reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama, ale macie przecudny ogród!!! jej no przepiekny!!! Widać, że sporo pracy i serca w niego włozyliście...:*** No i założę się, że coś innego tez niedługo zaowocuje... i ta różowa piwonia mówi resztę...;***
A sosna super!!!

Andziak
, ale masz super synków! I wyglądają na grzecznych chłopaczków!:)) Na pewno będą Ci pomagać przy maluszku.;*

Ale mnie podbrzusze nawala ałłłłłłć
Młody od godz w łożku, ja lukam na "sex w wielkim...." Bo NIC NIE MA w tv;//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Natusia,Agusia dzięx:-D
własnie robiliśmy oprysk na mszyce bo kurka co roku mi 1dną wierzbę atakują:wściekła/y:obsiadają bez litości:dry:
ale juz popryskane więc bay-bay;-)


Andziak ale masz ekipę kibiców:)



dokończyła piwo-matko ,patologia jakaś:szok:tyle piw dziennie od kilku dni...trza przystopować..


Aguska- miłoego przytulania-daj czaduuuuuuuu:-D
 
no, no znowu sie zalapalam na piekne zdjatka :-)

Mama a ten kwiatuszek to dla mnie? :-p chetnie bym sie rozlozyla w tym pieknym ogrodzie :tak:

Andziak ale fajne zdjecie, lubie kiedy bracia sa tak samo ubrani :-) tak sie patrze na tych twoich synkow i ten najmlodszy to chyba do ciebie podobny co?
wiesz co Andziak takie mam dziwne przeczucie ze ty sie milo zaskoczysz w poniedzialek. nie wiem dlaczego ale jak spojrzalam na twoje zdjecie gdzie jestescie wszyscy to odrazu przyszlo mi na mysl "bedzie dziewczynka" :tak:
Ale bym chciala zeby moje przeczucie sie sprawdzilo :happy2:
 
Dziewczyny poratujecie mnie....Może, któraś z Was ma ten link do tych bransoletek co Gal kupowała? Szukam w necie i nie moge znaleźć ;//

Marzycielko, jak tam dzionek minął?:)
 
Natusia jak kazda sobota, na sprzataniu :-( normalnie padam, tak sie dzis nasprzatalam. maz kazdy mecz oglada wiec za duzo nie naplanujemy. no coz pozostaje mi czekac az to Euro sie skonczy :wściekła/y:
ja nie kupowalam tych branzoletek takze cie nie poratuje :-(
 
Marzycielko, a ja chce sie chwycić wszystkiego co mi pomoże mieć upragnioną córeczke;))
Przed chwilą przeczytałam wytyczne Naszej Piranhy i nie rozumiem jeszcze tych faz księżyca kiedy jest nów i jak to sprawdzić, no i nawięcej jonow ujemnych jest wiosną i latem więc do dzieła!!!;*
Choć co ma byc to tak będzie...
 
reklama
teraz jest pelnia, chyba zaczela sie od 4 albo 5 czerwca. wpisz sobie w google fazy ksiezyca i wyswietli ci sie stronka. mi sie z mlodszym chyba sprawdzilo, bo zostal poczety jak byla pelnia.
 
Do góry