reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

myszka nieświadomie robiłam bardzo wiele, żeby córeczki mieć, dieta, zakwaszanie, starania po owulacji...itp.
o tak...mam w domu dużo różu...aż mi się blue marzy.:cool:
 
reklama
kurcze tak juz w tym zyciu wrednie jest :no: zawsz wszystko odwrotnie jak by wszyscy nie mogli miec tak samo :-D ale trzeba byc dobrej mysli. Juz na kolejnym francuzkim forum wyczytalam ze kobitki robia 1 litr wody zwyklej i 2 lyzki octu...
 
Jeszcze taka ciekawostka - niskie pH jak już wiemy unieruchamia męskie plemniki, a konkretnie ich ogonki dzięki czemu plemniki te nie mogą się poruszać. Po około 30 minutach plemniki mogą ponownie ruszyć do wyścigu, stąd pH po staraniach należy sprawdzać co pół godziny. Podobno przy irygacjach decydujące znaczenie ma ta godzinę przed staraniami jak dowiodły jakieś tam badania. Podobno wapń w niskim pH tworzy jakieś wiązania z plemnikami co pomaga w spłodzeniu dziewczynki (dlatego do irygacji z octu dodaje się sproszkowany wapń) ale dokładnie nie wiem o co chodzi ;-)

nullka, ja bym starała się codziennie aż do pozytywnego testu :tak:

Magda, WOW, masz super wiedzę! Mojej siostry bliźniaczki synek miał wzmożone napięcie mięśniowe (nawet język wyginało mu do góry i ssać nie mógł) i stosowała właśnie metodę Vojty, oj ciężko było tego słuchać ale rezultaty pojawiły się bardzo szybko. Co do jedzenia to synek nie je kompletnie nic z tych rzezy o wymieniłaś :-(, jajek też nie lubi a próbowałam podawać w różnej postaci. Autentycznie na śniadanie przejdzie tylko masło czekoladowe (ze słodyczami też jest wybredny, lodów nie je) a na obiad ziemniaki. Jeszcze mięso jakoś można mu przemycić z tymi ziemniakami ale jak wyczuje coś innego to pluje, koszmar po prostu. Pewnie nocka dziś będzie nieprzespana z emocji? :-) Oj też czuję to rosnące napięcie. Pisz jak najczęściej bo uwielbiam Twoje posty czyta, super babka z Ciebie!

Patrysiak, hahaha, piranie przecież drapieżne są :-D Z córci faktycznie duża dziewczynka, ciekawe czy wyliczenie z USG pokryje się z wagą urodzeniową. Ja miałam cesarkę tego samego dnia, którego przyszłam do szpitala, miałam wcześniej zrobić badania na krzepliwość krwi, sód, potas i morfologię. Mój brzuch też sterczał w przód i nic a nic na boki :-)

Czarna, hehehe, będzie dobrze, z naszymi kciukami nie może być inaczej :-)

Martucha, hahaha, oj mi się strasznie tygodnie do poznania płci dzidziusia dłużyły. Trzymam kciuki za ...bukiet kwiatów :-D

Axarai, jejku kochana, ale się nastresujesz przed porodem :-(, będziemy wszystkie trzymać kciuki by albo Ada się odwróciła albo było CC.

kate, pocieszyłaś mnie, dzięki! :-*

Edi, najlepiej sprawdzić przyrost bety, powinna przyrastać o minimum 66% po 48h. A który masz teraz dzień cyklu? Wiesz kiedy była owulka?

ilaczek, bierz do owulki, resztę potasu masz w diecie. Potas m.in. dodaje szybkości plemnikom z chromosomem Y. To tylko na 9 dni jest? Masakra! Jak coś to zamówię Ci kolejne jak będziesz chciała :-) Super plany macie!

Mama, witaj! :-) Ano straszna nadprodukcja na naszym forum ;-)

Kasiu, daj znać jak będziesz to na chwilkę jeszcze raz wkleję swoją gębę ;-)

Ewcik, jak samopoczucie? Poniżej foto domku dla Ciebie :-)

Zobacz załącznik 495010
 
Ostatnia edycja:
Ja bylam w przedszkolu na zajeciach adaptacyjnych w przedszkolu.Oj bylo i bedzie ciezko.Niewiem jak sobie poradze.
W zeszlym roku plakal pod sala tak chcial isc z Bartkiem.To go nie przyjeli.A teraz nie chce isc/
Tak bedzie ten poczatek nerwowy i zabiegany ze mi sie zaraz koniec pazdziernika zrobi.Axari patrysiak ale wam zazdroszxze ze za chwile ujrzycie wymarzone coreczki.
A po was wrzesniowkach ja w kolejce.
Ominie mnie wyprawa po Polsce.Pamietacie jak mi corke wrozylyscie.A ja ze jak to prawda to z Zosia do was przyjade....
 
Ostatnia edycja:
pirania bo ten Alka Seltzer pije się dwie tabletki rano i dwie tabletki wieczorem, czyli idą 4 na dzień, taka dawka nie dłużej niż 14 dni, a tabletek jest 36.więc wychodzi na 9 dni:tak:domek super!
czarna ach wyjazdu się już doczekać nie mogę. na pewno będę tęsknić za dziewczynkami, w Hiszpanii rok temu już 5ego dnia chciałam wracać, tak tęskniłam,, a najbardziej miałam wyrzuty że zostawiłam ponad półroczną Kasię, ale przeżyła i nawet ona najmniej odczuła tą rozłąkę, teraz może być gorzej,,,ale to tylko 7 dni. będą w dobrych rękach:-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha sliczny domek

Andzia nie martw sie przedszkolem, pierwsze dni moga byc ciezkie ale pozniej bedzie super. Trzymam kciuki

Mama oj bedzie ciacho i tort czekoladowy, no i oczywiscie prezent musi byc :)
 
Pirania 33dc, cykle ok 26dni. Owulacja ok 08 sierpnia. Tak w czwartek pójdę jeszcze raz i znowu stres... trzymajcie kciuki&&&&&&& ale jak myślisz na razie jest ok? a jeśli beta nie rośnie albo mniej niz 66% to zawsze oznacza koniec??????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry