reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hello:-)

parę dni mnie nie było, bo jakoś nie miałam mocy, żeby odpisywać:zawstydzona/y: wróciliśmy z Marcepanem z kościoła, za chwilę kładę go spać i idę z koleżankami do kina na Królewnę Śnieżkę i Łowcę;-)

truskawka ten płyn do kąpieli wygląda apetycznie:-D

natusia zazdroszczę, że masz taki weekend długi:tak:ja jutro do pracy, a po południu idziemy do córeczki od sąsiadki na 2-gie urodziny, w planie urodzin oglądanie meczu i quiz Euro2012 hehe

samana super, gratuluję córci:tak:

pirania :szok: parę dni i będziesz tulić Kajusie :-D wspólczuję przebojów z wózkiem, oby się dobrze skończyło... łykam różowe fluidki mniam mniam:-D
co do metody O+12 to przy moich cyklach to chyba niemożliwe:-(

mamcia hej kochana:-) moje dziecię obudziło się po 5 i już nie zamierzał dłużej spać:no:

czarodziejka udanego grilla:-)
 
reklama
Ja rozmawiam z nim ale czasem jak smarkaty dzieciak sie zachowuje szkoda slow.Suplementy bralam bo mialam zaczac starania od maja.A lactovaginal bo mialam wczesniej zly wynik cytologi i profilaktycznie.Chcialam wziasc wszystkie ale wtedy byly mrozy.Ferie i zapieprz w domu ze co wieczor padalam jak mucha i zapomnialam.A ze staranek nie bylo to nie pilnowalam.
Kuba byl z 9 dc po ponad miesiecznej przerwie w sexie i chlopak.Kosmo i Daria tez starania dziewczynkowe mialy i siusiaki.
Ja czasem jedynie mam zal ze ani razu z czterech nie mam tej wyczekiwanej corki

A mialam zakupiony sylk testy owul. termometr a tu zonk
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny.

Pirania szkoda ze tak wyszlo z tym wozkiem, ale moze da sie jeszcze to wszystko odkrecic? trzymam kciuki &&&&&&&

Andziak przykro mi ze twoj maz cie nie wspiera. a moze on jest sam zly na siebie ze nie udalo mu sie splodzic coreczki i dlatego tak sie zachowuje? tak bardzo chcialabym zeby wszystko u ciebie zmienilo sie na lepsze. tule cie mocno i pamietaj ze jestesmy z toba :tak:

Natusia super ze u ciebie test wyszedl pozytywny :tak:

Ja mierzylam rano tempke i tylko troszke poszla w gore :-( test zrobie kolo poludnia to dam znac czy cos tam sie ukazalo.
 
Marzycielko, u mnie tempka, wgl nie poszła w górę...a test pozytywny.... nietrać nadziei!!!

Ewcik
, a jak wygląda Twój cykl? czemu 0+12 nie wchodzi w grę? u mnie śluz mega płodny wytepuje juz dzien, dwa nieraz 3:szok:od owu więc u mnie nie ma szans przed owu zapl.córeczki...

Andziak, a może dla Was dobrze byłoby sę oderwac od codzienności Wyjscie do kina? Na kolacje? żeby zapmnieć choc na chwilę a się zblzyć do siebie.... Bo sie oddalacie od siebie, ty się stresujesz....to do niczego dobrego nie prowadzi.. ściskam;**************
A jak chłopaki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
natusia bo mam długie cykle, nieregularne i w sumie nigdy nie wiem, czy zbliża się owu i kiedy była.. wykres wychodzi niby owulacyjny, no ale to i tak nie daje mi informacji, kiedy dokładnie była owu.. We wtorek ide na monit.
 
Andziak ja mysle ze on poprotu tez przezywa ten dzien kiedy mozecie sie juz dowiedziec jaki plci jest malenstwo. wiesz faceci tez maja swoja dume i nie lubia przegrywac. moze twoj maz ma znajomych ktorzy maja i corke i syna i on teraz czuje ze nie spelnil twojego marzenia. Maz napewno cie kocha i zamiast poprostu przytulic cie w tym momencie i powiedziec co tak naprawde czuje to odreagowuje wszystko zloscia.
moj maz jest taki sam. zamiast przyznac sie do bledu woli troche pokrzyczec a na koniec sie obrazic :-D

Natusia pewnie masz racje, za szybko sie poddaje. poczekam do zrobienia testui zobaczymy. wiem ze owulacja moze byc pozniej ale ja caly czas mam cykle 27-dniowe, czasami 28, dlatego odrazu zakladam ze pewnie znowu fl bedzie za krotka.
 
Ostatnia edycja:
Ewcik, zobacz na moje wykresy jakie mam długie cykle( te ostatnie chyba się pod wptywem leków zmeniły? Bierzesz b-com?)... ale dzieki samoobserwacji, testom owu i ph(wyzsze wychodzi przy owu) jakos ucze sie siebie;)
Ty masz ten komfort, że mozesz iść na monit. a ja nie....i temu mam stresa...
A czujesz ból jajników czy cos? śluz Ci sie zmienia? Który masz dziś dzien cyklu? zamiesc w sygn moze wykres?
 
natusia mam 17dc, biorę od marca suplementy.. wydaje mi się, że jakoś specjalnie nie czuję owu.. wykresu wolałabym nie zamieszczać, bo udzielam się też w innych wątkach i nie chcę za bardzo,żeby przez przypadek ktoś sie dowiedział o moich staraniach.. a świat jest mały;-)
 
reklama
Ewcik, rozumiem a testy owu robisz i mierzysz tempke? z tego mozna się wiele dowiedziec;))) sorki, że tak wypytuję, ale jestem ciekawa jak to u Was wygląda;))

Ja juz szykuję obiadek, ale coś mnie gardło i węzeł chłonny boli z prawej strony;//
 
Do góry