reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki, ja tak na mala chwilke...
Deszcz pada, co chwilke jakis blysk, oj nawet pogoda sie popsula :-:)-(
wzielam paracetamol, jajnik boli jak szalony, juz nie mam dzis na nic ochoty ani sily. Chyba za duzo juz mam w tej mojej glowie. Uciekam spac, jutro mam wizyte u lekarza, a boje sie jak ch....a.


Zycze kazdej z osobna kolorowych snow, a tej ktora " moze" owocnych przytulasow
, buziaczki
 
reklama
Hej Dziewczyny!!

PIRANHA GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZDROWEJ CÓRECZKI!!
liczę na to, że kolejne z nas zaciążą i wskoczą na miejsce innych brzuchatek:)

Ja dzisiaj dostałam @ pierwszy raz chyba ucieszyłam się na jej widok bo wiem, że teraz już dziergamy na poważnie;p, tylko znów mnie nachodzą myśli jak to będziemy robić i korci mnie spróbować kalsycznej metody 0+12 ale chyba na 2dni przed owu stopniemy...na monit muszę się już zapisać do ginka, ciekawe czy od razu zaskoczę. Chciałam powiedzieć, że robiłm prl po braniu bromka i wcale nie mam takiej małej bo 26 i nie wiem czy też psychicznie nie wyluzowałam w tym cyklu + bromek i owu się pojawiła ok 20dc a prl 26 także wynik wcale nie taki niski i zamiast 1/4 tabletki będę co 2 dzień brała 1/2 liczę, że owu znów bedzie piękna w tym cyklu i za parę tyg dowiem się że jestem podwójna:-)

Andziak ja Ciebie rozumiem i trzymam kciuki, żeby sytuacja się polepszyła to są dzieci i mają prawo do swoich uczuć, ale wiem że Ci z tego powodu przykro bo na pewno chcesz dać im tą siostrę, a synka też już bardzo kochasz.

Mama testujesz jutro?

Miss wiadomo już co będziesz miała?

Gal jak tam twoje staranka w tym cyklu?

Truskafa Ty to masz hasła jak tam dzierganie??:-)
 
Aaa a teraz pytanko do doświadczonych w temacie. Dzis mam 9dc test owu negativ, śluz się pojawił-to cud ale pewnie dzięki wiesiołkowi. To teraz to rzeczy kiedy najlepiej "dziergać" na dziewczynkę? męza juz trzymam 3dzień- chłopa nosi że hej:-):-) a ja nie wiem co robić POMOCY
 
Piranha gratulacje !!!!!!!!!!!! I czekam na zdjęcia malutkiej
Pierogatko ja tez wierze w to ,że można pomóc w zaplanowaniu płci, ja tez nieświadomie wszystko robiłam żeby miec chłopców, ale u mnie chiński kalendarz ani raz się nie sprawdził
 
kate18 to muszę do Ciebie uderzać, co co to mam robić :-):-):-)
a powiedz jak Twój Alanek?? je ładnie śpi ładnie??
moja niunia coś ostatnio kieepsko ze spaniem w nocy...budzi się często i spi z nami
 
reklama
Pierogatko Alan rośnie jak na drożdżach, waży juz ponad 8 kg, i super spi całą noc i w dzień tez kilka razy a w tym raz koło 3 h, jest grzeczny, gawoży i cały czas sie śmieje
 
Do góry