicy ..proszę główką mocnie dusić ,żeby zawory puściły ;))


Czarodziejka ja coś dzis herbatkowo ...z cytryną ..niby czuje się lepiej ,ale cholerka katarro nie chce mnie puścić ...



ale miałam dzis sen:zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::shocked2::eek::sorry:
 
Martuchaa witaj kochana ..jak dobrze,że masz już neta ..
a w ogóle to aaaaałłłaaaaa----> klasp doleciał...
mam juz tak obity odbyt ,że juz nie lejcie ...proszę ..
już nic nie bede pisać ,że nie pasuję tylko nie bijcie już .

ja mam taka delikatną ,pergaminową skórę :-D:-D:-D


Martuchaa dziękuję za chęci z ekipą ..dla mnie ważne jest też Wasze wsparcie ..mąż też mnie wspiera w działaniu ..
jest równie podniecony co ja hahahaaa

no i słonko-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę i dobre wieści ...
a jak reagujesz na hormony??
ja kurka siwa tyłam ...zatrzymywałam wodę + wzmożony apetyt i ...:sorry:

matko..muszę kuchnie ogarnąć :confused2:
 
Hejka Dziewczyny!!!!
Wpadłam się przywitać nie bardzo mam jak was nadrobić bo w pracy mam urwanie głowy ale tyle co zauważyłam to Dido i Axaria pochwaliły sie swoimi cudnymi panienkami GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA TAKICH PIĘKNYCH DZIEWCZYNEK I NIECH ROSNĄ ZDROWO!!!!!!
Miłego Dnia Dziewczyny zaciskam
&&&&&&&&& za wszystkie starające się za rodzące i za zaciążone :-)
 
Hej!

Noemi, no normalnie szok, że Twój organizm pracuje według tego samego schematu :-), super!!! Zaciskam kciuki i czekam na fotkę 2 bordowych kresek na teście i 3 białych kresek na USG :-)

Truskafffko
, zdrówka i szczęścia dla Matika, samych powodów do radości i uśmiechów oraz spełnienia wszystkich marzeń! ...i oczywiście śliczne, zdrowej siostrzyczki! :-)
t3306.gif


Mama, przyznaj się co się dziś Tobie przyśniło :-D A klapsy poprawiają ukrwienie i skóra lepiej odżywiona :-D

Martucha, ale może po prostu owulka będzie później a pęcherzyki i endo jeszcze przyrosną? Pamiętasz jak było u Ewcik a miała piękna owulkę. Pijesz może ziółka nr 3 Ojca Sroki na owulkę? Trzymam mocno kciuki za dzisiejszy monit! Tak sobie myślę, że zaburzenia w owulacji i krótka FL pasują do nadmiaru prolaktyny. Prolaktyna zaburza wydzielanie FSH i LH a FSH stymuluje wzrost pęcherzyków wytwarzających estrogeny, zatem nadmiar prolaktyny spowoduje słaby wzrost pęcherzyków i albo późną owulację albo cykl bezowulacyjny, może też spowodować, że owulka będzie niepełnowartościowa, w fazie lutealnej powoduje za małą ilość progesteronu co skraca długość tej fazy. Może sprawdź dla własnego spokoju prolaktynę? Najlepiej zrobić test czynnościowy, u mnie np. prolaktyna spoczynkowa była w porządku ale pod obciążeniem (czyli np. pod wpływem stresu) rosła za mocno i czyniła szkody w wytwarzaniu hormonów. Jeśli to jest powodem to bardzo łatwo i szybko można się z tym rozprawić :tak:
 
witam lasencje!
Mama
: tryskasz poczuciem humoru i staraczki bez ciebie nie byłyby nigdy takie same, wiec dobrze, że ci dziewczyny skórę przetrzepały - to dla zdrowia i urody tylko :-D
Martuchaa: słońce w nastepnym cyklu na pewno wszystko się uda - hormony pomogą na jajo, monitoring i będziesz w ciąży miesiąc w ta czy w tą to nie ma znaczenia, ale w ciąży będziesz na pewno :-)
Ewcik: no to jak @ przyszedł to teraz koniec czekania i wiadomo co trzeba robić &&&&&&
karola: mój m. po urodzeniu pierwszego mówił na jednym skończymy, teraz mi mówi, że na tym drugim nie skończymy, bo jak by się nam córka udała druga to jeszcze syn musi być, więc faceci też zdanie zmieniają;-)
marzycielka: wg tego chińskiego kalendarza to moja córka powinna być synkiem:sorry:
Piranha: co ty chcesz od tego Krzysia, co? alfabet zna, a ty mu szukasz na siłę chorób, chyba się nudzisz w tym domu niunia - dzieci masz za grzeczne, ooo tyle ci powiem skoro ci głupoty w głowie ;P :laugh2:
magda uk:dobrze, że ekipa zdrowieje, ale ci szybko drałowała córa - a już u mnie wszyscy oczy przecierali, jak 6 miesięczna Miśka raczkowała, więc u ciebie to musiał być szok ;-)co do ciuchów to u mnie też niby pełna szafa, a połowa za mała - nie wiem normalnie kiedy z tego wyrasta, bo ledwo kupię a tu rach ciach i za małe:confused2:
kate: no wiesz, ty tez się starasz, owulację wypatrujesz, więc tez jesteś staraczka, a że w innym celu to juz malutki szczegół:tak::-D:rofl2:
natusia: szkoda, ale co się odwlecze to się nie uciecze - kolejny cykl nasz, prawda? ;-)
noemi: masz tyle tych serduszek, że musi się udać:tak:
truskaffka: ty tam w kalendarze chińskie nie patrz - córę masz, my ci to solidarnie wszystkie mówimy:tak:no i wszystkiego co najlepsze dla Matika - zdrówka, uśmiechu i spełnienia marzeń!
nullka: jak tam samopoczucie?
kinga: jak twój cykl? ty masz teraz monitorowany mieć czy mi się kręci już?

musze się ogarnąć, bo mi robota nie idzie coś;)

edit:
Axarai: śliczna córcia, co do bóli niestety nie poradę bo miałam tylko sn..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Martuchaa kochana czekamy na newsy-&&&!!!

Andziak pogłaskać brzusio.

Misia cześć ..

Tusia opisać Ci ten zabieg???

Pirania wstyd!!!wstyd pisać :zawstydzona/y:
kochałam się z pięknym ,przecudnej urody 25latkiem!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:
jedyne co mam na swoję obronę to fakt ,że we śnie nie byłam mężatką:sorry:
ale i tak to do mnie nie podobne :-p
czy ja jakas niewyżyta jestem czy co???:shocked2:
ale ...kurka siwa ---> miło było :sorry::-D:-D


i dziękuję bardzo ..moja skóra już jest ukrwiona prosze nie bić :-)\
jak Twoje krasnale ,dały pospac ??



Dido i Axarai -ślicznotki Wasze córy ....zapomniałam napisać ...wybaczcie ...ciągle sen mam w głowie:sorry:



kuchnia ogarnięta,pranie wstawione..teraz wsiadam na odkurzacz i udaję się na piętro...


Agagsm witaj ..ano natrzepały mi ---sie zgadza...
dobra to ustalmy tak ,że moim trzecim dzieckiem będzie moja firma :))
a w ogólę to musiałabym nad nazwą pomyśleć ........
 
Ostatnia edycja:
Do góry