reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam pytanie wiem wiem to pytanie zapewne padało setki razy na forum ale nie specjalnie mnie akurat ta kwestia interesowała więc zapytam z racji że zamierzam w tym cyklu wziąć się w garść i mierzyć tempkę a więc mierzy się ją rano przed wstaniem tak? i gdzie pod pachą, w ustach czy w pochwie ? A i jakim termometrem elektronicznym czy owulacyjnym rtęciowym ? Jak widzicie temat dla mnie nowy i zielona jestem jak ogórek :-)

Temperaturę należy mierzyć
  • zaraz po przebudzeniu (przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności!)
  • w pochwie (5 min.), w odbytnicy (5 min.) lub w ustach (8 min.) (nie pod pachą!)
  • termometrem rtęciowym (nie elektronicznym!)
 
reklama
Misia 000206B4.gif
 
witam
Daria to dobrze ze lepiej, nie chce Cie straszyc ale jak ja miałam bóle brzucha i skurcze w 7 miesiacu to musiałam juz lezec plackiem do konca ciązy, jak chcesz to moge Ci wysłac nospe i inne leki rozkurczowe bo mi zostały
 
Ostatnia edycja:
witam babeczki!!!

Noemi - gynoflor obniża ph do 3,8-4,2, więc nic się nie martw tylko działaj, codzienny seksik osłabia plemniczki i tylko silne babeczki mogą to przetrwać;-)
Mama - dalej trzymam:tak:z nadzieją, że zobaczymy II tłuste cudowne wymarzone i wyczekane krechy
Daria - uważaj na siebie!!! a ginka nie zapisała Ci nic przeciwskurczowego??? a chociaż magnez łykasz???
Natusia - myślimy nad imieniem dla Migotki i chyba zdecydujemy się na Sonię, mój M już tak zaczął mówić, młodemu też się nawet podoba, więc myślę, że zostaniemy przy Soni, zastanawiałam się jeszcze nad Izabelą, ale M kręci nosem...
Pirania - nie przejmuj się postami i forum...poczekamy na Ciebie cierpliwie, bo bardzo nam Ciebie brakuje, ale wiemy, że teraz masz ważniejsze sprawy na głowie, poukładaj sobie wszystko kochana i wracaj w wolnych chwilach, a bólu piersi nie bagatelizuj, żeby się ropniem nie skończyło, trzymamy mocno za Ciebie kciuki!!!

a przede mną 70 dni do końca...

pozdrawiam cieplutko wszystkie forumowe babeczki!!!
 
magnez lykam bo polozna mi kazala bo lekarz nic na to ze mi tak brzuch twardnieje itp;/
kate dziekuje bardzo za checi ale nie bede ci tez robic klopotu przy trojce dzieci:) siostra teraz pojedzie to mi przywiezie a moze maz dzis kupi cos w tutejszej aptece bo napewno tez cos maja :)ale jak narazie cisza i sie ciesze:) u mnie problem lezec bo ja nie mam z kim nadii zostawic a maz to nawet nie moze sobie urlopu na pazdzienik zalatwic na chrzciny bo szef mu nie chce dac taki glupi ;/i powiedzial mu ze jak nie ma z kim dziecka zostawic to ma dac do przedszkola... ale coz ...
 
Tasha a na ktory sierpien masz termin?
masz moze juz wybrany wozek bo ja nie moge sie zdecydowac bo nie moge zobacyc ich w realu i mnie to tak denerwuje:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Daria - teoretycznie termin mam na 27 sierpnia,
a wózek już mam, kupiliśmy Baby Active, bo ma duże koła a ja mieszkam pod lasem i muszę mieć niemal "terenowy" wózek
 
Ostatnia edycja:
no to jeszcze troche a ja dopiero wrzesien;/
a powiedzcie mi czy od tego ze jem duzo slodyczy to mam takie ruchliwe dzieci w brzuchu z nadia tak bylo teraz tez a ja w kazdej ciazy slodycze tonami wchłaniam;/
 
reklama
Dziewczyny, jesteście kochane a to forum jest wyjątkowe. Dziś rano obudziłam się z temperaturą 38,6C, po Paracetamolu spadła do 38,2 tylko więc cały czas rośnie, z upływem dnia czuję się coraz gorzej. Ewcik, czy to prawda, że przy temperaturze powyżej 38,5C nie można karmić piersią? Wczoraj uderzyłam z grubej rury i łyknęłam Augmentin, przy zapaleniu piersi (a teraz w obu mam zapalenie) w poprzedniej ciąży pomógł dopiero antybiotyk a temperatura urosła do 39,5C. Przepraszam, że ja cały czas tylko o sobie ale jak tylko dojdę do siebie to znów zacznę Was regularnie czytać i pisać gdyż tęsknię za Wami. Niestety mała to ten sam typ co Krzysiu, zasypia przy piersi albo na rękach a odłożona budzi się i płacze, śpi też na materacu (tym na którym ja śpię) ale nie mogę tam jej kłaść mając w domu rozbrykanego dwulatka. Zastanawiam się czy jej nie przetrzymać płaczącej w łóżeczku, będzie mnie to bolało ale nie mogę przecież usypiać jej przy piersi i nosić potem na rękach, muszę mieć też czas dla synka. Czy zdarzyło Wam się tak przetrzymać Wasze pociechy i czy przyniosło to zamierzony efekt po jakimś czasie? Krzysiu strasznie się denerwuje jak mała płacze.

Mama, faza lutealna trwająca 18 dni to już ogromne prawdopodobieństwo ciąży, trzymam kochana kciuki, leć jutro na betę :tak:
 
Do góry