reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DARIA to czop:)ale spokojnie bez czopu to i do terminu mozna chodzić co innego jak podbarwiony krwią to wtedy poród tuż tuż...w sumie reguły nie ma kiedy ten poród to tak jak z rozwarciem jest a nie musi poród być "teraz" :)
AGAGSM no nic ja musze sie przyzwyczajac już do takich nocek bo niedługo to pobudki synuś będzie mi robić :p
 
reklama
Daria mnie tez sie wydaje, ze to czop
Patrysia może mały bedzie spokojny i bedzie spał w nocy ( u mnie dwójka młodszych od urodzenia całe noce spią)
 
Mama


a podryw od czego sie zaczyna???? Najpierw " ktos " musi zagadac....a fachowiec juz " slodzi". Dobrze, ze maz w domku :-D a co do fachowcow.... to ladne tyleczki maja?????

Kaśka !!!!!!!!!!!!!!!!!
szalona Ty :)))))
nie patrzę na doopki-doopka mojego męża przesłania mi cały świat:-D:-D

ja mam dzis na obiad kurczaka z piekarnika,ziemniaczki i mizerię ..


Agagsm a no tacy sie trafili ...:)
witaj:)

Daria no to &&&& za szczęśliwy poród ;) masz do którejś z nas nr kom ,żeby napisać newsa ;))??

Kate cześć ..wrzucę jak się panowie pozbierają do domu to porobię i Tomi wstawi ...

Czarodziejkaaaaa wstawać ;))

Patrysia* to życzę ,żebyś pospała bo po porodzie to może być róznie ..
 
Mama super pomysl, dziekuje.... zaraz spadam pod prysznic, ogarne sie i pojade na zakupy. Ja tez dzis serwowoac bede kurczaka z ziemniakami i marchweka
 
Hejka!

Magda
, no to moja Kaja jest taka jak Twoja starcza córeczka, przyśnie na kilka minut, budzi się i tak w kółko, nic nie mogę przez to zrobić gdyż jak mnie nie widzi to jest straszny płacz. Synuś był taki sam ale mając jedno dziecko można je uśpić i poleżeć przy nim a rodzeństwo nie wybudza niemałymi decybelami ;-) A młodsza też kiepsko spała do 5 miesiąca?

natusia, bo ja siedzę jak na szpilkach :-)

Mama, udało się na szczęście ale też nie pospałam bo Kaja coś od 6 nie mogła zasnąć a Krzysiu wstał po 7 ...tak więc przyłączam się do grona pilnie potrzebujących kawy :-)

Kasiu, jakoś przed 1 mała już (albo raczej dopiero) spała ;-)

Ewcik, jak synuś się dziś czuje?

Truskafffka, mega kciuki za wizytę!

kate, możemy sobie podać rękę co do godziny pójścia spać i porannej pobudki :-)

Aga, polecam te testy TESTY OWULACYJNE- 50szt TEST OWULACYJNY-EXPRES! (2527967149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., to są One Step Ovulation Test, ciążowe z tej serii też są super.

patrysia, mnie też organizm przygotowywał do braku snu serwując mi ciążową bezsenność :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny to temat o wszystkim czy o tym planowaniu, co zagubiłam się już normalnie, a nie chce mi się wertować 5 tys stron :-p

Witaj addison.
tutaj jest" rodzinka" taka szalona rodzinka. Piszemy o problemach.... a wtedy wsparcie jest wielllkie, o radosciach... cieszymy sie wtedy z wzmocniona sila i o palnowaniu tez. A jak trzeba plakac to placzemy wszystkie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry