reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha Córunia cudna :-) 3maj się ciepło :-)
Wpadłam Życzyć Słonka i Ciepełka i oczywiście Miłego Dnia Moje Dziewczyny Kochane :-)
zaciskam z całych sił&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie starające się, oczekujące i planujące w końcu musi się man udać Głowa do góry i bez stresu big27_(www.e-gify.pl).png
 
reklama
MARZYCIELKA od kiedy wykres mówi o PCOS ?przebadaj się i będziesz wtedy wiedziała...ogólnie ja słyszałam że i z tym idzie zajść w ciąże:)
 
Patrysia czytalam na ten temat, pare zeczy by sie zgadzalo. ja juz nie widze innego powodu :-(
1,5 roku staran i nic? przy chlopcach nie mialam zadnych problemow :no:
 
Marzycielka sam wykres nie mówi nam co nam dolega nie martw sie na zapas ja poszłabym do lekarza i zrobiła badania bez konkretnej diagnozy i wyników nawet nie myśl o takich rzeczach wszystko będzie dobrze i nic się nie martw, tulę cię mocno i mówię Ci sam wykres jeszcze o niczym nie przesądza. Uszy do góry!!!
 
Dzięki dziewczyny za pocieszenie.
Wczoraj jak zobaczyłam te wykresy to tak sie poryczalam.
Skąd wogole biorą sie te wszystkie problemy jeżeli w poprzednie ciąże udało sie zajść bez problemu?
 
hej dziewczynki

Marzycielko mocno przytulam, ale nie sądzę, że Ciebie to dotyczy. Ta choroba powoduje bezpłodność, a Ty przecież jesteś mamą! I zostałaś nią dwa razy bez żadnych problemów jak piszesz. W ponad 90% przypadków występują przy niej równiez zaburzenia miesiączkowania (bardzo skąpe, bądź brak) a jak z tym u Ciebie? Mama i Kinga starają się już bardzo długo i też nie znają przyczyny.
Mama ja dalej trzymam kciuki zaciśniete i poproszę o betę. Czy nie byłoby wspaniałe gdybyś to Ty "weszła" na miejsce naszej pojedyńczej już Piranhi?:-)
Misia, a jednak przyszła ta cholerna franca. Szkoda! Ale przynajmniej skończyła się u Ciebie ta niepewność, nowy cykl, nowe nadzieje, my będziemy kibicować.
Truskawko, kopniak przyjęty na mój już niestety niemały tyłek:-) jak tylko skończą się te niemiłosierne upały, wyruszę na łowy!

Czarodziejko cieszę się, że lepiej u Ciebie, pozdrawiam

Nastusia współczuję tych wszystkich przypadłości:no:

Daria jak samopoczucie dzisiaj?

Piranho Kaja prześliczna! Z tą piersią uważaj, bo wiem, że to może być czasmi niebezpieczne. Jak sama nie będziesz potrafiła się wyleczyć nie zwlekaj i leć do lekarza

Martika gratulacje!

Kosmo jak Twój synek? Wybiera się do nas już?

pozdrawiam Was wszystkie, milego dnia!
 
dzien dobry wszystkim :-)
Pirahna coreczka sliczna :tak:
Mama to czekamy na wynik bety:tak:
ja dzis jak narazie dobrze do wieczora mialam lekkie bole ale po nospie mija :) tylko zostaly mi 2 sztuki bede musiala zamowicz polski :) dziecko mnie tak caly czas kobie i sie wierci ze nie wiem jak siasc czy sie polozyc bo tak to mocno odczuwam;/
 
Mam pytanie wiem wiem to pytanie zapewne padało setki razy na forum ale nie specjalnie mnie akurat ta kwestia interesowała więc zapytam z racji że zamierzam w tym cyklu wziąć się w garść i mierzyć tempkę a więc mierzy się ją rano przed wstaniem tak? i gdzie pod pachą, w ustach czy w pochwie ? A i jakim termometrem elektronicznym czy owulacyjnym rtęciowym ? Jak widzicie temat dla mnie nowy i zielona jestem jak ogórek :-)
 
reklama
Do góry