reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewuszki, witam!!!

czyli jeśli 8 sierpnia będę miała skończony 37 tydzień, to spokojnie można tę cesarkę robić 9/10 sierpnia, bo wtedy będzie to 37 tydz i 1 lub 2 dni, więc na pewno skończony 37... bo nadal męczę się okrutnie, chodzę w tempie żółwia a i tak boli niemiłosiernie... ale wytzrymam do tego 9/10 sierpnia dla dobra mojej rybki:-), dziękuję za odpowiedzi:-)

Natusia - nie bagatelizuj tego nocnego kłucia, lepiej skonsultować z lekarzem...a masz jakieś wieści od Truskafffki???
Axarai - no proszę jaka światowa z Ciebie dama z walizeczką na kółkach:-D, przesiąkniesz niedługo tym zachodem:-D, ale najważniejsze, że samopoczucie dobre, a jak brzuszek, duży jest???
Daria - jesteś łowczynią internetowych okazji:-), szkoda, że na allegro rzadko się zdarzają, bo też często zaglądam i szukam huśtawki...i póki co figa z makiem...
Czarodziejka- to będziesz pomykać swym małym autkiem:-), szybko się odnajdziesz, a poruszanie się autkiem jest mega wygodne, nie wyobrażam sobie teraz, żebym nie miała auta do dyspozycji...
Lena - wielkie gratki i spokojnych 9 miesięcy!!! a starałaś się konkretnie o płeć czy jest Ci to obojętne???
Pirania - jak samopoczucie w poniedziałek??? nocka ciężka??? a Kaja normalnie się wypróżnia, nie ma zaparć???
Patrysia - egzamin na prawko masz 30 lipca??? robisz 2 podejście???
Patrysiak - &&&&&& za wizytę, ciekawe ile waży Ewelinka?

pozdrawiam cieplutko!!!
 
reklama
SAMANA ja mam termin na 26 września ale nie wiem coś mi mówi że szybciej urodze?ogólnie dopieor teraz zaczełam pranie szykowanko robić...:))brzusio slicnzy i powiem ze w sam raz na 7 miesiąc ani za duży an i za mały:))
CZARODZIEJKO a nie ma co sie kryć :p 30 lipca mam egzamin :)ale jak nie zdma robię przerwę i po porodzie działam bo jednak juz mi sie tak nie usmiecha z tym brzuchalem zdawać...jak i też inne powody sa i dlatego taka smutna byłam/jestem tzn.jest lepiej z humorkiem bo i wsparcie M dało mi dużo sił :))jak i tu na BB :))ps.gratuluję auta!!!super:))moje na mnie czeka ech...bo M odstępuje mi swoje:))edit:a jakie cudo masz?
MARZYCIELKO leci ten czas jak oszalały...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tasha przez pierwsze dwa cykle staraliśmy się o dziewczynkę. Najpierw 4 dni przed owu, potem 3... a w tym cyklu stwierdziliśmy, że płeć jest nam obojętna byleby się udało :) I tak staranka były przed i po owulacji, a także w dniu pozytywnego testu. Więc podejrzewam, że zmajstrowaliśmy kolejnego chłopaczka :D
 
Czesc dziewczynki

Pogoda od kilku dni nas bardzo rozpieszcza, tak wiec malo czasu na bb, ale tak szybciutko wpadlam do was

LENA GRATULACJE
, buziaczki

Natusia wyslana!!!!

Wielkie buziaczki dla was dziewczynki, pozniej wpadne, poczytam i kawusie z wami wypije
 
patrysiak, dzięki, że pytasz :-*, w sumie jest bez zmian, dłużą mi się potwornie dni bo odliczam je do zaniku kolek. Podobno strasznie skuteczna jest mieszanka na bazie papaweryny (na receptę), kilka koleżanek stosowało ją u swoich dzieciaczków i zapominały co to kolki (a nic innego też nie pomagało).

samana, dzięki :-* Śliczny brzuszek i taki w sam raz, ja w 27-28 tc miałam już ogromny brzuch :-)

Ewcik
, a gdzie Twój suwaczek ciażowy? :-)

Czarodziejko
, gratuluję takiego super prezenciku od M! :-)

Axarai
, widzę, że Ty też biedna męczysz się z bólem bioder w nocy. Ja miałam dość sporą torbę a wydawało mi się, że wzięłam same niezbędniki ;-)

Natusia
, umówiłaś się do lekarza? Nadal boli?

