reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

natusia ,gratuluje przedłużenia umowy :)
mama ??? ja już przebieram nogami ...co tam na froncie?
martika , gratuluje !!
Galu ? zajrzyj choć na chwilkę ...
kinga , oby sen mamy się ziścił :)
 
reklama
Kociatka coś dla Ciebie: znalazłam na forum medycznym.
[h=2]WAŻNE[/h] Jeszcze bardziej wiarygodny niż domowy test ciążowy jest test z krwi - w pobranej od ciebie próbce krwi sprawdza się poziom hormonu hCG. Ta metoda pozwala na potwierdzenie bardzo wczesnej ciąży (już od 6. dnia po zapłodnieniu), a dodatkowo, dzięki dokładnemu pomiarowi stężenia hormonu we krwi, umożliwia określenie jej wieku. Pamiętaj, że ciążę w 100% potwierdzić może tylko lekarz.
 
witam u nas leje-ze oknem i ze mnie..też się leje:-(
o 3.38 przyszła franca...

Obserwacja cyklu - enpr.pl


dzieci odwiozłam,zrobiłam szybkie zakupy w Biedronce-mam słodkie będę sie pocieszać pod kocem przed tv...

dzięki za wsparcie i wiarę..teraz pewnie kilka dni muszę swoje odsapnąć..
dobrze chociaż ,że przed betą przylazła!

pozdrawiam Was i pogody ducha życzę bo za oknem :baffled:
 
witam u nas leje-ze oknem i ze mnie..też się leje:-(
o 3.38 przyszła franca...

Obserwacja cyklu - enpr.pl


dzieci odwiozłam,zrobiłam szybkie zakupy w Biedronce-mam słodkie będę sie pocieszać pod kocem przed tv...

dzięki za wsparcie i wiarę..teraz pewnie kilka dni muszę swoje odsapnąć..
dobrze chociaż ,że przed betą przylazła!

pozdrawiam Was i pogody ducha życzę bo za oknem :baffled:

Tulę Cię mocno :-((
 
dzien dobry wszystkim:-)
mama a myslalam ze dzis bedzie piekny wynik bety i dupa:dry:
ja sie czuje dobrze zadnych boli oprócz tych co dziecko kopie:-p i wkoncu zdecydowalam sie na wozek :tak:sspojzalam na ranking i wiem ze mutsy wygral i jade po niego za miesiac do holandii bo jeszcze na promocji jest:tak:milego dnia wszystkim :-)
 
witam dziewczynki czwartkowo i burzowo!!!

Mama - tulę mocno...kurka siwa, nie wiem co powiedzieć, bo ciało robi Ci psikusy:baffled:, tak mi przykro...
Patrysia - a dobrze znosisz upały? bo ja już wolę taką średnią pogodę ze względu na brzuszek i puchnące nogi, choć w normalnej sytuacji uwielbiam słoneczko i upał:-), a krocze mocno Cię pobolewa???
Noemi - działaj, ja też poszłam na żywioł nieco kontrolowany, ale żywioł, bo owu powinna być dużo później, więc działania dla przyjemności a tu surprise - owu 6 dni wcześniej:-), dobrze, że robiłam testy i miałam monitoring...
Daria - wrzuć link z tym wózkiem
Truskafffka - oby sen mamy był proroczy:tak:
Czarodziejko - jak tam zdrówko???
Martika - gratki pozytywnego testu!!!

ciekawe jak Piranii minęła nocka???
czy coś się dzieje u Kosmo???
no i co u Gal???
 
mama 000202B8.gif tulę.... ależ cię organizm wyrolował...taka tempka i @?! szok. przykro mi...


truskaffka widzę że na nowo zaczełaś mierzyć? :D hehehe i co, jutro testujesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzięki babki...

Tasha,Kinga to robi sobie ze mnie jaja mój organizm:wściekła/y:

Patrysia*,Misia,Daria dzięki ...do doopa ..


ja po śniadanku,za oknem ciągle pada...
mam @ niespełna 5 h a już poszły 4 tampony tak leciii:no:
 
Do góry