reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

natusia;truskafffka dzięki. I tak postanowiłam do testowania albo @ nie iść, żeby się później nie stresować. Wczoraj byłam zła na siebie bo po prostu zapomniałam że się przecież staramy... ach ale może to dobrze, dziś rano miałam stresa że jak się jednak udało to może zaszkodzić ale przecież jeśli nawet to dopiero się przecież zaczyna ew fasolkować Dziś 15dc tak jak pisałam w niedzielę test owu pozytywny.więc teraz czekamy. Sorki,że tak przy-nudziłam ale komu jak nie wam mam wylać swoje żale...
Za wszystkie staraczki trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Buziaki
 
reklama
Kociatka, słyszałam ze 14 dni od zapłodnienia to już na pewno wynik jest wiarygodny. a tak w ogóle witam krajankę, bo ja też z Kraka. Pozdrawiam i trzymam &&&&&&&&&&&&.
 
noemi poszłam na solarium, w zeszłym miesiącu uważałam na wszystko i d... ze staranek, a wczoraj po prostu zapomniałam, ale nawet jeśli teraz się udało to dopiero chyba się fasolkuje? jak myślisz?
 
Myślę, że nic nie zaszkodzi bo nawet jakby to zafasolkujesz później, a jakbys specjalnie się nie starała o dzidzię to nawet byś na to nie zwróciła uwagi, nic się nie martw takie jest moje zdanie:-)
 
Noemi - 4,7 to dobre dziewczynkowe ph, sprawdź jeszcze ten replens, żeby sobie potem nie wyrzucać, że czegoś nie zrobiłaś, ale ja jestem dobrej myśli, uda Ci się, bo gynofloru chyba zaden żołnierzyk nie przetrwa a jedynie silna babeczka, poza tym stwierdzono, że gynoflor wpływa na sfeminizowanie płodu (badanie na myszkach), więc tylko kobitki moga być po tych globulkach;-)
Edi - ale już teraz uważaj na solarium, lepiej się upewnić...
Ewcik - dziękuję bardzo:-), dopuszczam myśl o karmieniu, ale mam przykre doświadczenia z poprzedniej ciąży, poza tym zaraz po porodzie chciałabym przejść na dietę, żeby jak najszybciej pozbyć się nadmiaru ciałka i dlatego chyba wolałabym karmić butlą, wydaje mi się też, że wtedy maluch dłużej pośpi, bo będzie najedzony a i mnie będzie łatwiej sprawdzić ile je i na jak długo ten pokarm wystarcza

dobrej nocki życzę:-)
 
Edi no już nie chodź na solarium:-) ale myślę, że już się nie wybierasz;-)

Tasha dzięki za info pocieszyłaś mnie, dzisiaj rano ph mam 5,ale wczoraj wieczorkiem były przytulanki i sperme też jeszcze miałam, zapodałam dzisiaj rano też gynoflor i zobaczymy...już aż tak się nie przejmuję co ma być to będzie...Robię wszystko co mogę...

Mama jak tam??

Martika jak się czujesz?

Truskaffka jak tam u Ciebie??Dziergasz dalej :-)

Natusia a jaką miałaś umowę w pracy??Od teraz się staracie, czy już wcześniej staranka były??
 
Dziewczynki oczywiście,że już odpuszczam. Już wtedy bym nie poszła ale jakoś w ogóle wyleciało mi z głowy, że to szkodliwe... teraz już oczywiście odpuszczam.
Pozdrawiam laseczki i miłego dzionka życzę.
 
reklama
WITAM:)

Co za pogoda:/gdzie te upały które sa u was?jeden dzień u mnie był i to małooo!Chce ciepła słoneczka...

A tak ogólnie to jest mi ciężko krocze pobolewa a to plecy aj aj :/

NATUSIA dużo zdrówka dla synka!!

Kobitki kciuki za wasze stranka &&&

MAMA czekam na wynik bety :)
 
Do góry