reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha ratuj!!! teraz chciałam zmierzyć ph i się nieznacznie podwyższylo(nie wiem czemu), a sluzu jest sporo i jest taki mleczy, ale dalej sie trochę ciągnie...o co kaman??? Czy taki może być po owulce czy co jest grane??? Chyba dziś zadziałamyyyy, ale mam stresssa :-D
<a myslisz żeby lepiej poczekac ze względu na zbyt krótki czas brania suplementów?>

Mama śpi słodkooo:-)

Czarodziejko, mmm super Ci tak pachnieć;))) A jak u was? Kiedy fotki będa?:)

Andziak słońce.... Tulę;*************
Nie smuć się tak bo nam też tu smutaskowo wtedy... jesteśmy z Tobą;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Piranha dopiero teraz mierze caly cykl od poczatku wiec niestety nie mam porownania.

Natusia powiem ci ze tez mnie dzisiaj jajniki bola, bardziej lewy i jakos tak lewa strona. czuje sie fatalnie dzis i tez mialam troche wiecej sluzu. chociaz tak jak wam juz pisalam wczoraj mi sie juz pojawil gesty zolty sluz. wiec tez juz zgupialam z tym wszystkim :confused:
 
Marzycielko, a w jakie dni sie przytulaliście? Może warto dziś? Ja tez juz nie wiem co o tym myśleć...myślałam, zę to prostrze... mam sluz 2 dni płodny potem zmiania się w lepki i gęsty, ale dalej się ciągnie (od wczoraj 23.00tak mam).... ehhh chyba synek się szykuje z tego śluzu:))
Zapodałam sobie teraz sylk:-D a co tam:-D Bo mi obniża ph a jakbysmy się skusili to też z sylkem, bez org, ale wiesz mi sperma strasznie podwyższa ph i mam wtedy ok 7:-(i wszystko na marne... a nie dla mnie są irygacje:no:

M po meczu zaprasza mnie pod prysznic:-D i jak tu z nimi wytrzmać , jak się naszego "planu" nie trzymają:-D
 
Natusia na wykresie zaznaczylam kiedy byly przytulanka. widac te serduszka? my chyba tez zaryzykujemy dzis :-D
moje Ph jest w granicach 4-5. a po seksie ty mierzysz odrazu bo ja dopiero rano i nadal jest niskie. a sylk uzywam tylko przed starankami i pozniej juz nie aplikuje.

mnie jakby maz zaprosil pod prysznic to odrazu bym sie zgodzila :-D
 
Ostatnia edycja:
natusia, może jednak dziś była owulka czyli jest u Ciebie standardowe 24-36h po pozytywnym teście? :-) Ja tam bym dziś zaszalała, z Sylkiem jeśli dobrze Ci on służy :tak: A masz Sudafed by połknąć minimum godzinę przed, próbowałaś czy Ciebie wysusza? Jak długo łykasz suplementy bo ja pod koniec ciąży mam potworną sklerozę? :-D

Andziak, i Ty niebawem będziesz się szykować na przyjęcie dzidziusia po drugiej stronie brzuszka ...a czy to będzie Zosia to już dowiesz się niebawem i nareszcie skończy się ta męcząca niepewność. Będziemy myślami i kciukami z Tobą!

Marzycielko
, kciuki by tempka jutro skoczyła wyżej! Serduszek nie widać, musisz usunąć cenzurę w ustawieniach :-D

Noemi, WOW, jaki skok na wykresie! ...a może ktoś się zagnieżdża? :-)

Kinga, widzę, że dziś masz pozytywa, mam nadzieję, że dobrze wieczór z M wykorzystacie! :-D
 
Piranha króciutko biore;// ok 2 tygodni więc chyba dziś odpuszcze? sudafed połknęłam, ale dopiero jak wyczytalam ,że mam;))
No i dziwne u mnie z tym sluzem i bólem jajników...kurka....
Nie wiem co robić...

Marzycielko, nie widać właśnie temu pytam;)
juz jest;) noo wg mnie duże szanse jak przed skokiem była owu? a dzis dla przyjemnosci, a co:))

Kinga, dobranoc;*******
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WITAM:)

Aj aj ale polacy potrafią dać nam emocje co??M pod koniec to ie wiedizał co robić żeby tylko w ekran nie patrzec hehe bał sie ze jeszcze na remisie się nie skonczy(bo wolimy to niż przegrac)...ale ogólnie dopy dali tym bardziej ze grali z 10 grekami :/ a patrząc na rosje która ograła nieźle czechów to masakra :0 nie mamy szans!

Domiś to hehe przed tv kopał piłke(tak jakby grał ruszajac się)hehe takie emocje moje dziecko miało:D a jak padł gol to i Alanek krzyczał GOOOOL GOOOL :D

A na koniec to słysze jak na skuterahc u nas na drodze jada chłopacy i wołają"Chłopaki nic się nie stało chłopaki nic się nie stałoooo..." hehe :D

Ogólnie dla mnie się stało bo z takim wynikiem gdzie my do pół finałów???????
 
Do góry