reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja dopiero wrocilam wiece usg nie bylo ;p bo lekarka sie przerazila bo rozwarcie na 2 palce i nawet mnie nie badala do konca mowi ze dziecku glowke mozna juz dotknac.;p
a polozna mowi ze wedlug niej moze byc to corka bo w 21 tygodniu to jest nie pewna plec a wedlug niej w 28 jest pewniejsze mowi ze czym pozniej tym pewniejsze i mowi ze w niedziele mam zadzwonic znów sie umowic do niej i wtedy postara sie zrobic mi usg :)i mowi ze 29 sierpnia i 5 wrzesnia jej nie ma to lepiej zeby nie rodzila :)ale ja i tak czuje ze to syn :)
 
reklama
a powiedzcie mi bo od niedawna mam bardzo duzo wydzielny z pochwy ale to az litrami;/ czy to ten czop moze odchodzic to jest troche takie żółtawe . matko tym rozwarciem to sie troche przestraszyłam;p ale położna mowi ze taka moja natura :) i mam sie nie martwic bo moge jeszcze po urodzic :)
 
Andziak no właśnie tak to bywa z małymi dowcipnisiami ;) ale widzisz, jaki przytulas ci się szykuje, oj wszystkie zwariujemy na jego punkcie ;)
Czarodziejka dzięki, dziś samopoczucie akurat gorzej, więc liczę że jutro będzie lepiej :p
A Mati zapowiedział że będzie dobrym starszym bratem, będzie podawać zabawki, piciu, głaskać, całować...ale...kupek nie będzie przebierał :-p
mówi, że jak będzie braciszek to spełni się jego marzenie hehe ale zawsze dodaje też, że jak będzie siostrzyczka, to też będzie super:-p więc spokojna jestem...czekamy zatem :)
ja mam misz masz w głowie, czasem jestem niemal pewna że Misiek w brzuchu, a czasem...myślę...może jednak córa?.. się okaże hehe
byleby Rybcia zdrowo rosła, serducho pięknie biło...
Daria łoo ciekawe jak to z maluchem będzie, oj czekać chyba musimy na poród haha
 
Czarodziejko, dzięki kochana za pamięć :-* Z brzuszkiem Kai już o niebo lepiej, żeby jeszcze w dzień miała drzemki zamiast przysypiać na kilka minut i się wybudzać to byłabym wniebowzięta :-)

Daria
, hehehe, ale numer, chyba płeć poznasz dopiero przy porodzie

natusia, trzymam rano z całych sił kciuki za tempkę!!! &&&&&&&&&&&&&

Andziak, super, że synek dobrze się ma :-) A jaki kochany przytulasek z niego! Moja Kaja przytulała główkę do łożyska i zasłaniała się cały czas rączką na USG 3D.

Ewcik, dużo zdrówka dla Marcelka! A może to ten sam wirus co miał Krzysiu i wiele dzieci wśród znajomych? Daje wysoką gorączkę pierwszego dnia (synek też dosłownie parzył) i zero innych objawów, następnego dnia temperatura już dużo niższa a trzeciego dnia koniec choroby. A upały dzieciaki znoszą bezboleśnie, chyba są ciepłolubne po mamusi bo mój M cały czas narzeka i dla niego temperatura otoczenia jest optymalna kiedy mi już jest zimno ;-)

Kaja jak mi przysnęła na spacerze tak do tej pory śpi, jeszcze jej się takie spanie nie zdarzyło, zawsze po przyjeździe wózkiem do domu była pobudka :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej hej

Ciagle podczytuje;-) Ewcik, Piranha, wtrace sie - moj malutki miewal takie trzydniowki wirusowe, dokladnie takie jak opisuje Piranha. Dawalismy tylko Paracetamol jak goraczka wystrzelala w kosmos (wysoko goraczkuje, czesto ponad 39 stopni) i tyle. Po 3 dniach rzeczywiscie przechodzilo. Zdrowka dla Marcelka! Piranha, szczescie, ze przechodza kolki:tak:

Wybaczcie, ze nie napisze wiecej, ale padam na twarz... DObrej nocki
 
natusia, to już będzie 13 dpo więc test 10 mIU/ml powinien coś wykazać. Jeśli jednak ten dzisiejszy skok był implantacyjny to może się zdarzyć, że test jeszcze nic nie pokaże ...a zdarzają się tak późne implantacje. U mnie test 10 mIU/ml pokazał cień cienia w 3 dniu po skoku. Trzymam jutro z całych sił kciuki!

Truskafffka, za Ciebie jutro też wszystkie hurtowo trzymamy kciuki! Czekamy na super wieści i zdjęcie małej Rybci.
 
Szkoda ze nie ma fotki i plyty bo chlopcom chcialam pokazac.Filip byl z nami i tez chcial buzie zobaczyc.Ale przeraza mnie ze taki ruchliwy.
Teraz wystawia noge az boli.
Daria na moje synek.U mnie z Bartkiem jak bylam w 30 tyg w szpitalu tez mowili ze corka.Bo jajek nie ma.A jednak synek byl.
No roznie moze byc.Ja z Kuba chodzilam z rozwarciem 4 cm a porod i tak wywolywali na poczatku 39 tyg. A 2 cm mialam w 33 tyg. Wywolywali bo bali sie o zakazenie.A samo sie nie zaczynalo.
A czop u mnie to byla taka galareta podbarwiona krwia.
Filip stwierdzil ze bedzie maly sportowiec.I chce Ignasia a Kuba Kajtka.
 
natusia, do implantacji może dojść do 12 dpo (choć zazwyczaj jest w rejonie 7-10 dpo), stąd tak ważna jest długa faza lutealna, gdy jest zbyt krótka to zarodek może nie zdążyć się zagnieździć i zostanie usunięty w trakcie @. Jestem jutro z Tobą myślami, trzymam kciuki i jak tylko odpalę kompa to biegusiem wlatuję na Twój wykres :-) Ano synuś już śpi a Kaję zaraz mega głód obudzi bo śpiąca królewna wciąż nie obudziła się po spacerze. Coś mam straszne problemy z internetem. A oto mój wykresik: Obserwacja cyklu - enpr.pl

Kasiu, buziaczki!

Andziak, zróbcie losowanie żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony :-), ja losowałam między Kają a Alicją ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry