reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miss wszystkiego naj naj naj i czego sobie tylko zyczysz.
To my dzień po dniu jesteśmy tylko latka nie te same.buu
Tusia oczywiście że planowałam i będe miała trzeciego synka.
Może akurat na tym wątku nie powinnam tego pisać ale ja już nie wierze w żadno planowanie.To jest już gdzieś w górze zapisane i nic tego nie zmieni:tak::tak::tak:
Daria a jestej zadowolona z zakupu?
Andziak ja to mam dobrze z moimi chłopcami jak widzą gdzieś płaczącą i obrażającą sie na rodziców dziewczynkę,to mówią:dobrze że my będziemy mieli chłopca.
Niby takie tylko słówka ale mnie to bardzo wspiera i czuje się bardzo szczęśliwa.Co do imion to Kornelek jest ślicznie szkoda że u mnie w rodzinie jest dwóch.
Pozdrowionka

ja i maz jestesmy bardzo zadowoleni w ogole w rodzinie sie wozek bardzo spodobal :) jak weszlismy do sklepu to ten wozek od razu rzucil sie w oczyc i jak go kupowaliśmy to bardzo duzo osob go kupowało az w magazynie brakło srebrnych ram i zostały czarne ;p a ty jaki wybralas wozek x move?
 
powitać :))

Czarodziejka dziękuję za kawkę od razu lepiej mi sie czytało ;)) TY moja baristko ;******

Bella dziś Ty latka kończysz ?? wszyyyyystkiego naj !!

Pirania chyba śpisz :)))

Merylin a no wróciłam marnotrawna i stęskniona..




Noemi to jeszcze odemnie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& najwazniejsze to miec pozytywne nastawienie :tak:

Mama jakbys jeszcze dzisiaj do nas zagladala to mam do ciebie malutka prosbe :sorry2: powiedz mi kochana jaki zabieg jest dobry na pozbycie sie blizn potradzikowych? wiem ze pewnych zabiegow nie powinno sie robic w lecie, ale jak ktos nie ma innej mozliwosci to mozna zrobic wyjatek? :-) bardzo mi na tym zalezy i mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze na wakacjach.

Marzycielko kochana ..owszem latem sie mniej tych zabiegów wykonuje ze względu na słonko ,ale jak zastosujesz silny bloker-mocny krem z filtrem i nie będziesz się wystawiać na słonko czy solarium to Ci zrobią w gabinecie..
możesz zrobić mikrodermabrazję-ja najczęsciej ją stostuję przy bliznach..nawet na bliznach po cc
możesz zrobić złuszczanie kwasami
jest zabieg wybielający ,ale to musiałabym widzieć Twoją buźkę ,żeby coś doradzić ..

najlepiej mikroderm.bo i spłyca i rozjaśnia blizny ,usuwa martwy naskórek ,działa przeciwzmarszczkowo,dotlenia buźkę ,wspomaga produkcję kolagenu odpowiedzialnego za napięcie skóry,rozkłada sebum-ten nasz wewnętrzny krem który powoduje ,że w jednym miejscu skóra jest sucha a w drugim tłusta.

jak coś to zapytuj :-D mogę to pomogę ;)

Noemi mówisz femara-nie słyszałam....zapytaj ginkę i daj znać co powiedziała..ja mam wizytę w środę to również zapytam ;)
no i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę !!
ależ u Was sexualnieeeee:szok::-D my nie mamy aż takich potrzeb to aż mi wstyd jak patrze na Twoje serduszka...ale działaj,działaj ..my to tylko kilka razy w m-cu:sorry2:

Tusia no problemo ;))

Kate nooo mamuśka ,ślicznie ;)) a chłopcy świetni ;)))))



u mnie nie ma prądu ..pisze z not booka i pewnie mi zaraz się wyłączy...;/


Kasia ,Daria,Andziak miłego dnia i dal Was :)
 
Ostatnia edycja:
Merlin no mi to podejscie dzieci bardzo utrudnia sytuacje nie ukrywal.Ale coz nic nie zrobie.Starso juz z Kuba bardzo chcieli siostre wiec teraz to poteguje.No widzisz merlin z naszej 3 najmniej z planowania miala miss.Jej sie udalo nam nie wiec ja tez nie wierze.
 
Merylin-ale tak jak tu nam Piranha radzi;dieta,suplementy,ph????
oj moja odwaga w tym temacie jest na minusie,albo za duża chęc tej córki :sorry2:
Kate alez fajne chłopaki :tak: i włoski też :tak:
 
Merylin-ale tak jak tu nam Piranha radzi;dieta,suplementy,ph????
oj moja odwaga w tym temacie jest na minusie,albo za duża chęc tej córki :sorry2:
Kate alez fajne chłopaki :tak: i włoski też :tak:

u mnie byla tez dieta niskie ph suplementy ja i maz i gorace kapiele :) jedynie odstep mialam maly bo w dzien testu i po owulacji ale ph bylo 4,0 to probowalam;p jeszcze maz od 5 rana do 18 jezdzi autem to powinno mu plemniki oslabic ale jednak wytrwale ma ;p
a co ma byc i tak bedzie :)
 
Witaj Natusia, dziekuje... mam nadzieje, ze dam rade. Juz na telefonie wisze caly czas z mama. Tata pojechal na lotnisko a nam co pozostalo.... telefon. Babcia w domku uszykowane ma juz same lakocie, dziadek w aucie prezencik dla wnusi... oj tylko pozazdroscic.

Napisz co tam u ciebie, o wszystkich pamietasz a osobie nic nie piszesz. Ja probowalam nadrobic zaleglosci, no ale puki cora w gorze, to jakos tak ciezko....
Slonce co do bockow.... to ja ich tyle widzialam podczas dwoch pobytow w PL, kurcze ale jakos zaden tu nie dolecial.... zapomnialam podrzucic karteczki z adresm
 
Daria ale u ciebie to chyba nie ma pewności co do tego synka co?? ;-)

co do jazdy M ,że niby ma to pomóc to na pewno w to nie uwierzę bo
mój wrócił po dwóch mieś.jazdy gdzie jego domem był samochód i staranka i syn :-D

Natusia-a no róznie ,teraz jakies mam kucia jakby :confused2:
cholerka wie co to .
byłam na kontroli wypisała leki
i termin na holtera 29.10 :confused2:
oj nie dla mnie to LATO :cool:
 
reklama
Wiem ze zaakceptuja tak bylo z Kuba.A beda ze smutna mina prosic za pol roku zebym w koncu im ta siostre urodzila.Dzis znowu Poznan z Bartkiem.Moj maz tez splodzil synow a pracowal w odlewni i spawal wiec gorace warunki byly
 
Ostatnia edycja:
Do góry