reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Prrrrryyyyyyyy szalone:-p:-D
Znikłam na 2 godziny, wracam, a tu już tyle do nadrobienia:szok: No niesamowite jesteście;-)

Mama
co sobie miałam pomyśleć o Tobie, to już sobie pomyślałam i zdania nie zmienię:-p A jak się ładnym i powabnym, to czemu miałabyś zdjęć nie wklejać?:tak::-D

Noemi sama siebie znasz najlepiej i wiesz co na Ciebie działa. Trzymaj się więc tego.Życzę Ci konkretnej owulki i powodzenia w cyklu po odstawieniu!

Agulek
ale się obśmiałam z tego, co pisałaś o synku:-D Moje babeczki też już miewają szalone pomysły, że czasem się posikać można. Aż się boję, co mogą wymyślić mądrego jeszcze:oo2::-)

Kasia uk
mam nadzieję, że weekendzik udany? Dzięki za kciuki. Nie ukrywam, że bardzo są mile widziane:zawstydzona/y::happy2: I za komplement również. Miło słyszeć:tak:

Ewcik
, to znaczy, że macie rocznicę ślubu tak jak ja z moim mężem.;-);-)Kurcze może wykorzystaj to.Sama nie wiem jak, ale przecież nadal się kochacie. Nie wiem, jak jest u Was, ale ja nie umiem się tak boczyć na siebie i zawsze pierwsza łapę wyciągam. Pomyśl nad tym:sorry: Dziękuję za kciuki!

Pirania
powiem Ci, że jak moja młodsza się urodziła, to Nela miała takie fazy z jedzeniem, ale wydaje mi się, że to był bardziej bunt i zazdrość o siostrę. Ja odpuściłam. Do znudzenia dawałam to, co jadła. Z uporem maniaka szykowałam też inne posiłki, a potem w kosz. Aż w końcu ona odpuściła i zaczęła jeść normalnie. Ja bym nie naciskała. Sam się upomni o jedzenie. No chyba, że urośnie to do granic patologii i np. zjedzie z wagi, to wtedy badania. Póki co, daj mu może czas. Ja bym tak zrobiła.:happy2:

Natusiu mówisz odpuszczasz.....Wiesz, znam wiele dziewczyn, co tak mówiły i za ok 9 miesięcy miały śliczne dzieciątka;-) Trzymaj się i ani mi się waż iść stąd:no:

Kate18, Pirania
dziękuję za uświadomienie mnie w kwestii wina. Ja też bardzo lubię i dlatego tak mnie to zaintrygowało:happy2:
 
reklama
Natusia, Magda uk dziekuje :)
Weekend wspanialy...:) Pogoda jak pogoda w UK...sobota do poludnia deszcz, wieczorkiem juz suuper sloneczko, niedziela cudowna a dzis... od rana deszcz, choc przejasnilo sie na kilka godzin. Czas spedzony intensywnie :)....brakowalo nam takiego wyskoku " we dwoje".
 
No to super Kasiu. Teraz już pewnie tylko czekasz na swoją córcię;-)

.... oj swiete slowa!!!! Dzwonimy do niej codziennie, choc wczoraj nam powiedziala ze mam spedzac czas na romantyczna randke i nie dzwonic do niej... no ale ja taka " matka Polka" musze zadzwonic, chocby po to aby powiedziec jej ze ja Kocham i uslyszec szybka odpowiedz " ja was tez"
 
Kate dziękuję. Wychodzi na to że owu mi się nie pokryje z rozem, bo wychodzi 1.09 a ja będę miała owu około 30.08

Kasiu ja podziwiam że tyle wytrzymalas. Ja swoich podrzuce na dobę i już tęsknię. Ale ja to już taka glu... jestem. Nie umiem korzystać z wolności tylko rozmyślam. ;-)

No i zaryzykowalam i jestem po starankach. Ph obnizylam do 4,4-4,7 szybki sex bez O i oczywiście ph ponad 7. Uzylam sylku po i czekam jakie będzie za jakiś czas.
 
Ostatnia edycja:
Kate dziękuję. Wychodzi na to że owu mi się nie pokryje z rozem, bo wychodzi 1.09 a ja będę miała owu około 30.08

No i zaryzykowalam i jestem po starankach. Ph obnizylam do 4,4-4,7 szybki sex bez O i oczywiście ph ponad 7. Uzylam sylku po i czekam jakie będzie za jakiś czas.

Nullka jesli zaryzykowalas to ja trzymam mocno&&&&&&&& aby sie udalo, buzka
 
Nullka ja też zaciskam kciuki. Kto nie ryzykuje, ten nie ma;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&

Kasia
rozumiem Cię doskonale. Ja narzekam na swoje babeczki czasem, ale jak znowu ich nie ma choćby 3 godziny, to już tęsknię:-p
 
Witam z rana pierwsza. Pewnie łatwo sie domyślić czemu??? Nie mogłam spać już od 5:30 tylko siedzę rozmyslam i ubolewam że przez nocke udało mi się obniżyć ph tylko do 4,7-5,0 z przewaga na 5,0 . Niżej nic nie pomagało. Przez to obnizenie boję sie że znowu za mocno sie zakwasze i nic z tego nie będzie.
Aaa i sylk przed dobrze mi obniża ale już po tak średnio :(
Teraz czekam co pokaże test owu około 12

Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Jestem i ja ,
działania były i teraz tylko czekać na rezultat :)
- dieta była /głównie pomidory , ziemniaki , a odstawiłam nabiał/
- suplementy ja i T /witA, witE , potas , magnez , kwas foliowy/
- piłam Guajazyl , woda z sodą , woda z cytryną/
- mimo tego moje ph wzrosło do ok 5 , nic wyżej - jak zapodałam sodę do środka to było ok7-8 , ale bałam się zaryzykować tuż przed starankami żeby nie wybić plemników/
- jonas pokazywał mi płodne na chłopca - 22.08 ale u mnie to było niedługo po @
- kalendarz chiński wskazuje chłopca
- wczoraj było 4 dni do pełni , bo pełnia 31.08
- starania w owu wg testów 13dc , z orgazmem

teraz czekam co z tego wyjdzie :)

Natusia GRATULUJE!!! nie mogło być przecież inaczej :)
Mama , dzięki za &&&& i wszystkim dziękuje za wsparcie
 
Ostatnia edycja:
Do góry