reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama no kto jak kto, ale ty to wyżyta to powinnaś być, jak u ciebie ciągle się te ściany trzęsą;P
Martuchaa: mimo wszystko działaj w terminie owulki - a nóż widelec ten lekarz się pomyli i coś z tego wyjdzie:tak: co do prolaktyny to musi piranha ci odpowiedzieć;-)
nullka: mam sklerozę miałam zapytać - jak ty sprawdzałaś pH paskami? ten pasek do sodka wsadzałaś - przy ściance czy jak?
Bo mi wczoraj paski przyszły i dumam od wczoraj jak mam to zrobić, żeby pH sprawdzić :)
 
reklama
Martucha, prolaktynę (to jedna z popularniejszych przyczyn problemów z zajściem w ciążę) można sprawdzić w dowolnym dniu cyklu, ja sprawdzałam w 7 dpo razem z progesteronem. Test czynnościowy polega na tym, że sprawdzają Ci prolaktynę spoczynkową, potem podają tabletkę metoklopramidu i po godzinie sprawdzają raz jeszcze, prolaktyna powinna wówczas wzrosnąć 3-5 razy, u mnie rosła 15 razy, u siostry albo np. u Gal - 30 razy, oznacza to, że w czasie stresu prolaktyna bardzo miesza w organizmie. Jest to badanie krwi, w dniu poprzedzającym analizę niedozwolony jest zbyt duży wysiłek (także ćwiczenia), nie wolno jeść obfitej kolacji ani współżyć, ja robiłam to badanie rano na czczo, przed pobraniem krwi posiedziałam 10 minut by odpocząć. Progesteron najlepiej sprawdzić w połowie FL, lekarze zalecają 7 dpo zakładając klasyczną 14-dniową FL. Tak więc podany przez lekarza 20 dc zakłada np. owulkę w 14 dc i FL długości 12 dni, lekarze zazwyczaj zalecają 21 dc zakładając 14-dniową FL i owulację w 14 dc ale rzadko kto ma tak idealne cykle. Jeśli owulka będzie w pn to sprawdziłabym progesteron w 7 dpo gdyż 6 dpo będzie niedzielą. Te ziółka warto pić moim zdaniem, pobudzają pracę jajników, czytałam o cudach jakie zdziałały, ja też je piłam, m.in. w szczęśliwym cyklu :-)

Mama, podobno marzenia senne powstają z naszej podświadomości więc może masz marzenia o których sama nie wiesz :-D ...fajny sen :-p A krasnale gdzie tam dały pospać, mała o 6 nie chciała już spać a jak przysnęła to synek włączył syrenę alarmową ;-)
 
Witam Was lejdis wspaniałe!

Milusiego dnia

u mnie samopoczucie juz lepsze. dziś w pracy siedzę. po południu mam sporo roboty wogóle to mam dziś latania wiec nie narzekam :))

pogoda śliczna!
00020408.gif
 
Witajcie dziewczyny,

Obiecałam sobie , że będę się regularnie udzielała. Ale muszę się tego nauczyć :-D. Bo bardzo chciałabym każdej z Was odpisać ale jakoś jeszcze nie ogarniam. :-)
Tymczasem Truskafka wszystkiego najlepszego dla synka.

Lecę pracować choć dzień miło się zaczął bo od kawki i dużej ilości słodkiego . Ach cudnie , że piątek tym bardziej , że wczoraj ogarnęłam domek i mam czystko dzisiaj tylko zakupy i laba.

Biegnę bo wołają mnie na spotkanie.

Buziaki
 
jestem ...góra ogarnięta ..odkurzacz najedzony to cicho siedzi :-D
Bono polatał po ogrodzie i śpi na środku salonu:sorry:później pewnie wstanie ,otrzepie się i znów trza będzie odkurzać :eek:


Pirania ...no kurka ja wiedziałam,że sex najlepszy po 30 ...ale ja już tyle rzeczy robię ,że nie sądzę ,żeby jeszcze jakieś marzenia w podświadomości były hahahahahaaaaa
albo nie mam takowych marzeń
albo nie mam podświadomości
hahahahaaaa..

dobrze ..---> dość żartów :-D:-D


Tusia no to gratki!!!
teraz Ty dostaniesz lanie---> wygrałaś kopniaka przez takie gadanie ..
ja Ci dam wiejska baba !

a co do zabiegu to tak :
najpierw demakijaż...
potem tonik matujący...osuszy skórę chusteczkami ..
potem przystąpi do mikro ..
to jest maszyna więc na taką końcówkę jak długopis nakłada się końcówki ścierne-->diamentowe..
i tą końcówką będzie Ci "jeździć" po twarzy..
palcem środkowym i kciukiem naciągnie skórę i przejedzie 3 razy i tak miejsce przy miejscu ..
odczucie na twarzy jest takie jakbyś wzięła yyyyyy..gąbeczkę do zmywania naczyń i tą chropowatą stroną jeżdziła po buźce-->sprawdz sobie na dłoni ...
naprawdę nie ma się czego obawiać ...

a potem to już tylko relax:)))
tonik sensitiv...
ampułeczka proszę Ciebie-->czyli serum odpowiednie do Twojej cery
na to maska-->zwykła bądź algi....i tak z 20 min poleżysz
i na koniec kremik ...


wyjdziesz gładka i odświeżona ,że u mnie będzie widać blask:))

także kochana nastaw się na odpoczynek i potraktuj ten zabieg jak nagrode dla siebie --nie bój się ...


jak do mnie przychodzą babeczki na coś pierwszy raz to im mówię :
spokojnie ...ja nie dentysta :-D


Nullka jak u Ciebie ...nic nie piszesz ??????????????

Magda z uk ?????????????????????????????????????????????????? tu sie tęskni :)
 
natusia co u ciebie? jak sie czujesz? pewnie kiepsko :/ tempka skacze widzę...
marucha widze badanka bedziesz robiła wiec 3mam kciuki za dobre wyniki!!! :happy:

mama mowisz firma to twoje trzecie dziecko bedzie? :-p dobre..

nullka jak sie czujesz????
Patrysia a Ty jak???? rodzisz? :)
 
hejka :)

wiecie jaki dziś dzień???? TAK TAK TAK :D Urodzinki Mateuszka :-):-):-):-):-):-)

5 lat temu, dokładnie w piątek o tej porze szykowaliśmy się do wyjazdu do szpitala, nieco zestresowani, z pytaniem na twarzy-jak to będzie? i baaardzo szczęśliwi :D a o 21:07 na świecie pojawił się nasz osobisty mały Cud :D
ku wspomnieniom...
Mati jeszcze w brzuszku, malunek autorstwa tatusia ;p
Zobacz załącznik 501136

Mati dzidziuś :)
Zobacz załącznik 501137

Mój Pięciolatek :D
Zobacz załącznik 501135


Z okazji Urodzinek Dzielimy się Torcikiem!!!!!! :D
 
reklama
Do góry