reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Samana ja zawsze mialam sluz plodny/I to duzo.A w lutym tylko jeden dzien.Po globulkach stal sie gesty mleczno zolty i sie nie zmienil juz do.terminu @ . Ja bylam pewna ze to jakas infekcja lub hormony.Dlatego nie wiem dokladnie w ktorym dniu byla owul.Wiem tylko.ze 8 dc szyjka zaczela sie unosic i wtedy byl pierwszy dzien sluzu.Wiec obstawiam 13-15 dc. Aha no i potem czulam jakbym miala stan podgoraczkowy.Ale ze to byly sniegi i mrozy to myslalam ze cos mnie lapie.
Samana u mnie miala byc Zosia.Moja mama to Ula
 
I ja Witam:))))))
Dopiero wstalismy...dzieci wstaly i sie godzine same bawily autkami...Jesooo jak dobrze miec juz takie dzieci...Maksio wolal siku to Maciej zdjal mu majteczki i Maksiu sam sie załatwil...czasem mnie rozbraja:))..:)))))
Ogarniamy sie powoli i jedziemy do rodzicow. Najpierw do Kosciola potem obiad:)
A mi sie dzis tak meeega chce grila
7_2_103v.gif
pieczonej kiełbasy...chyba cale wieki nie jadlam!!!!!

DziewczynKi zycze Wam pieknego dnia...Usciski

ps: ja po wczorajszej wizycie u dentysty zyje:))))) jeszcze 2 wizyty i bede miala ząbKi jak nówki sztuKi:)))))
3_9_6v.gif
 
Piranha Kaja bardzo ładnie, chociaż Alicja też bardzo mi się podoba.
Andzik Zosia pięknie ale my mamy znajomego który ma Zosię i nie chcemy tak już nazywać.Zawsze mi się podoba jak jest na nią zły to mówi" Zośka coś ty znów nabroiła" to tak słodko brzmi.:-)
A jaki brałaś globulki?
Ula to proste imię, zawsze modne, mi się jeszcze Sara podoba ale wszyscy już mówią,że u mnie będzie Ula to nie zmieniam:rofl2:
Dziewczyny zaczynam się zastanawiać nad tym spojeniem łonowym. Wczoraj jak się już położyłam to nie mogłam się podnieść, okropnie mnie bolało w okolicach bioder i promieniowało właśnie do pachwin:szok:.
Chyba muszę z moim ginem ten temat poruszyć.
Miłego, leniwego wolnego dzionka.
Buzial
 
Dziewczynki MIłego odpoczynku Życzę!!!;******

Piranha,
u mnie na froncie kreska wyszła mocniejsza niż kontrolna(test zrobiłam po sniadaniu),, śluz dalej taki ciagnący(niestey) ale ph w granicach 5,00 i tak sobie myslę, kiedy ta owu? Dziś czy jutro? Czy jak ten śliz zniknie dopiero? Bo tempka dziś nisssko... I myslisz, że w moim przypadku przy tym wszystkim najlepiej się starać jak tempka skoczy?

samana, śliczne imię Ulka, Uleczka... :))) nigdy się nie znudzi;))

Andziak, to ja po tym Twoim opisywaniu staranek nie wierzę w cud, że bede miała córcię skoro ty masz mić synka:-D Ale coś czuję, że ta Zosia bedzie... &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Czarodziejko ja 14-go mam wizyte u dent. juz się boje:tak:MIlego dzionka u rodziców.

Marzycielko, a jak dziś u Ciebie?
 
Andzik brałaś lactovaginal w celach dziewczynkowych tak?
Musisz przytemperować swojego m bo teraz nie możesz się stresować. Mój przed USG to kilka dni jak aniołek wokół mnie chodził bo widział jak to przeżywam a uwierz mi na co dzień to żadne z niego aniołek heh. Ja swojemu mówię wprost co jest nie tak i co mi się nie podoba i o dziwo się dostosowuje, ostatnio w ogóle się nie kłócimy, możne też dlatego, że i ja się uspokoiłam mam już pewność to jakaś szczęśliwsza chodzę:-)ale uwierz mi,że gdyby to był synek też bym była szczęśliwa.
 
reklama
Andzik i tak jak Natusia pisze jak czytam o Twoich starankach to mi naprawdę się wydaje chłopiec niemożliwy. Nastawiaj się nastawiaj na chłopca:-)a rozczarowanie może być miłe:-)
 
Do góry