reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andziak wiem ,że to trudne ..ludzie potrafią utruć życie takim tekstami.....
przytulam ,ale ....nie daj się ;-)


Natusia dzięki :)

a co do tempki to zmierzyłam tylko 2 razy i znów zakopałam termometr....:-p
czekam na Twoje foty:tak:


Axarai &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
za jutro!!!!


Czarodziejka a Ty na zakupach czy jak????
 
..... i ja sie witam z kolejna kawusia....

o matkooooo pol dnia bezrobocie, bo przesiedzialam na forum a pozniej ... motorek w dooopcie i jak w piosence..." szalala szalala" . No ale podlogi pomyte, pranie porasowane, obiadek jest tak wiec luzik...
Za oknem jesien, szaro i deszczowo... no ale dzis mila niespodzianka list od coreczki.... sliczne serduszka i napis " To Mum & Dad... I love you".... az sie poryczalam. Juz na lodowke przyczepilam i czekam za smerfetka....

Mama
ja codziennie jak patrze w lustro to mam wrazenie ze brzuszek rosnie i rosnie....hmmmm tylko bez waznej istotki w srodeczku.
Gdzie sa slonce te twoje fotki?????

Edi
&&&&&& za bete

Andziak wez sie w garsc... zacznij im odpowiadac ze stac cie na zalozenie wlasnej druzyny footbolowej i masz zamiar zrealizowac swoje marzenia. I tak ich szlak trafia i tak... a tak beda gadac ze masz kasy i stac cie na to. A w twoim miasteczku inni zaczna plodzic synow aby wpisac sie do twojego klubu

Dziewczynki milej popoludniowej kawusi
 
Ostatnia edycja:
Martucha ja między sprzątankiem zaglądałam co u Madzi;-)
Magda wiem co czujesz dokładnie, ja jak o tym myślałam to miałam motylki w brzuchu, zresztą jak teraz myślę o Malutkiej to też motylki, ba Admirały latają:-) Ja tam od razu H&M zaliczyłam:-)
Oglądałam dziś porodówkę, a tam babeczka 5 synka urodziła:-)
Mama dzięki za kciuki!!!! Ja jutro idę na 14 do kliniki, a później na 15:45 do mojej gin na KTG, więc zdam relację około 18, no chyba, że zejdę na zawał:baffled:
Będziecie za mnie trzymać kciuki co?
Edi&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& cała masa kciukasów za BETKĘ!!!!
 
Ostatnia edycja:
Oglądałam dziś porodówkę, a tam babeczka 5 synka urodziła:-)

..... 5 syna urodzila..... i jestem pewna ze byla szczesliwa, nawet jak cos tam w niej siedzialo to widzac syneczka byla najszczesliwsza na swiecie...

Andzia pamietaj ze jestes super babka I Wspaniala kochajaca i oddana mama
 
reklama
Do góry