reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hehe Dziękuje w imieniu synka Dziewczyny.!!!:-)

Kinga, Truskaffka wasze chłopaki na pewno też z pełnym zaangażowaniem przygotowani na mecz?:)))

Mój ciągle przychodzi i mówi: mamo mam jeszcze tą flage na policzku? A ona nie ma patyka nie??? :-D
I nie chce iść się połozyć żeby się nie zmyła:tak::-)as
Oczywiście mama i babcia też musiały namalowąć sobie flage;-)

Piranha, ciągle myślę, że nie wykrzystałam 0+12.... że moż by się udało... ale już tylko będę polować na tę metodę...jakoś bardziej się na nią czuje niż z odstępu gdzie mam pełno śluzu i ciężko się go pozbyć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnia edycja:
Mama, ale masz dobrze z Tym Twoim Mężulkiem:tak:Ale czego oni nie zrobią żeby w spokoju oglądać mecze:-D
Ja juz się doczekać nie mogę swojego własnego ogródka.... ;)) Odezwe się wtedy po rady do Ciebie Kochana:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Natusia kochana nie ma problemu:)))
moje zdobycze już wkopane,podlane i pogadałam do nich...

kupiłam też nawóz-obornik w granulkach...śmierdziiiii:szok:ale taki najlepszy:tak:


nooo i zapadnie cisza na bb-zaczał sie mecz:-D
mój przed chwilą zapomniał oddychać :-Djak akcja była...
 
Mama, mmsik doszedł, dzięki wielkie, ale przecudna ta piwonia! W niedzielę spakuję torbę :-) Nonono, też mi się marzy takie zakupowe szaleństwo ...i takie spędzanie czasu podczas meczy EURO :-D

Kinga
, no właśnie w tym problem, że jeszcze niespakowana :-D, nawet ubranek dla Kai jeszcze nie poprałam ...ale poprawię się :zawstydzona/y: :-)

Marzycielko
, trzeba poczekać na rozwój wydarzeń i na to jak zachowa się tempka. A w ilu cyklach stosowałaś testy, że piszesz iż nigdy nie wyszły pozytywne? Może po prostu przegapiałaś pik LH? Dużo zdrówka dla Ciebie i nie choruj nam!

Daria, Twój brzuch jeszcze się podniesie :tak:, przez całą ciążę brzuszek stale podnosi się coraz wyżej i w okolicy 36–37 tygodnia macica osiąga najwyższe położenie.

Andziak, Twój tym bardziej jeszcze się podniesie. No a ten ekscytujący tydzień zacznie się od Twojego USG, na które tu już wszystkie czekamy i trzymamy kciuki.

natusia, ale śliczny i słodki Kibic! A metoda O+12 faktycznie jest dla Ciebie stworzona :-)
 
reklama
Do góry