reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

TASHA wiesz nie ciekawie w upałach ale wole słońce ciepło niz takie siedzenie w domu a tu deszcz za oknem:/ani dzieci na spacer a ja to też chociaż pod wieczór zrobiłabym sobie i tak jakoś inaczej...nogi puchna ale jak dużo chodze i w tych upałach no ale położę sie spać i elegancko...co do krocza to bardzije powiem z ejak chodze to w prawej stronie pipuchny mnie coś boli/koli nie często ale jak jednak chodze to czuje...stać za długo nie moge bo plecy dyskomfort pokazuja :/no ale takie uroki ciąży a ja tu jeszcze smerfy dwa mam...
 
reklama
Mutsy EVO Combikinderwagen Red, Black Frame
chcialm x landera x move ale ma gorsza opinie i w testach wypadl gorzej :) a do tego fotelik ten jesli bedzie pasowal BeSafe iZi Sleep a jak nie no to mutsy travell
a powiedzcie mi ktora koszula do karmienia jest lepsza z tym wycieciem
Obraz%20096.jpg
czy
Obraz%20327%5B1%5D.jpg
i jeszcze taka
dolores_kr_rek_mal_img_2030.JPG
chodzi mi tylko o wyciecie :)
 
Dzien Dobry:)
Wybaczcie ze juz wczoraj nie zajrzalam ale stan mialam "okrutny"
Czulam sie tak fatalnie..bolalo mnie cale gardlo, piekl mnie jeden wezel chlonny i szlo mi az na ucho...nie moglam zasnac, patrzylam sobie po ciemku jak burza do nas "idzie"
t112005.gif

No wlasnie i jak sie zaczelo o 23 to do rana pioruny walily, deszcz padal i blyskalo sie...byl taki Huk!
Maksio przybiegl do nas bo sie bal i schowal pod koldra..nakryl sie caly...i wyszedl dopiero jak przysnal i bylo mu goraco! Niesamowita ta noc....

a co do mojego stanu..Jesoo dziewczyny nareszcie dzis czuje poprawe...ale laryngolog dal mi dwa antybiotyki. mowil ze mam jakis naciek na wezle chlonnym. mowi ze mialam zapalenie gardla i cos mi sie tam przyblokowalo i zapalenie zrobilo sie rozlegle. Wczoraj z bolu juz po scianach chodzilam. jeszcze jak lekarz mi nam grzebal, dlubal potem to mnie zaczelo bolec!!!!! no ale to za mna. wzielam wczoraj od razu pierwsza dawke antybiotyków i kazal mi plukac gardlo roztworem zwyklej wody z woda utleniona...zrobilam to dwa razy przed snem..i dziewczyny jaka ulga mowie Wam. czuje wezel ale juz nie kloje i nie pali tak jak wczoraj. moge w miare przelykac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i tyle u mnie...

Mama- przytulam...
m0606.gif
jakos czulam ze jak te testy nie wychodzily to ze jednak ciazy brak..ciekawe tylko dlaczego taka wysoka temp sie utrzymywala???
Patrysiu musisz duzo odpoczywac (na tyle na ile to mozliwe przy dzieciach). niestety forsowanie i chodzenie nie sluzy na bolace krocze, plecy itp
Piranha jak tam cycuszki????? mysle o Tobie skarbie , pamietam jak to ja calkiem niedawno to przechodzilam,.Wiem jakie to cierpienie. nie dosc ze sama se zmagasz ze swoim bolem to jeszcze usisz karmic dziecko i sie nim zajmowac... Trzymaj sie kochanie!!!!
Patrysiak???????
Kosmo skarbie odezwij sie. Co tam u Ciebie? jezdzisz na Ktg?>
 
No niee :-( Mama tule mocno...
Czarodziejko Gwiazdko nasza jak tam zdrowko dzis?
Piranha chcialam Ci na pocieszenie powiedziec ,ze Monika miala na poczatku tak z Zuzia. Ciagle na rekach i przy cycu a teraz pieknie jej lezy i nie marudzi. Moja pieknie spala od poczatku a teraz spi owszem ladnie ale jak nie spi to najlepiej jej na raczkach ;)
 
Daria ja mialam taka jak ta pierwsza i wkurzala mnie na maksa. Dla mnie najlepsza taka jak ta druga i ta trzecia tez ciekawie wyglada.
 
Czarodziejka dziękuję kochana za utulenie ...
a Tobie masę zdrówka zyczę ..
a nocka masakra ..ja tam burzy sie nie boje i spię ,ale zawsze jak pokazują ,że ma byc burza to myślę o dzieciach i o psiaku...
u nas taka nocka była z soboty na niedzielę :baffled:


Aneczka a no widzisz ...:(
dziękuję ,że byłas ze mną i Ty .
ukochaj krasnale ;)
 
reklama
Ja mam takie koszule z rozcieciami po boku po Domisiu jeszcze i dalej wsio fajnie wygladają tyle ze trochę głupie bo nie kiedy stanik widac no ale ja w domu to mi tam może widzieć a ważne ze raz dwa cycusia wyjęłam i karmiłam:)


CZARODZIEJKA to dobrze ze lepiej sie czujesz...kurka nawet jak siedze czuję sie taka ociężała obolała:/chyba pójde legowisko sobie zrobić na łóżku?
MAMA psikusa ten cykl zrobił i może faktycnzie od tej lutki cyz dopka(nie pamiętam teraz co brałaś dokładnie)?ale etz słyszałam ze każda kobieta ma chociaz raz wroku cykl bezowulacyjny i wtedy ponoc jest dłuższy niż zwykły?
 
Do góry