reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielko, a masz gdzieś zapisane poprzednie wykresy? Co do obecnego wykresiku to trzeba jeszcze poczekać, tempka idzie w górę ale jeszcze nie widać wyraźnie granicy niższych i wyższych tempek, PTC musiałaby wskoczyć na jeszcze wyższy poziom (około 37C) by wykres wyglądał owulacyjnie. Trzymam kciuki!

Daria, ja tą oliwkę wmasowuję przez jakieś 5 minut w brzuch aż całkowicie się wchłonie, po takim czasie nie brudzi mi już ciuchów. Z tego co czytałam to jest świetna i na razie zdała egzamin :tak: (jest lepsza jak oliwka w żelu Penaten, którą stosowałam w pierwszej ciąży).

Kinga
, o rany, ale to ciasto apetyczne!!! Skosztowałam wirtualnie (pycha!!!) ale marzy mi się taki kęs na żywo :-D

Dziewczyny, mówicie - macie :-D

Zobacz załącznik 472679

ja najbardziej lubie oliwke w zelu jest tak gesta ze jak wieczorem ja wsmaruje to na drugi dzien jeszcze skora jest taka nawilzona ze szok ale kaczy mi sie a tutaj takiej nie ma tylko w polsce;/
super brzuchol:)jeszcze troche i go nie bedzie :)
 
Pirania super brzuszek i maly.Ja mam duzo nizej brzuch.Ale ekscytujacy tydzien.Wasze super wykresiki porod Kai.
Ta bratowa ma chlopcow w wieku moich dwoch najmlodszych.Teraz tez razem ale juz inny rocznik bedzie
 
witam
Mama a gdzie tam to chyba marzenie te moje brwi ,jak zwykle nie mam z kim zostawic dziecka
a ja na wsi mieszkam więc taki wyjazd to wielka wyprawa :-(

Piranha-śliczne mieszkanko Kajki

Mama/Agulek &&&&&&&&&&&&&&& za resztę staraczek też :tak:

Nastusia-a moje samopoczucie kiepske ,coś ciągle zdarzaja mi sie te przeskoki :-(a tobie co kardiol mówił na to
grozne to jest????
dzwoniłam dziś zapisac się na wizytę i termin na połowe pazdziernika :szok: chyba pobzikowali
ale,ze ja jestem jakby stałą pacjętką to mam wziąc nowe skierowanie od rodzinnego i przyjść bezpośrednio
umówić się do doktor a nie w okienku >moze bedzie cos szybciej ach...moze prywanie trzeba będzie :wściekła/y:

Miłego kobietki
a Czarodziejka gdzie fotki >hej hop
 
Z początku to norma że jest niżej bo i macica niżej później ona podnosi się:)

Tylko ja mam wrażenie (w sumie nie tylko mi bo i szwagierka czy to mama mówiła)że mam nisko brzuch i nie wiem czy to dobrze?z Alankeim też mi się obnizył dosyć szybko i w 29 tc był już tak że każdy myslal że ja do porodu no ale fatk synek szykował się do porodu...hmm...jak to z tym jest z tym niskim brzuszkiem?
 
No mi wszyscy mowia ze mam nisko ale na moje ja b.szupla wiec to macica.A macica na poczatku jest pod pepkiem.
Pisze na innym forum listopad.Tam 3 mamom powiwdziano plec w 13 tyg.w tym mi.2 dziewczynki i moj chlopak Z tych dwuch dziewczynek teraz chlopcy sie zrobili.
 
Andziak czyli u ciebie może być dziewczynka jednak :-)

A u mnie chyba jednak była owu szybciej tj 9dc i teraz @ chyba się zbliża tak mnie dziwnie brzuch boli jakoś tak nietypowo dziwny był ten cykl :confused2: owu bez objawów testy szalały o co kaman chyba od tego kombinowania to już głowa mi szleje i du.....a też :wściekła/y:i jak tu sobie planować cokolwiek masakra
 
Ostatnia edycja:
Czytalam ze jak lekarz powie chlopak to raczej chlopak ale ze dziewczynka to lekarz pozno mowi i to nie na 100%
Patrysiak ja doczytalam ze tez mialas dzidzie wg usg o ponad tydzien wieksza tak jak u mnie.
A miejsca na nowe fasolki jeszcze sa nikt nie zajal miejsca dido i olleny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też tak słyszałam alllle ostatni doznałam szoku moja znajoma była w ciąży z 2 dzieckiem no i lekarz jej też dośc szybko powiedziała że chłopak na bank no oki całą ciąże że chłopak i na porodówce doznała szoku bo urodziła dziewczynkę możesz sobie wyobrazić jej minę jak zobaczyła dziecko a to dziewczynka :-) także wiesz nigdy nic na 100%
A tak na marginesie chętnie przeżyłabym taki szok
 
Do góry