Tasha
, nocka ciężka bo krótka ;-), wstawanie w nocy co 3 godziny a do tego Krzysiu strasznie wcześnie wstał i jak mała nad ranem przysnęła po kolkowych męczarniach to nie mogłam już tego odespać. Niestety w dzień też śpią o innych porach więc nie ma szans na zregenerowanie sił drzemką. A córcia wypróżnia się tak 1-2 razy dziennie, niestety brzuszek ma strasznie nabrzmiały i twardy, pewnie pomogłaby ta papaweryna bo rozluźnia jelita ale jest to na receptę a moja lekarka nie chciała przepisać twierdząc, że już się tego nie stosuje (niestety Sab Simplex i te wszystkie inne specyfiki nie działają). Zastanawiam się nad zakupem czegoś w rodzaju Windi Kateter rektalny, ma straszne dobre opinie Opinie o WINDI Kateter rektalny dla niemowląt SkandProjekt - bangla.pl, nigdy jednak nie stosowałam tego typu rzeczy u dzieci i mam obawy :-)

patrysia
, będziemy tu hurtem trzymać mocno kciuki 30 lipca :-)
 
dzieńńńńńńńńńńńńdobry:-D

wyprałam swój kocyk..wysechł ładnie i wleciałam do Was ,żeby go rozłożyć :-)
czy można z powrotem na łono wątku i moich kochanych babeczek???:sorry2::sorry2:
 
Mama, ale się cieszę!!!!!! Jejku jej, jak ja się za Tobą stęskniłam!
t4614.gif


Ja teraz siedzę jak na szpilkach bo Krzysiu niemal zawsze jak obudzi się sam to jest zły i płacze, tak knuję by się wymknąć do niego na króciutką drzemkę ale jak tylko o tym pomyślę to Kaja stęka w leżaczku i wygląda jakby się wybudzała ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziękować kochana Piranio :))))
ja też tęskniłam i mój odpoczynek od forom o kant doopki rozbić bo wciąz myślałam co tam u Was...

KOMU SIE UDAŁO????

CZARODZIEJKA CZY WAKACJE UDANE???

JAK NASZA KOSMO SOBIE RADZI??

MARTIKA!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJ BO DZIS LATKA KOŃCZYSZ :):):))
 
reklama
patrysiak, dzięki, że pytasz :-*, w sumie jest bez zmian, dłużą mi się potwornie dni bo odliczam je do zaniku kolek. Podobno strasznie skuteczna jest mieszanka na bazie papaweryny (na receptę), kilka koleżanek stosowało ją u swoich dzieciaczków i zapominały co to kolki (a nic innego też nie pomagało).

samana, dzięki :-* Śliczny brzuszek i taki w sam raz, ja w 27-28 tc miałam już ogromny brzuch :-)

Ewcik
, a gdzie Twój suwaczek ciażowy? :-)

Czarodziejko
, gratuluję takiego super prezenciku od M! :-)

Axarai
, widzę, że Ty też biedna męczysz się z bólem bioder w nocy. Ja miałam dość sporą torbę a wydawało mi się, że wzięłam same niezbędniki ;-)

Natusia
, umówiłaś się do lekarza? Nadal boli?

Tasha
, nocka ciężka bo krótka ;-), wstawanie w nocy co 3 godziny a do tego Krzysiu strasznie wcześnie wstał i jak mała nad ranem przysnęła po kolkowych męczarniach to nie mogłam już tego odespać. Niestety w dzień też śpią o innych porach więc nie ma szans na zregenerowanie sił drzemką. A córcia wypróżnia się tak 1-2 razy dziennie, niestety brzuszek ma strasznie nabrzmiały i twardy, pewnie pomogłaby ta papaweryna bo rozluźnia jelita ale jest to na receptę a moja lekarka nie chciała przepisać twierdząc, że już się tego nie stosuje (niestety Sab Simplex i te wszystkie inne specyfiki nie działają). Zastanawiam się nad zakupem czegoś w rodzaju Windi Kateter rektalny, ma straszne dobre opinie Opinie o WINDI Kateter rektalny dla niemowląt SkandProjekt - bangla.pl, nigdy jednak nie stosowałam tego typu rzeczy u dzieci i mam obawy :-)

patrysia
, będziemy tu hurtem trzymać mocno kciuki 30 lipca :-)


Pirahna ja mialam to windi to nic nie dawalo polozna kazala lepiej brac termometr rteciowy mowi to samo a tanie :)nadia tylko po tym robila kupki ale gazy nigdy nie wyszly;p do tego sie robilo masaz brzuszka i wtedy mialy te gazy wyjsc ale nie wyszly:) lefex byl lepszy niz to;p
siostra jak mi to przywiozla to od tej babki co mila apteke powiedziala ze nie ma nic mocniejszego niz to

http://www.ebay.pl/itm/LEFAX-NIEMIECKIE-ORYGINALNE-KROPELKI-WROC-AW-/251106825491?pt=UK_Baby_Baby_Feeding_Breast_Pads_Pumps_LE&hash=item3a77221513

 
Ostatnia edycja:
Do góry