reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nastusia dziekuje, wydaje mi sie, ze lepiej ale byłam dzisiaj do kontroli z Alanem i kazala mu podawc jeszcze antybiotyk- w sumie 10 dni - bo szlo mu już na płuca
 
reklama
kate, super ekspresss;))
No, dobrzę ze dał jeszcze antyb bo trzeba do konca wyleczyc, ale dobra bakterie mu podajesz? I super sprawa sa inhalacje-polecamy!;)

Patrysia, ty chyba jesteś zawsze usmiechnieta i pogodna co?:)) Jak patrze na fotke to aż sama się do Ciebie uśmiecham;))) Super takie nastawienie do zycia!!!;*
 
witajcie ;)))

Czarodziejka -pytasz gdzie ja??????
albo się rozmnażam:-p:-D albo pracuję:tak:
dziś dzień na zabiegach mi minął ,więc szybko zleciało..

Pirania i ja zaciskam &&&&

Daria powodzenia z Nadią ..teraz sprawdza na ile może sobie pozwolić ..
pamiękaj-KONSEKWENCJA to podstawa

Kate-fajnisty expres:tak:


lecę coś zjesc bo dopiero wróciłam..


Truskaffka jak tam Twoje starania??
mój mnie dusił w piątek i w niedzielę i wczoraj-ledwom żywa...liczę ,że dziś da mi spokój:-p
 
Dziewczyny, dzięki za Wasze wsparcie i kciuki, jesteście wszystkie kochane! No więc lekarz stwierdził, że będę mieć CC ze względu na poprzednie cięcie 2 lata temu. Przy okazji wyszło, że rozchodzi mi się spojenie łonowe (rozeszło sie już na centymetr, pewnie stąd te bóle, które odczuwam przy chodzeniu i obracaniu się w nocy z boku na bok) a to podobno również wskazanie do CC. Mam w poniedziałek porobić aktualne badania, we wtorek przed 10-tą być w szpitalu gdzie przeprowadzą m.in. konsultacje z anestezjologiem a w środę 14 czerwca idę pod nóż ...to już tylko tydzień! :szok:

Czarodziejko, no właśnie nie wiem czemu tak płakał, zerwał się z łóżka i był jak w jakimś amoku, wybiegł z pokoju, może coś złego mu się przyśniło? Normalnie w histerię wpadł i nie mogłam go bardzo długo uspokoić.

Mama Kubulki
, ogórki należą do produktów bardzo słabo alkalizujących i podobno są dozwolone w diecie "dziewczynkowej". Co do pomiarów pH to najlepiej zmierzyć przed planowanymi staraniami by mieć czas na ewentualna korektę. Ano na tych zdjęciach to była 100% dziewczynka w 15 tygodniu (skończonym 14-tym) :tak:, naprawdę łatwo początkowo pomylić chłopca z dziewczynką gdy lekarz nie ma zbyt wprawnego oka i na taką pewną ocenę płci to można liczyć według mnie w okolicy skończonego 16 tygodnia (w zaczętym 17-tym). Po nocy niestety się nie wyspałam, rano już z nerwów usnąć nie mogłam a potem miałam bardzo długo gości.

natusia, ja też mam imię na K, mój M się śmieje i mówi na nas "Ku Klux Klan" :-D Owulki jeszcze nie było sądząc po wykresie a jak tempka leci w dól to bardzo dobrze - to może znaczyć, że estrogeny rosną a to właśnie pik estrogenów wywołuje pik LH, trzymam kciuki!

kate, ekspres rewelacja! Oj napiłabym się z niego kawusi, zwłaszcza po tej nieprzespanej nocce :-)

Tasha, jak po wizycie?

Gal, napisz choć dwa słowa bo się martwimy.
 
Ostatnia edycja:
decyzje musze podjąć do polowy lipca:) ktory wozyczek :)
mama nadia jest taka ze jej dam kare czy klapsa nic sobie z tego nie robi ma takie swoje napady po 15 minutach jej mija;/ to ja ja zostawiam i sobie ide a ona przychodzi juz po tylko czasami to mi glowa peka ;/ i brakuje do niej sily;/ jest taki uparciuch a jak mowie ciocia zaraz przyjdzie bo najczęściej za nia ryczy to nawet mnie nie slucha nic a nic ;/
piarahna to trzymamy kciuki do 14 :)chyba ze sie predzej zacznie :)
 
Piranha no to ja licze ma twoje kciuki w poniedzialek a ja trzymam w srode.Ja mialam inne ujecie na usg lekarz pokazal miedzy nogami a na tej fotce to dziwne ujecie jest.Jakie?
 
Andziak, masz moje kciuki zarezerwowane na poniedziałek :tak:, ja już normalnie dni odliczam do Twojego USG :-) Na pierwszej fotce jest ujęcie z góry, na drugiej fotce również a na trzeciej ujęcie z boku - widać, że nub jest równoległy do dolnej części kręgosłupa.

Daria, oj mój Krzysiu to tez straszny uparciuch ...po mamusi i po tatusiu więc pewnie nie było innej opcji :-D Musimy uzbroić się w cierpliwość, zacisnąć zęby i być konsekwentne ale łatwo się mówi ;-)

Tasha, u Ciebie też rozchodzi się spojenie łonowe? A jeśli tak to wiesz może na ile Ci się rozeszło?
 
reklama
Pirania ale mnie ten kregoslup zmylil.dzidzia lezy glowa w dol?
Moj pierworodny tez straszny uparciuch.Byl i narazie pozostal.A ma prawie 10 lat.Ustapic nie mozna a u nas na porzadku dziennym.Nie wstaje do szkoly nie bede sie uczyl nie zaloze pizamy itd itd
 
Ostatnia edycja:
Do góry