reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Edi - a dlaczego trzymasz chłopa z dala już 3 dzień??? uskuteczniaj boboseksy, bo bez nich bejbika nie będzie;-):-D; a tak serio to my się seksiliśmy codziennie, potem było stop 2 dni przed owu i powtórka z boboseksów 12 godz po owu i się udało:-D, więc ja bym działała; a kiedy masz owu? obserwowałaś się wcześniej?
 
kate18 boziu jakie cudeńko...ja chcę ja chcę takie WOjtusia....tak mała jest tylko na cycu...ja do skończenia 6go miesiąca nic a nic nie wprowadzam
ze starszą taka obrałam taktykę i teraz też...ja jem wszytko więc i mała ma co potrzeba
 
Kurcze Tasha Ty mnie tak motywujesz do działania do 2 dni przed owu i po jesteś moim wzorcem w działaniach:-) tylko jeszcze ten gynoflor miałaś a ja nie mam...a robiłaś coś jeszcze w kierunku dziewczynki?? W którym tygodniu się dowiedziałaś o płci?
 
Kurcze a co z Misss wie już co będzie miała bo piszę i piszę a nic sie nie odzywa;-) hallo:-)

Dobranoc Dziewczęta lecę spać bo mnie mój M chyba zaraz zabije wzrokiem....
 
Pierogatko ja tez małego mam tylko na cycu i właśnie sie zastanawiam czy jak skończy 4- 5 miesiecy czy mu cos ie zacząc wprowadzac, starszemu juz na 3 miesiące wprowadzałam dodatkowe jedzenie. Pierogatko a Ty kiedy zaczynasz starania o Wojtusia???
 
reklama
kate18 ja to bym chciała już ale
po pierwsze- na razie karmię małą i mam naturalną antykoncepcję, a znając mój organizm to puki będę karmić to w ciążę nie zajdę (ze starszą tak miałam, karmiłam ją 2 lata i 2 lata @ nie miałam)
po drugie - na razie nie mam warunków mieszkaniowych....nasze całe mieszkanko ma aż 30m2
po trzecie-trza chłopa w to urobić
ale tak finalnie to myślę nad przyszłym rokiem
chcę małą też troszkę odchować
 
Do góry