reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirania no to za tydzień oczekuję smska z info,że tulisz już Kaję:tak:
ja mam dzis dopiero 15d.c. wiec Ty będziesz już po CC a ja nadal będę żyć nadzieją ,że możeee tym razemmm...


Daria trzeba przetrwać:sorry2:

Tasha&&&&&&&&&&&&&& :))
 
reklama
Andziak, masz moje kciuki zarezerwowane na poniedziałek :tak:, ja już normalnie dni odliczam do Twojego USG :-) Na pierwszej fotce jest ujęcie z góry, na drugiej fotce również a na trzeciej ujęcie z boku - widać, że nub jest równoległy do dolnej części kręgosłupa.

Daria, oj mój Krzysiu to tez straszny uparciuch ...po mamusi i po tatusiu więc pewnie nie było innej opcji :-D Musimy uzbroić się w cierpliwość, zacisnąć zęby i być konsekwentne ale łatwo się mówi ;-)

Tasha, u Ciebie też rozchodzi się spojenie łonowe? A jeśli tak to wiesz może na ile Ci się rozeszło?

najgorsze jest jak ludzie mnie palcmi wytykaja ze nadia tak placze ;/ i mowia to dzisiejsze wychowanie to mnie normalnie trzęsie :wściekła/y:
 
piranha ojej to juz za tydzien??????????? bede oczywiscie trzmala kciuki za szczesliwe rozwiazanie:tak: ale Ci fajnie ze wiesz kiedy bedziesz tulila swoja coreczke:tak:
ja termin z miesiaczki mam na 15.06 ale naprawde nic nie wskazuje urodze w terminie :wściekła/y:wczoraj umylam okna, dzisiaj wypielilam pol ogrodka, bylam na spacerze i ani jednego skurczyka hahahah im blizej terminu tym lepiej sie czuje i ustaja wszystkie skurcze:szok: juz nawet od wczoraj nie czuje sie jakbym w ciazy byla:szok:
zwariowac mozna:szok:
 
Ostatnia edycja:
Piranha super wiesci!!!! :-) juz nie moge sie doczekac jak zobacze zdjecie twojej coreczki :tak:

Kosmo wszytko przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie :tak: ja pamietam ze tez troche sie narobilam przed urodzeniem mojego drugiego synka. w piatek zaczal mnie delikatnie pobolewac brzuch, a w sobote juz tulilam moje malenstwo :tak: i w ten oto sposob maly pojawil sie 9 dni wczesniej niz przewidywal termin :-)

Daria takie zachowanie dzieci w tym wieku to zupelnie cos normalnego. sama przez to przechodzilam i wiedzialam ze kiedys sie to wkoncu skonczy :tak: pamietam ze w tamtym okresie unikalam sklepow szczegolnie z zabawkami no bo jak wytlumaczyc takiemu szkrabowi ze nie mozna miec wszystkiego :confused: takze niczym sie nie przejmuj a gwarantuje ci ze przyjdzie taki moment ze jej przejdzie :tak:

u mnie dzis 13dc i pojawila sie baaaaarrrdddzzzzooo blada kreska na tescie owulacyjnym :-) no mam nadzieje ze to oznacza zblizajaca sie owulacje i ze jutro kreska bedzie mocniejsza :-)
 
Ale dziś pusto...

Marzycielko, to trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&& za ten cykl;***

Kosmo, jej Ty tez już niedługo spotkasz się ze swoim Najukochanszym Skarusiem;****


Piranha.... aż mnie ciarki pzreszły....:)) chyba lepiej nie wiedzieć kiedy sie czacznie:-DMniej stresów hihi &&&&&&&&&&&&&&&&& Kochana!!;*************
I koniecznie daj znac choc sms co u Ciebie u WAS;* Bedziemy tu tesknic i "rodzic"razem z Toba:) Pod nóz tez z Toba;);*hihi
Kosmo tez daj znac smskiem jakby co;********

A mój Bąbel ciągle kaszle....juz sama nie wiem co robic;(((
Mi usg oczywiscie dobrze wyszlo, a brzuch bolii-moze to nerwy? stres? Juz nie wiem...

Aguśka co tam?:)

Mama!!!!!!!!! Czarodziejko!!!!!!!!!!tasha!!!!!!!!!!! i RESZTA!!!!!!!!!!!! ;)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Andziak, wydaje mi się, że na tym ujęciu dzidzia jest plecami odwrócona w naszą stronę.

Mama
, a ja będę w takim razie czekać w szpitalu na mmsa z fotka pozytywnego testu ciążowego :-)

Daria, jak Krzysiu mi urządza histerie w miejscach publicznych to ludziska się strasznie oglądają i gapią ale przestałam się już tym przejmować ;-)

Kosmo
, czyli teraz mamy terminy niemal identyczne :-) Ja też się w ogóle nie oszczędzałam w sprzątaniu, chodzeniu po schodach, dźwiganiu czy spacerach ale jak się dowiedziałam o tym spojeniu łonowym to jednak zacznę uważać na siebie, to musi być średnio miłe doznanie być unieruchomionym po porodzie na kilka miesięcy. Ja wciąż miewam bóle podbrzusza jak przed @ ale na ostatnim KTG wykres skurczowy był płaski jak naleśnik ;-)

Marzycielko
, oby kreska pięknie ciemniała z dnia na dzień!

natusia, dzięki kochana, od razu mi się raźniej zrobiło :-) Oby synuś szybko wyzdrowiał, najgorsze jak nie wiadomo jaka jest przyczyna.
 
reklama
witam się z rana i życzę miłego dnia;)
lecę do pracy za chwilę.

Pirania OK:tak::-D

Natusia kochana ja meldowałam co tam u mnie wczoraj...ale potem mnie zmogło-zalatany dzień miałam i po 21.00 poszłam już spać :szok::-Di zasnęłam w minute chyba:tak:

Marzycielka zdrówka dla chłopców!

Czarodziejka zamawiam pyszną kawkę u Ciebie jak będziesz robić dla siebie;-)



nooo lecę..
 
Do góry