reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A powiedzcie mi dziewczyny jak to zdjęcie wkleić , bo jestem tu nowa i coś mi nie wychodzi...
Jak robię "kopiuj/ wklej" to nie działa.

Lecę z chłopakami do fryzjera jak wrócę to do Was zajrzę i wkleję to zdęcie...
 
reklama
Misia, przy pisaniu wiadomości naciśnij ikonę obrazka (takiego z drzewkiem :-)), potem włącz zakładkę "From Computer" i naciśnij "Wybierz pliki", zaznacz zdjęcie i naciśnij "Wgraj".
 
Ewcik kinga przykro mi.
Ale mi puchna nogi.Kate a ile chlopcy maja lat.Jakie ty masz nosideko bo mysle o takim albo chuscie.Polecicie mi cos? i jaka mate i lezaczek polecacie?
 
Cześć Dziewczyny!

Smutno tu od rana... Czytam forum i łzy cisną mi się do oczu.... Przypomina mi się jak ja przeżywałam swoje dwa poronienia i dwukrotne łyżeczkowanie. Sam zabieg nie jest bolesny i trwa 15-20 minut (pod narkozą). Po zabiegu trochę się krwawi. Najgorzej zaleczyć duszę... Lekarze zalecają też, aby nie zachodzić w ciążę przez 3-6 miesięcy żeby organizm zdążył się zregenerować. Po takim przeżyciu człowiek najchętniej by się gdzieś zaszył i nie rozmawiał z nikim na ten temat, ani nie odwiedzał znajomych, którzy mają dzieci. Przyczyn poronień jest wiele, ja do dziś nie wiem dlaczego. Być może niedoczynnośc tarczycy, którą wykryto u mnie po tych zdarzeniach. Od tej pory jestem pod opieką endokrynologa i 3 m-ce po ostatnim zabiegu zaszłam w ciążę. Bałam się czy to nie za szybko, ale wszystko się udało i dziś jest z nami Mateuszek. . Teraz lżej mi o tym mówić, bo minęły 4 lata, ale o swoich Aniołkach nigdy nie zapomnę
[*]

Ewcik, Kinga - wiem, co przeżywacie! Wypłaczcie się porządnie! Jestem z Wami całym serduchem. Mnie ukojenie przyniosła dopiero następna ciąża, dlatego życzę Wam żebyście już wkrótce znów były oczekujące. Ściskam Was mocno
 
Dziewczyny, ale Kaja przed chwilą się uśmiechała do mnie słodko, patrzyła mi prosto w oczy, oczka tez się śmiały i nawet dźwięk radosny wydala, ale kochane, aż łzy wzruszenia w oczach stanęły. Wtedy nie byłam na 100% pewna ale teraz na 200% ze to świadomy uśmiech, tak na to czekałam :-)
 
Ewcik kinga przykro mi.
Ale mi puchna nogi.Kate a ile chlopcy maja lat.Jakie ty masz nosideko bo mysle o takim albo chuscie.Polecicie mi cos? i jaka mate i lezaczek polecacie?
ja mialam i chuste i nosidlo... chuste szybko sprzedalam, bo u mnie sie nie sprawdzila, za to dobrze mi sluzylo nosidlo cybex first go z mozliwoscia noszenia dziecko w pozycji lezacej do 3 miesiaca zycia Cybex First Go Cinnamon - Nosidła i Chusty Cybex: cena. opinie | Sklep internetowy Topmarket.pl

tam w opisie jest blad, bo te nosidlo jest od 1 dnia zycia pozycja lezaca pozioma, od 3 miesiaca
pionowa

Dziewczyny, ale Kaja przed chwilą się uśmiechała do mnie słodko, patrzyła mi prosto w oczy, oczka tez się śmiały i nawet dźwięk radosny wydala, ale kochane, aż łzy wzruszenia w oczach stanęły. Wtedy nie byłam na 100% pewna ale teraz na 200% ze to świadomy uśmiech, tak na to czekałam :-)
dla takich chwil mama zyje i zapomina wtedy o nieprzespanych nocach i porblemach, prawda? gratulacje :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha bardzo dziekuje za odpowiedz. niestety musze wypic ten ocet do konca, ale na szczescie zostalo mi tylko troszeczke :-) najwyzej odloze staranka na nastepny miesiac ;-)
Kajusia musi byc przeslodka z tym usmiechem. na takie chwile warto czekac :tak:

Dafne przykro mi ze musialas przez to przechodzic az 2 razy :-(
ale teraz masz juz przy sobie synka, ktory napewno w jakims stopniu pozwala ci zapomniec o tych smutnych przezyciach.
 
reklama
Pirania no widzisz jak Ci córa wynagradza ;))))
kiedy płacze to płacze...ale jak juz się uśmiechnie to powala ;)))

Dafne przykro mi ...ja też poroniłam 2 razy:(

Martika witaj słonko ;)))
jak dziewczynki ? na wakacjach??



a ja dziś z godnością przyjęłam kolejną belkę ..mam już ich 33:sorry2:
cóż ..latka lecą.
teraz mnie przechyla na jedną stroną bo mam nierówno tych belek:baffled:


byłam z dziećmi i Bono na spacerze...patelnia i piekarnik...jesteśmy po prysznicach i siedzimy w domu:baffled:
 
Do góry