reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama
....wróciłam z zakupów a Fachowiec pyta ..oj ,,miało być mleko a tu cała siata..
a ja mówię ,że jeszcze 3 chleby kupiłam...
a on -3???
mówię -no dla mnie z ziarnami bo dbam o linię .......
a fachowiec-widzę
cool2.gif

a podryw od czego sie zaczyna???? Najpierw " ktos " musi zagadac....a fachowiec juz " slodzi". Dobrze, ze maz w domku :-D a co do fachowcow.... to ladne tyleczki maja?????
 
reklama
dzien dobry z rana :)
dla mnie w ogole dziwne to co lekarka mowi bocaly czas ze dziecko takie duze bedzie itp a wczoraj do mnie nawet nie robila pomiarow ani nic no napewno bedzie takie jak nadia do 3 kg ;/ a tak caly czas mnie straszyla ze bedzie duze;/
a polozna mi mowi ze ona to lubi robic nadmiar badan i "straszyc" pacjentki .
Andziak ja w szpitalu nie mialam usg tylko ta polozna mi powiedziala ze ona miala duzo pomylek z 20 tygodnia dlatego ona mowi ze to dla niej nie pewne i ze postara sie na nastepnej wizycie zrobic usg, bo teraz bylam z nia umowiona a jakas para sobie przyjechala bez zapowiedzi i sie wrypali przed nas i weszlam do niej po 20;/

a powiem wam polozna nosila taka mala dzidzie i nadii ja przyniosla a tak sie smiala ta dzidzia do nadii a nadia taka zadowolona byla ze szok :)
natusia jak test ? &&&&&&&
patrysia tak to wlasnie takie zoltawe i toco jakis czas odpada;/
 
czesc wszystkim
pogoda super, ja wstałam juz o 6 bo mały sie obudził a poszłam jak zwylke spac o 1, bo wczoraj zrobiłam soki z 30 kg malin jesczez na piątek mam zamówione 20 kg
Magda uk widze ze Ty masz taka różnice miedzy dziewczynkami jak ja miedzy chłopcami, kiedy dziewczyny zaczeły sie razem bawic? bo nie ukrywam, ze czekam na to
mama wrzuc zdjecia elewacji
Patrysia Ty juz zaraz bedziesz rodzic, szok jak ten czas leci
Ewcik zdrówka dla małego
 
MAMA mi tak w ciaży nocki do kitu robią się...
DARIA możliwe w takim razie ze to czop:)tyle ze taki glutkowaty jest tak?bo jak żółty śluz to infekcja jest...
KATE to fakt jeszcze trochę i poród :) w końcu bo mam juz dosć szczerze...
KASIA chłopaki wsio ok :)teraz jedza śniadanko:)
 
dzień dobry !
witam porannie przy płateczkach z jogurtem, bo ja kawy nie pijąca w ogóle, więc jedynie na herbetkę się łapie;)
Piranha: oj widzę, że twoja córa nocny marek;) skąd ja to znam - moja wczoraj zasnęła o 22 a ja z nią:zawstydzona/y:
magda uk: piękna ta przyjaźń córeczek twoich - a domorosłe rozmowy powalające;_ hehe
Patrysia: ja tez coś ostatnio mam kiepskie noce, bo Miśka nam się pakuje do łóżka - niby duże łoże, ale jak ona się wpakuje, to nikt się nie wyśpi, ani ja ani m.:(
mama: ci fachowcy to dowcipnisie ci się trafili;P
natusia: jak tam twoja tempka dziś?

laseczki jakie polecacie testy owulacyjne z allegro? muszę coś dziś piorytetem zamówić, żeby do końca tygodnia do mnie doszły:)
 
reklama
Agagsm witaj,
ja osobiscie polecam One step Ovulation Test.... sa to takie zielone. Musisz slonce zobaczyc czy sa na alegro.


Dziewczyny co robicie dzisiaj na obiad???? Jej ja wczoraj serwowoalam Pizze, no a dzis juz musze cos ugotowac a pomyslow i weny brak.... po wczorajszych " bara...bara" to ja taka zakrecona i rozkojarzona, ze masakra.... podrzuccie pomyslem....
 
Ostatnia edycja:
Do góry