reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam.pochmurno i zimno bryyyyyyy :baffled:
PIRANHA_ to super data 4czerwca(czwartek;-)) mój synio kończy 10lat :-D:szok:

Natusia-mnie cos ostatnio dopadło takie szarpanie w serduchu,masakra tobie magnez i potas pomaga na to?
zdrówka dla synia.
Aguśka-mój mały dostał własnie w spadku po bracie traktor na padała >>radość nieziemska :-D tylko
padałowanie mu nie idzie i troche sie złości :-p

AGULEK-A CO U CIEBIE???

MIŁEGO DNIA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka Dziewczyny !!!!!!
Słuchajcie wczoraj doznałam szoku zrobiłam sobie test owu i znowu wyszła mi kreska bardzo wyraźna ale nie taka jak testowa a przecież już robiła testy i były bez kreskowe o co kaman :szok: zgłupieć można a dzisiaj mam 18dc chyba coś ze mną nie halo nic już z tego nie rozumiem jakaś ciemna jestem
 
Cześć dziewczyny!

Mama, trzymam za słowo :-D

tusia, czyli nasze dzieciaczki będą miały urodziny w ten sam dzień? SUPER!!!

misia, jest prawdopodobnie tak jak mówiłam, pierwszy pik LH nie wywołał owulki (skoro zawsze masz bóle owulacyjne a tym razem ich nie było) i organizm robi drugie podejście do owulacji, kreska nie jest jeszcze taka sama ale zapewne stężenie LH rośnie i niebawem test będzie pozytywny :tak: Trzymam kciuki! ...jest jeszcze druga opcja, jest już po implantacji a test wykrywa hCG ale stawiam na pierwszą opcję :-) Tak więc do dzieła ze starankami! :-)

Tasha, jak wczorajsza wizyta?

Gal, odezwij się bo aż mi się dziś przyśniłaś.
 
Piranha ale ja nadal nie mam żadnych objawów owu ( bólu, śluzu, szyjka twarda, nic ) dlatego mnie to tak szokuje chyba coś za mną nie gra
 
misia, przeziębienie nie ma wpływu ...na tempkę owszem ma ale nie na poziom LH. A objawów nie masz bo test jeszcze nie jest pozytywny a owu występuje dopiero 24-36h (czasem 8-48h) po pozytywnym teście.

A ja sobie właśnie uświadomiłam, że 14 czerwiec to nie środa a czwartek, jakoś nie chciałam CC 13-tego :-D
 
dzien dobry wszystkim ale dzis z nadia dlugo pospalam :-)
u nas tak leje ze nawet nadii bajki nie odbieraja;/
do tego jeszcze Nadia zaraz bedzie sie darla bo cocia jest na dole u sąsiadki a ona od tygodnia miała by sie wsciec za nia i tak wyje ze głowa pęka;/
 
Cześć dziewczyny!!! jestem...

od wczoraj mam jakieś kłopoty i internetem, albo strona się nie wczytuje, albo jakiś zonk wyskakuje i nie mogłam wczoraj się do Was odezwać, ale bardzo bardzo dziękuję za pamięć:-)

Pirania - no po prostu brak mi słów jak bardzo bym chciała być na twoim miejscu!!!:-), to już za 8 dni:szok:, super!!! fotka małej królewny musi absolutnie być wstawiona dla wszystkich forumowych ciotek!!!:-); a jakie masz wrażenia ze szpitala??? czy powiedzieli Ci co masz ze sobą zabrać dla niuni i dla siebie???
po wczorajszej wizycie mam takie informacje: córcia jest nadal córcią, nic jej nie urosło:-):-D, waży 1150 g, ma ok 37 cm wzrostu i podobno jest idealna wymiarowo i wagowo, a... i ma długie nóżki:-D, siedzi sobie na pupie, ale jeszcze ma sporo czasu, by się odwrócić:rofl2:, spojenie łonowe mi się niestety rozłazi, już jest ponad normę jak na ten tydz ciąży i ma chyba 2 cm lub trochę ponad...też usłyszałam, że jak tak dalej pójdzie to może to skończyć się cesarką...anemia ustąpiła, ale nadal mam brać żelazo, bo szybko wróci jak odstawię, dostałam jakieś tabsy na to, by organizm nie zatrzymywał wody i bym nie puchła jak balon i to tyle:-)
Natusia, Andziak - dzięki serdecznie za &&&&&&&&, nie wiem dlaczego, ale nie chce mi się dodać podziękowanie do niektórych postów:crazy:, to teraz czekamy do 11 i trzymamy &&&&&&&& za twoją wizytę Andziak:tak:
Mama - ja też czekam na tę fotkę:tak:
Gal - no kurka siwa, odezwij się!!! martwimy się i tęsknimy!!!

pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim miłego dnia!!!
 
reklama
Do góry