reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha Kajka jest słodka patrzyłam dłuższą chwiilkę na zdjęcie żeby się zapatrzeć:-)

Tasha ja nie wiem w sumie mnie korci działać często i wystopować w odpowiednim momencie szczególnie że nie wiem kiedy będe mieć owu i czy to będzie 7 dni czy więcej abstynencji, a w ogóle to ph mnie zdołowało i rozum mi podpowiada żeby odpuścić cykl ale ja już tak bardzo chcę....mam nadzieję, że gynoflor mi pomoże...tak sobie w sumie dzisiaj myślałam, że poprostu trochę luzu też w tym wszystkim mi potrzeba bo ja bym tak chciała wszystko na ostatni guzik zapiąć a tak się nie da...trochę mam doła dzisiaj jeszcze z M się pokłóciłam.

Mama ale chodzi mi o to że jak odstawisz dupka to po kilku dniach dopiero się dostaje miesiączki jak poziom spadnie progesteronu.No ale poprostu sobie dzisiaj tak myślałam, nie wiem czy mam rację. Ja to bym chciała żebyś poprostu zobaczyła II krechy na teście.

Truskaffka ja Ci mówie z twoim optymizmem doczekasz się córci....
 
reklama
Piranha córunia Przecudowna!!! Do wycałowania, szkoda tyko, że przepis na taką kruszynkę jest taaaaki skomplikowany;-)
Ty mamuśka musisz byc dzielna, a z dnia na dzien bedzie bylko lepiej!:*

Mama, Marzycielka
wciąż zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Misia tulę:*** Nastepny cykl bedzie Twój;*

Martika, i przed nami ukrywałas , że testowałaś ojj nie ładnie;)))
Ogromne Gratulacje!!!! ;* Kiedy idziesz na usg? :*

Truskaffka,
jak sie czujesz?;*

Czarodziejko
lepiej Ci?;*

Daria oszczedzaj sie!!! a córeczka niech mężuś się zajmuję;))

Kosmo, no juz wielkimi krokami do finiszu;) I jak Pisze Truskaffcia nastawic pozytywnie malego do przedszkola byc konsekwentnym i bedzie si u nas maly do domu nieraz nie chce isc, a chetnie idzie i placze jak chory:)

edi, wg mnie wszytsko z umiarem, no nie dajmy sie zwariowac;)))

Andziak,
no racja trzeba się cieszyć ze zdrowych dzieciaczków, że jest nam wgl dane bycie mamusiami:****

Kate, ty na urlopie macierzyńskim powinnas byc;) Odpoczywaj:*

tasha, i jakie imie w końcu dla królewny?:*

Patrysia, Patrysiak, Aneczka i dla reszty Babeczek moc Buziaków;*


Ja dziś o 9.00 mam takie bóle pobrzusza, że masara jakies skurcze , ciągnięcia.... wzielam tabl nic nie pomaga...lezalam ale dalej boli...do tego mam chrype, boli gardlo i sie dusze kaszlem.
Podejrzewam zapalenie, mam dziwny śluz wziełam globulkę gynalginu-mialam od gin. zob.jak jutro.... :((( jestem zalamana bo nie mozemy wyjsc z tch choróbstw...
 
Jagienko, to jesteście tam sami? tzn bez rodziny? Na pewno Ci ciężko więcpodwójnie Cię podziwiam!!!!!!

Przepraszam,jakoś mi umknęło Twoje pytanie...:sorry2:
Tak,jesteśmy sami ale mamy tu grono bliskich znajomych-norwegów naprawdę pomocnych którzy bardzo sobie do serca wzięli żeby uprzyjemnic i ułatwic nam start :tak:
Ja jestem po rozmowie z przyszłą szefową i jak tylko zacznie się rok przedszkolno-szkolny zaczynam praktyki językowe w przedszkolu,po ok.pół roku mam szansę na stałe zatrudnienie,wiele zależy ode mnie,muszę opanowac możliwie najlepiej język...dlatego nie mam czasu zaglądac zbyt często,bo dzieci,dom,wiadomo-obowiązki jakie ma każda gospodyni a wieczorami uczęs się z materiałów które zostały mi z kursu :tak:

A teraz,od 16 czerwca do 26 są u mnie mamunia i tatulek więc cieszę się nimi do bólu i wykorzystuję bez wyrzutów :-p

Piranha-słodka malutka pszczółka!! Wygląda na grzeczniutką ;-)
Andziaczku,jak ja bym chciała dla Ciebie tej gwiazdki.....
 
