reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

w tej ciazy jakis taki dziwny ten brzuch wydwalo mi sie ze jest tak nisko bo tam gdzie mam miejsce do gory to jak nadie nosze to ja tam sadza zeby nie na brzuchu:)

dobrze ze moj maz nie ma obsesji na punkcie pilki bo nie cierpię jak gra polska :)
 
reklama
Daria no to szczesciara z ciebie :tak: ja jestem zmuszona uczestniczyc w tym w szystkim:wściekła/y:
pogoda fatalnia wiec nie wybiore sie nigdzie, a dzisiaj jakos nie najlepiej sie czuje :-(

Piranha ja to pewnie od miesiaca bylabym juz spakowana, jak sobie pomysle ze moglabym kiedys czekac na narodziny coreczki to nie wiem jak ja bym wogole wytrzymala cale te 9 miesiecy :-D a pamietam jeszcze jak pisalas ze bedziesz miala dziewczynke,a nie tak jak przeczuwalas chlopczyka ;-)
 
Marzycielka to masz jednym słowem przerąbane;/to takie bezsensowne patrzenie ciagle na to samo bo nic sie nie zmienia :) no oprócz tego ze co chwile polska fauluje :-D
ale u nas teraz Nadia przejmuje telewizje i od rana bajki;d
a jak by maz przejął to by tylko muzyka leciala;/
 
no niestey Daria. no ale juz sie przyzwyczailam ;-)

Piranha testy robilam przez kilka cykli i naprawde nigdy nie wychodzily mi pozytywne. sluzu zawsze mialam duzo i bole owulacyjne wiec bylam wstanie wychwycic te dni kedy testowac. szkoda ze to wszystko nie jest tak jak powinno, bo juz sie cieszylam ze przez mierzenie tempki i robienie testow bede wstanie dokladniej okreslic moment owulki a nie tylko przypuszczalnie :-( pewnie ten cykl pojdzie na straty. moze na nastepny cykl zamowie jakies inne testy, ale i tak wydaje mi sie ze bez badan sie nie obejdzie :-( do Polski wybieram sie w sierpniu wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc. tutaj nawet nie ide bo pewnie nic mi nie pomoga.
 
Dziewczyny, co za emocjonujący mecz!!!!!!!!!!!! Ale Ci Grecy mnie wkurzyli, ciagle się kładki i faul wymuszali!!!!!!!!!! a ten sędzia Hiszpan brrrrrrrrrr idiota!!! Nasz przez niego dostał czerwońą kartke!!!! Suma sumarum mogło być lepiej.... ale mały mi padł na kolanach i nic mu nie przeszkadząło-krzyki, trąbki.... :)))

Niedługo drugi mecz, ja oczywiście tylko Polskę oglądam, a m wszystkie;))) Ale niech patrzy :)))
 
Daria, ja też miałam od pocztątku do końca ciąży brzuch strasznie nisko.... więc spokojnie;)

Marzycielko, głowa do góry!!! Słońce nie załamuj się, nie ten cykl to będzie nastepny Twój!!!

Mama, no jak pięknie musisz miec.... no takie odzywki są najlepsze:tak:

Piranha, ty Łobuzie:-DPakować mi się proszę raz!:tak:
Ale mam kłucia w jajnikach kurka siwa ciagle cos...ale śluz nie ten więc wiem, że owu była;-)
 
padam na twarz...
wypiłam 3 piwa-urobiłam sie i nie wiem czy na górę wejdę:confused2:
jutro oby pogoda dopisała to będziemy dalej dziergać..


śpijcie dobrze kochane:tak::tak:


do jutra!
 
Witam Wieczornie:)
No zawiedziona jestem wyniKiem meczu..Kurcze no...Szkoda ze pL nie zdobyla przewagi...
po meczu ludzi pod stadionem tłum...ale ogolnie Warszawa pusta:)))))
_____________________
Mama- Ajj cudnie ze małz sie tak szarpnal:))) kocham rosliny do ogrodu i wszelkie rzeczy!!!!:)))))
Moj maz mi dzis kupil "zalegly" prezent od chlopcow- na dzien mamy. Perfumy...mozna by rzecz ze tez ogrod bo zapach Guerlain mandarynka-bazylia....Uwielbiam Go:)))))))))
takze siedze i pachne hy hy hy:)))))

Piranha A tY PAkuj fatałaszki:))))) Kurcze alez to u Ciebie zlecialo....za chwilke bedziesz miala swoja Kajusie:))))))

TrusKaffka zdjecie Cudo:))))))

PozdrawiasKi babeczKi
 
Mama, ja mam to samo, ubrań sobie odmówię żeby móc kupić jakąś fajną roślinkę albo coś do akwarium :-D Ja bym chyba umarła po 3 piwach :-), wypadłam z wprawy i już po kilku małych łyczkach robi mi się gorąco. Śpij dobrze!

Marzycielko, fakt, strasznie to szybko zleciało :-) A na poprzednich wykresach były skoki tempki wskazujące na owulkę? I Ty będziesz czekać 9 miesięcy na córeczkę, zobaczysz i wspomnisz moje słowa!

natusia, tak jest!!! :-D Co do tego kłucia to mnie często pobolewały jajniki już po owulce. A może tak na wszelki wypadek zadziałajcie wieczorkiem? :-) U mnie w szczęśliwym cyklu w dniu owulacji (a owulka była dopiero wieczorem) od samiutkiego rana występował już niepłodny, lepki śluz a tempka była już na wyższym poziomie.

Czarodziejko, Wawa pusta bo wszyscy do mnie do Wrocka przyjechali :-D Ano zleciało nawet nie wiadomo kiedy ...ale wciąż do mnie nie dociera, że to już w czwartek zobaczę córcię nie na ekranie USG a na żywo :-)
 
reklama
Do góry