reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka Dziewczyny !!
Ja dzisiaj grzałam się na plaży pogoda cudna, woda w morzu ciepła miód malina :-)
Dzisiaj na plaży pomogliśmy 5 letniej dziewczynce króra się zgóbiłą odeszła od rodziców jakieś 2 km śliczna mała dziewczynka ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze:tak:
I oczywiście już jest standardem że jadąc na plaże widziałam 3 bociany i jak wracliśmy to też widziałam 3 boćki beczka już zczynamy obsatwiać jak wyjeżdżamy z domu ile ich zobaczymy heheheh
Obserwacja cyklu - enpr.pl prawdę mówiąc im więcej wpatruję się w mój wykes tym mniej z niego wiem czy ktoś może mnie oświecić czy te spadki temki wczorajszy i dzisiejszy to owu ?
 
reklama
Hej Dziewczyny !!
Wadłam się przywitać życzyć Wam miłego Dnia i duuuuuuuuuuużo słonka
a to mój wykres Obserwacja cyklu - enpr.pl kurka czuję się troszke ja na bombie w oczekiwaniu wyższej tempki a tu niespodzianka jest niższa więc chyba dielka du.......a wyszła z całych staranek :-(
 
Dzień Dobry:-) Również życzę Wam miłego dnia i dziękuję Wszystkim za kciuki;-) troszkę się stresuję wizytą, ale nie robię sobie wielkich nadzieji więc może niemiłe wieści lepiej zniosę;-) dzisiaj tempka poszła w górę ale nadał jest bardzo niska, lada moment powinnam mieć skok więc czekam:tak:
 
Wczoraj znieslismy ze strychu wozek.Lozeczko.Chlopcy pytaja sie kiedy bedzie dzicia.Bartek oczywiscie kiedy ta dziewczynka.Ja mu po raz setny tlumacze ze lekarz mowil ze chlopiec i ze jak sie dziecko urodzi i bedzie mialo siusiaczka to nie mozemy mu dac na imie Zosia.A on no to nastepne dziecko dziewczynke.A ja mu tlumacze ze to tez moglby byc chlopiec a on to stu chlopcow byle w koncu byla dziewczynka.To caly Bartek
 
Dziewczyny zrobiłam test owulacyjny, nie z porannego moczu tylko już po kilku wizytach w WC i kreski są bardzo ładne:-) cieszy mnie ten widok ale zobaczymy na USG co się dzieje i czytam o tej femarze i zagadam dzisiaj do ginka o nią.

Mama poczytaj sobie o niej może już coś wiesz, ale tak też o Tobie pomyślałam, bo sobie bardzo chwalą i ma dużo lepsze opinie niż CLO.
 
Witam


Miss dołączam się do życzeń:) Wszystkiego najlepszego:tak: niech Ci się układa tak jak tego pragniesz


Dziewczyny czy to normalne że mi tak spadła dziś teperatura? :confused: :-(takiej niskiej nie miałam jeszcze w Ifazie



Zyczę Wam udanego dnia!
Ja wczoraj polatałam po mieście
kupiłam sobie co nieco:) zadowolona jestem.
Dziś mam sporo pracy i po południu porządki w planie ale jutro znowu zakupy! :)
 
reklama
hej dziewczynki

wczoraj minął tydzień, odkąd dowiedziałam się, ze serduszko nie bije..

znowu miałam koszmarne sny, szkoda mówić w ogóle, zeby Was nie stresować niepotrzebnie

Marcepan dziś znowu przy oddawaniu płakał okrutnie, pani odrywała go od mojej bluzki ;(

noemi jaki piękny skok

84misia ja w tym roku widziałam chyba z 8 bocianów...

missbella sto lat kochana!

kinga a może owulacja szybciej będzie?
 
Do góry