Witam wieczornie a raczej Nocnie!!!!!
Dziekuje ze pamietacie o mnie..dzien minal mi jak z bicza, wieczor sama z chlopcami i sterta ubran do wyprasowania.
Przez te moja chorobe niektore obowiazki zeszly na boczny tor i teraz nadrabiam. Rano czulam sie kiepsKo ale teraz lepiej. Mysle zatem ze jutro juz bedzie dobrze.

Piranha skarbie patrze na te Twoja coreczke i sie rozplywam. Boziu jak ona musi pachniec niemowleciem:))))
Jeszcze raz Gratuluje "tego cudu"
Co do piersi...dziewczyny juz napisaly co jest istotne.
Powiem tylko ze rozumiem cie doskonale bo ja mialam i rumien, i zapalenie i niestety ropien ktory trzeba juz bylo nacinac ...nie sa to najlepsze wspomnienia, Przyznaje ze moja "przygoda" z laktacja to jedna wielka porazka. Byc moze z tego tez powodu nie chce wiecej dzieci. Dla mnie te piersi bolace to byl koszmar. No ale czego sie nie robi zeby dziecko wykarmic...tylko czemu to tak musi bolec????!!!!!!
zdaje sobie sprawe ze niektore kobiety zupelnie nie maja z tym problemu...takim zazdraszczam:D
Jesli chodzi o zazdrosc rodzenstwa..chyba u wiekszosci tak jest a przynajmniej w mniejszym lub wiekszym stopniu wystepuje. Moj starszak jak urodzilam Maksia byl na mnie obrazony! chcialam go przytulic, pocalowac a on mnie odtracal...bardzo mnie to bolało...bardzo. Pocieszajace jest to ze to mija....

Totalnie sie nie przejmuj teraz nami i jakims odpisywaniem na posty...znajac Ciebie to i tak bedziesz sie dwoic i troic zeby ktorejs z nas odpowiedziec na zadane pytanie.
Ogarnij sie najpierw z dziecmi, z nowa sytuacja...i dojdz do siebie.
My i tak tu bedziemy czekac na Ciebie

Kosmopolitan-
Skarbie u Ciebie juz tez na "dotyk" ten porod.
Badz spokojna
Sciskam łapki za Ciebie.

Mama- Mysle o Tobie! Wysylam slonKo

marti-ka Gratulacje:)
 
Witam


Martika, wielkie gratulacje :-D I powodzenia, żeby wszystko było dobrze! Kiedy byłby termin?
dziekuje.... jak wszystko dobrze sie ulozy to koniec lutego :tak:

Piranha sliczny maly aniolek,

Martika, i przed nami ukrywałas , że testowałaś ojj nie ładnie;)))
Ogromne Gratulacje!!!! ;* Kiedy idziesz na usg? :*

.
za 2 tygodnie, bo chce zobaczyc juz serduszko bijace ;-) a nie chwalilam sie bo to wszystko bardzo wczesnie...

mama kciuki nadal sciskam &&&&& beta na pewno by wiele wyjasnila

Czarodziejka zdrowa juz jestes?

truskafffka a Ty kiedy testujesz?

Milego dnia dziewczyny
 
reklama
czesc dziewczyny.
Jestem zalamana :-(
chyba sobie moge tylko pomazyc o ciazy narazie :-(
Slyszalyscie moze o PCOS?
na stronce mamo tato wykresy mozna zobaczyc wykresy dziewczyn: ciazowe, owulacyjne i tych dziewczyn ktore maja PCOS. moj wykres wyglada dokladnie tak samo :szok:
chce mi sie ryczec :-(
 
Do góry