reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki Piranha , już wstawiam

Widzicie coś tu ? Mi to chyba bardziej na chłopca wygląda...

IMG_1378.jpg
 
reklama
Dziewczyny, dokładnie, taki uśmiech wynagradza wszystko i momentalnie człowiek zapomina o kolkach i nieprzespanych nockach :-)

Mama
, sto lat kochana, spełnienia marzeń (wszystkich bez wyjątku :-)) no i oczywiście powiększenia rodzinki o jeszcze jedną małą istotkę
t3317.gif
Mi w październiku na liczniku przebiegu stuknie już 34 ;-)
 
Misia, w 12 tc obie płcie mają podobnie wyglądający wyrostek płciowy (tzw. "nub"), tyle że u dziewczynek jest on skierowany pod kątem większym jak 30 stopni w stosunku do kości ogonowej a u chłopców ten kąt jest mniejszy. Ujęcie takie jak na Twoim zdjęciu (tzw. "potty shot") na tym etapie nie jest zbyt dobre do oceniania płci (za to później w okolicy 16-17 tc jest idealne :-)). A nie podejrzałaś kąta nachylenia tego wyrostka na USG? :-) U dziewczynek leży on płasko, niemal równolegle do plecków a u chłopców sterczy do góry, tak ja tutaj:

11w_m.jpg

11w_f.jpg
 
Ja nic tam nie widziałam, dzidzia tak fikała że nie dało się dojrzeć.
Zastanawiam się kiedy teraz pójść najlepiej żeby sprawdzi płeć , tzn . w którym tygodniu? Chyba długo nie wytrzymam i za 2 tygodnie polecę...
 
Misia, ja też umierałam z ciekawości :-), najlepiej jednak poczekać te 4 tygodnie do skończonego 16 tc, wtedy będzie już widać (choć niby płeć synka poznałam już w 14 tc tak na 100%, płeć córki zaś w 16 tc) :tak:
 
Pirania kochana dziękuję ...no ja od jutra juz pracuję na 34:sorry2:


Marzycielka :-D:-D dziękuję kochana :))


Misia zdrowej dzidzi przede wszystkim życzę :)a co do płci to mam nadzieję ,że spełni sie Twoje marzenie :tak:
 
Sama nie wiem już tak się denerwuję ... bo to tak jest jak człowiek czegoś mocno pragnie to zawsze jest odwrotnie. Ciekawe czy doczekam do 16 tyg
 
reklama
Misia nie masz wyjścia...musisz wytrzymać :)
a my tu &&& pozaciskamy :)

Patrysia* dziękuję słonko:))
my pojedziemy nad jezioro ,ale koło 18.00 bo teraz nie da się oddychać ..
 
Do góry