reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

natusia, postaram się do Was zaglądać jak tylko będę miała możliwość, nie potrafię się rozstać z BB i z Wami! :-) ...może nawet wezmę do szpitala laptopa z modemem i będę mogła czasem popisać jak mała będzie spać :-D

samana, ja również wierzę w O+12, to podobno jedna z bardziej skutecznych metod :-) ...próbowałam tą metodę 2-3 razy i niestety nie udało mi się zajść w ciążę, plemnikom jest już dość trudno w kwaśnym i gęstym śluzie ...a jak jakieś dotrwają to wiadomo jakie :-D Kobieta, która opracowała metodę O+12 (Australijka) robiła badania i podobno na 41 kobiet stosujących tą metodę 37 poczęło córki a 4 chłopców, co daje 90% skuteczności.
 
Ostatnia edycja:
reklama
natusia, bardzo często najwięcej śluzu płodnego jest dzień przed owulacją a w dniu owulacji już zanika, stąd między innymi O-1 to najpłodniejszy dzień cyklu :-) U mnie taki śluz pojawiał się w okolicy O-2, najwięcej (ale i tak śladowe ilości wspomagane wiesiołkiem, olejem lnianym i Guajazylem) było go w O-1 a w dniu owulacji znikał. Zaciskam z całych sił kciuki!

samana, no to było klasyczne O+12! :-) Imię dla córeczki już obmyślone? :-)

Truskafffka, hehehe, ale się uśmiałam :-D, owocnego płodzenia!
 
Truskaffka, a co ty się truskaweczkami objadałaś, że się nie odzywasz?:-Dowocnych przytulasek, mój m dopiero wjeżdza(slyszę). :tak:

Miłego jutrzejszego dnia dziewczynki.!:-)Pewnie mało nas bedzie każda w rodzinnym gronie;***

BUZIAKI;**************
 
samana, piranha więc najpierw spróbuję tą metdą, ale jak tego płodnego śluzu nie bedzie...jesssu ale mam stresaaaa:-D
Dziekuję za rady są dla mnie bezcenne!!!!;***************
 
lec, lec Truskafffkkkaaa tylko nie obudzcie sasiadow :-D

dzieki dziewczyny za fluidki ;-)

kurcze a mi ten bol nadal dokucza :-(

a jeszcze mam dziewczyny do was jedno pytanko, czy test owulacyjny mozna robic z pierwszego porannego moczu?
 
Piranha tak imię już mamy, będzie ULA. Mi się jeszcze Lidka podoba ale mąż nie chce się zgodzić. Może i ma rację bo nawet jak piszę te dwa imiona to Ula dużo ładniej brzmi.:-)
Natusia
nie stresuj się, najlepiej to podejść lajtowo, wiem z doświadczenia bo we wrześniu robiliśmy pierwsze podejście do dzidzi (potem musieliśmy przerwać z wzg na zawirowania zawodowe) wtedy strasznie to przeżywałam i się nie udało a teraz jak myślałam,że nic z tego nie będzie, to za jednym strzałem dzidzia wyszła.
 
samana, Ula to śliczne imię!

Marzycielko
, ja czytałam, że testy owu najlepiej robić wieczorem gdyż rano stężenie LH w moczu jest zawsze większe.

natusia
, wykres wygląda bardzo przedowulacyjnie :tak:, ja bym od jutra robiła testy częściej (w dniu spodziewanej owulki zaleca się nawet co 4 godziny) by dokładnie wyznaczyć moment piku LH.
 
reklama
Do góry