reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria pamiętam jak kiedyś napisałaś (jeszcze nie wiedziałaś,że będzie synek), że można się wspomagać i planować płeć ale i tak o wszystkim decyduje; los, przypadek. I tak wyjdzie tak, jak Bóg nam wyznaczył.
Andziak wiedziałam,że już było po, bo prawie śluzu nie miałam (tzn był ale taki mętny lepki) więc musiało być zaraz po owulacji, bo zaszłam w ciążę.
Ja przed zajściem w ciąże też koleżance mówiłam,że jak będę miała drugie to pewnie chłopak (ona ma 2 córki) i powiem,że mimo iż stwierdziło to dwóch lekarzy, małe na USG się ładnie wypinało to mam delikatny cień niepewności, jakoś tak sobie wmówiłam wcześniej,że nie będę mieć tego szczęścia żeby mieć córczkę:-(chociaż na zdrowy rozum, wiem że przez 3 razy jest niemożliwe żeby siusiak się nie pokazał a i dwóch lekarzy potwierdziło to samo i te III kreseczki, które mam uwiecznione hehe chyba nikła szansa na pomyłkę.
Piranha masz bardzo dużą wiedzę i podziwiam to bardzo:-)
 
reklama
samana hmm czyli się to potwierdza żeby sex byl od razu po tym płodnym śluzie? Jak on sie zmienia to wtedy działać? ale wcesniej można do pozytywn. testu tez? Pamietam jak Piranha mówiła żeby nie łączyć tych metod, a z tego co widzę to każda co ma córcie takłaśnie zrobiła?:-D
 
Daria, natusia, ja tam też wierzę, że czasem z przeznaczeniem nie wygramy :-) ale warto powalczyć i spróbować dopomóc szczęściu :-)

natusia, ja też nie bawiłam się w żadne irygacje, to nie dla mnie ;-) Może u Ciebie ten śluz będzie zanikał w okolicy owulacji jak u mnie, u mnie występował w śladowych ilościach (i to po wiesiołku i guajazylu bo wcześniej nie miałam go wcale przez dietę i suplementy i bałam się, że w ogóle w ciążę nie zajdę) 1-2 dni przed owulką a potem znikał.
 
Marzycielko, podzielę się z Tobą:tak:;**** A dziewczyny na pewno nas poratują:-D

Piranha, no jakie to skomplikowane...ale bede sie obserwowac...jak bedzie trzeba kolejny cykl również trudno...
Jak ja przezyję tu bez Ciebie?????????????? :szok:

Mam pyt. tą żurawinę co łykacie z allegro to tabl czy kapsułki? Ja mam kapsułki i nie moge ich standardowo przełknąć...tzn męczę się z nimi bardzo:-D
 
To i ja dorzucę Wam dziewczyny moc różowych fluidków, niebawem nie będę już miała możliwości ich wysyłki :-D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Natusia ja nie łączyłam tych metod, my zdecydowaliśmy się się z dnia na dzień i powiem szczerze, że właśnie po tym śluzie do m mówiłam,że w tym msc to już się raczej nie uda, może to już ostatnia chwila była.Powiem ci szczerze,że ja najbardziej wierzę w tą metodę 0+12. Mój m ma za słabe plemniki żeby przeżyły tyle dni, a wiem bo nieraz mieliśmy swoje przygody hehe
 
reklama
Piranha, Zrobiłam przed chwlą test owu no i II kreska się zaczyna pojawiać (po 10min juz jest wraźna) gdzie wczesniej jej wgl nie bylo więc jednak u mnie ból jajników i śluz pojawia się dzien lub dwa przed owu... aż dziwne bo zawsze myslalam ze takie objawy to OWULKA...

patrze na ycd oby B wygrał;))

No i BRAWO WYGRAŁ;D hihi

samana, aaaa w ten sposób a jeżeli mogę zapytac wczeniej była 7 dniowa abstynencja?:) Niby zalecana przy tej metodzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry