reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama - 100 latek kochana i spełnienia wszystkich marzeń, bez wyjątku!!! a 33 belki to piękny wiek, kwitniesz przecież:-)
Misia - ja też płeć córci poznałam w 16 tyg:tak:
Pirania - zazdroszczę tych uśmiechów, ale należą Ci się:-), prawda, że od razu łatwiej???!!!

ból podbrzusza trochę minął, ale za to był 2 czop, taka kulka o konsystencji galarety w kolorze brązowawym? beżowym? trudno określić...wiem, że to ohydne co opisuję, ale nie wiem co to za cholerstwo:baffled: już ledwo chodzę tak mnie łupie w kroku a nocy to chyba będę spała na siedząco, bo już nie mogę zmienić pozycji:-D
 
reklama
Mama - 100 latek kochana i spełnienia wszystkich marzeń, bez wyjątku!!! a 33 belki to piękny wiek, kwitniesz przecież:-)
Misia - ja też płeć córci poznałam w 16 tyg:tak:
Pirania - zazdroszczę tych uśmiechów, ale należą Ci się:-), prawda, że od razu łatwiej???!!!

ból podbrzusza trochę minął, ale za to był 2 czop, taka kulka o konsystencji galarety w kolorze brązowawym? beżowym? trudno określić...wiem, że to ohydne co opisuję, ale nie wiem co to za cholerstwo:baffled: już ledwo chodzę tak mnie łupie w kroku a nocy to chyba będę spała na siedząco, bo już nie mogę zmienić pozycji:-D

Mi to wygląda na czop obrzydliwe czy nie ale normalne :tak:
 
Czolem psiapsiolki!!!

Rano wlaczylam bb do kawki a tutaj zla wiadomosc, a teraz kolejna.

Kinga wierz mi że tu na tym forum rozumiemy Cię i wiemy jaka to tragedia , musisz być silna i wierzyć że się uda. Strasznie mi przykro. Bądź z nami, płacz ile chcesz i pisz co Ci serce dyktuje, a znajdziesz w nas wsparcie.

Fatum???? A niech je szlak trafi!!!!

Piranha dziekuje ci za to co napisalas, ale dlaczego tempka leci w dol, nie powinno byc takich smiesznych skokow???? Ja dzis mam wziasc jeszcze wiesiolka i syrop???? Wczoraj test negatywny, co robic dobra kobieto????

Dziewczynki buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Piranha to Ci piękny prezent sprawiła Kaja :-) taki uśmiech wynagradza wszystko :-)
trzymam kciuki żeby Kajunia codziennie takimi uśmiechami obdarowywała mamusię :-)
Dafne przykro mi :(
też mam Mateuszka :) już prawie pięcioletniego :)
Martika jak się czujesz?
Mama Kochana Ty nasza Cudowna Duszko świętujemy dziś z Tobą, dziękując za to że Jesteś :)
Zdrówka, Zwariowanej miłości Toma i dzieciaków, Dni spokojnych i trochę szalonych, Drobnych radości każdego dnia...i...tego maleńkiego jeszcze jednego szczęścia :)
 
Mama wszystkiego naj.....

urodziny1.gif

zycie jest rownie piekne w wieku 33 lat, wiem co pisze :-):-)
 
Tasha, może organizm wie co robić w związku z tym rozejściem i wywołuje wcześniej poród? Trzymam kochana kciuki, do skończenia 36 tygodni już tuż tuż! Ty też niebawem (a może już za 6 tygodni :-)) zobaczysz uśmiech na twarzyczce Sonii.

Kasiu, spadek tempki powodują estrogeny. Pęcherzyk dominujący, produkując estrogeny, doprowadza do zwiększenia ich ilości powodując tzw. pik estrogenowy, ten z kolei stymuluje pik LH. Tak więc skoro tempka spada to znaczy, że estrogeny mocno wzrosły a pik (największy wyrzut) estrogenów doprowadzi po 8-38h do piku LH, ten z kolei po 8-48h do owulacji. Bierz koniecznie wiesiołka i syrop i łykaj aż do owulki. Test miał prawo być negatywny bo pik LH następuje dopiero po jakimś czasie od piku estrogenowego. Trzymam kciuki! :-)

Truskafffko, dzięki kochana, nie mogę się już doczekać kolejnego takiego uśmiechu, na razie obdarowała mnie nim raz a czekam z utęsknieniem na drugi :-) (tak często oglądam twarzyczkę córki skrzywioną z płaczu z powodu kolek :-(, że tym bardziej pragnę tych uśmiechów).
 
reklama
Piranha chyle czola przed toba, padam na kolana i dziekuje ze tutaj jestes, Jesli test wyjdzie pozytywny to wtedy koniec z syropkiem i wiesiolkiem a co z cynkiem.... nadal brac?????
 
Do góry