reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Edi słońce, nie pokryje się, ale to nie znaczy, że jest źle. Tak, jak Ci się nie pokryje wiek ciąży liczony od dnia OM z dniem owulacji podczas której doszło do zapłodnienia. A przecież w ciąże nie zachodzi się w dniu OM. Teoretycznie ciąża trwa 40 tygodni,ale faktycznie ok 38. Bardzo trudno jest określić dzień zagnieżdżenia się zarodka, a tym samych początku wydzielania hormonów ciążowych. Ja bym się nie martwiła niczym.
 
Ja np jak zaszłam w tą ciążę, to robiłam sobie test elektroniczny. Pokazał mi 2-3 tydzień, ale faktycznie to był już 5 tydzień ciąży. Bo test pokazywał na podstawie wzrostu hcg, a nie na podstawie OM.
 
Dziewczyny na wątku styczniówek jest takie wysyp chłopców, że szok:szok: Co rusz któraś informuje, że będzie mieć chłopca. I z tego, co wiem, to żadna nie planowała płci w jakiś szczególny sposób. Tak sobie myślę, że jak mi się nie uda, to..... Ech....nawet nie chcę o tym myśleć. :sorry: Wiem, że Wam truję i pewnie już macie dość, ale dziś odpadłam ze wszystkiego. Jedyne co, to natłok myśli i czekanie. Obiecuję, że od jutra dam Wam trochę spokoju:-p Idę teraz serwować obiad, bo maluszek już kopniaczkami daje znać o sobie.
 
edi4110 gratuluję, ładna betka.
madzia_uk moje kciuki nadal zaciśnięte
:-D ło matko, muszą do jutra wytrzymać:szok:
czarna za Ciebie też kciuki trzymam, teraz 14 dni oczekiwania:tak:
Pirania, czyli jak będę przyjmować potas to tylko do owulki? czy mogę brać całym cyklem? tak sobie myślę, że mogłyśmy zamówić wtedy ten Alka Seltzer Gold dwa opakowania, bo to jedno to tylko na 9 dni starczy, a ja mam z reguły dość późno owulację, no zobaczymy jak to w praniu będzie;-)
madzia_uk moja przyjaciółka z Poznania kupiła ten test na płeć, robiła go w 13 tygodniu ciąży, pokazał dziewczynkę, oni w sumie chcieli drugą dziewczynkę, bez planowania, testzabarwił się totalnie na kolor dziewczynkowy, a już trzy badania usg pokazały jej, że będzie chłopiec.więc będzie mieć parkę w domku.
ja jeszcze przedłużyłam na jeden cykl, bez przerwy 7 dniowej tabsy anty, żeby szybciej je skończyć, podjęłam tą decyzję w sumie sama w ostatniej chwili, ale po to, bo 7 października dostaliśmy wycieczkę na Cypr, wakacje na odpoczynek i jakbym już nie brała tabsów teraz to na sam wyjazd przypadałyby dni płodne i pewnie owu, a mój M prezerwatyw nie cierpi więc postanowiłam wziąć antyki jeszcze i na wyjazd będę miała już ponad 23dc, więc myślę, że powinnam być po:-Dbo jak nie...to...hohoho.
wycieczkę dostaliśmy od firmy od której kupujemy środki ochrony roślin na 7 dni, dzieciaczki zostaną z babcią, ciocią i nianią, trzy wesołe kobiety, rok temu byliśmy w Hiszpanii, były tylko z nianią i sobie świetnie poradzili, także teraz będzie na pewno im radośniej, a 7 dni zleci nim się obejrzymy, a my sobie z mężem odpoczniemy. wrócimy i zaczynamy 3 miesiące przygotowań:cool2:

 
madzia_uk Ty sobie "truj" ile chcesz...to Twoja trzecia ciąża...ja to dopiero będę Wam truć jak zajdę w swoją czwartą ciążę....:-D
będziecie mnie stąd wyganiać, bo tak będę smęcić.:no:
 
ILACZEK ale asz rozowo w domku zazdroszce Ci :-) zaczynasz starac sie osynka ? A czy planowalas ktoras corcie? Przepraszam za moje pytanka ale zagladam tu systematycznie kilka dni a wczesniej to tak sporadycznie przeczytalam troche poczatkwego forum jakos do 100 ktorejs stronki ...
 
reklama
witajcie ..
nie macie litości za grosz....tyle natrzaskać a stara mama musi oczy wytężać w czytaniu..........:-D

to co pamiętam :

Magda z uk &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!! jutro od 9.40 myślami jestem z Tobą !!

Martuchaa tempka piękna i serduszek :szok: caaała masa :) muszą byc z tego dzieci :-D

Daria ja juz tylko napisze odnośnie Małej -->posłuchaj Magdy z uk:tak:

Pirania spokoju i wytchnienia życzę ..

Axarai a Tobie życzę cc skoro wciąż pośladki...

Patrysia* piękne M ma Marcello:-)

Kate cześć :)

Kasia uk ciacho upiecz na powitanie córy:)

Patrysiak &&&&&&&&&&&&&& za poród na dniach :)masz nr Kate to daj znac jak powitasz swój skarb :)) my -->bb ciotki też chcemy się cieszyć :)

Natusia,Czarodziejka pozdrawiam :)


wszystkie ściskam i nadal wysyłam słonko:))
 
Do góry