reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem i ja uzależniona


Nulleczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! za Twoje działania ..
a ph 5 to chyba spoko loko co:tak:
najważniejsze,że obniża..a za nisko byc nie może bo chłopaki padną:sorry2:
tak wiec wypij kawusię skoro nie spałas i miłego dnia zyczę


Pirania ja tą torbiel czekoladowa miałam po pierwszym poronieniu ..operacja w czerwcu 2004 roku..
od tamtej pory miałam tarbiele ,ale po lekach sie rozbijały..

Kasia uk witaj i juz penie nogami przebierasz za córą co??

Magda z uk mam nadzieję ,że to zdanie o mnie jest oki:sorry2: :-D:-D

Ewcik dzięki za komplementy:-p

Natusia jak nas opuścisz to.....znajdę Cię


Czarna suuuper!!! to teraz jeszcze mocniejsze &&&&&&&&&&& trzymamy-zrobiłas co mogłaś :)
powodzenia



kochane ----> życze Wam miłego i spokojnego dnia ;) przesyłam słonko bo u mnie jest od rana i myslami jestem tu z Wami:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
czarna trzymam mocne &&&&&&&&&&& za facecika :-) Widzę mamy ten sam dzień cyklu tylko u mnie owu bedzie pewnie jutro albo pojutrze :tak: Zobaczymy co dziś pokaże test owulacyjny

mama dzięki i wzajemnie :-)
 
Ostatnia edycja:
rozne-kawy.jpg

Witajcie KobietKi..
Serwuję kawkę...Komu Komu? :)
U mnie nocka spokojna, dzieci jeszcze spią..małż wyszedl do firmy a ja- jak grzeczna żona pozegnałam go w drzwiach dając buziaka:))) Nie byłam bym sobą gdybym nie zrobila mu psikusa i wsadzilam mu do torby na lapka i dokumenty- brudne skarpety ktore wczoraj zostawił nie tam gdzie trzeba:)))) Zatem jak zasiądzie w pracy i zechce wyjąc kompa ujrzy je:)
niech sie cieszy ze tylko tyle...ostatnio jak spał pomalowalam mu paznokcie u stóp..myślalam ze sie zsikam malując mu:)))))):-D
taka to ze mnie wariatka...;)

Czarna kciuki za cudnego chłopca!!!!!

Nullko
podobnie jak mama uwazazam ze ph 5 jest naprawde niezłe!!!!!
nie masz co sie stresowac!!!!!!!
 
dziewczynki mam do Was pytanie
Czy wedlug Was na tym zdjeciu Usg widac nub-a?
tO Zdjecie dziecka mojej kolezanki
napiszcie co sadzicie potem to wykasuje
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry
c032.gif


... ja tez juz wpadam do was, Czarodziejka kawka sie czestuje.....hmmm pychota, dziekuje

Dziewczynki mam nadzieje ze u Was ok, ja pozniej wlece b o teraz za duzo obowiazkow....ojejeje....

Mama tak, tak, ...ja juz przebieram nogami i odliczam dni....
...


Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, MissBella, Kociatka, , Truskaffka, , Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka, Agagsm, Magda UK, Martucha i inne buziaczki i milego dnia
s070.gif
 
czarodziejko niezły z Ciebie zartownis ale dobre masz pomysły Hehehe . Trzeba jakoś tych facetów nauczyć pewnych rzeczy, ale czy to poskutkuje??? Daj znać potem jak zareagował Hehehe. A na paznokcie co mówił?

A z nubem nie pomogę bo sie nie bardzo znam.

Z tym ph to jakieś jaja o 7:40 miałam 4,4-4,7 a teraz o 9 znowu prawie 7. Masakra
Dałam więcej replensu ale to pewnie powybija wszystkie . Już nie mam pomysłu na obniżanie. Czyli u mnie ta sama sytuacja co u Gal :(
Ciekawe co u niej
 
nullko z paznokciami zorientowal sie w pracy....był wtedy w klapkach, palce na wierzchu i kolega zauwazył:))))
niech sie cieszy ze pomalowalam na zółto a nie czerwono;))))
śmial sie i pytał kiedy to zrobiłam...on jest "lajtowy" pod tym wzgledem...
 
Wpadłam szybciutko się przywitać :-)
jestem już w pracy wczoraj byłam pierwszy raz po urlopie więc jest ciężko ale nic jakoś to będzie :tak:
oczywiście podczytuję was ale nie zawsze mam czas pisać ale jestem z wami i zaciskam &&&&&&&&& za wszystkie i oczywiście prowadzę obserwację cyklu bo to silniejsze ode mnie ;-) w końcu przyda się jak się zdecydujemy i będę lepiej znała swój organizm :tak:
Kochane Miłego Dnia PAPAPAPPAPAPAPAPA


Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
Hej babeczki!

Czarna
, starałaś się przy tak niskim pH? Ja bym zastosowała sodę przed staraniami gdyż pH 7-8 to optymalne pH plemników :tak:, zatem nie tylko zwiększasz szanse na ciążę ale również na synka. A magnez to suplement przy planowaniu córci :-) Przed pełnią podobno wciąż jest w atmosferze więcej jonów ujemnych więc najlepsza sytuacja gdy owulka przypadnie w pełnię już zaraz po niej. Ale jednak sporo było na chłopca :-) , trzymam kochana kciuki!

Czarodziejko, HAHAHA, ale się uśmiałam, pewnie mina M będzie bezcenna :-D Da się wkleić większą fotkę bo chcę się upewnić? :-)

nullka, super, że zadziałaliście i pH też było super, dopiero jak jest powyżej 5 to zaleca się je obniżać . Trzymam kciuki, O+12 też będzie? :-) Edit: właśnie doczytałam, że Ci wzrosło ale plemniki są już prawdopodobnie bezpieczne w jajowodach, obniżaj żeby wysokie pH nie naładowało ujemnie komórki jajowej.

misia, ładny spadek, taki przedowulayjny :-)

Życzę wszystkim cudownego dnia i takiego słonka jak u mnie za oknem świeci :-)
 
reklama
WITAM:)

W koncu ładna pogoda dzisiaj :)

Co u mnie ano borykam się z twardnieniami bólami...a teraz to nawet psioszka mnie boli jakbym już po porodzie była :/
Bardzo chcę urodzić w połowie wrzesnia bo tak bedzie lepiej jak i Domis idzie do zerówki i chcę być przynim ja w tych pierwszych dniach...

Brzusio mam już niziutko...ogólnie czuje że wsio szykuje się do porodu...wizyta 5 września i obym doczekała;)

Ktoś zafasolkował?urodził?ja nie w temacie także sorki :*
 
Do góry