reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam się:-)

ale pogoda dziś tragiczna, szaro buro, burzowo.. jeszcze jakby człowiek mógł w łóżeczku poleżeć z książką i kubkiem herbaty, to bym nie narzekała;-)

pirania jak po wizycie w szpitalu????

gal co u Ciebie???
 
reklama
czesc dziewczynki
wrocilam z pracy, niania mowila ze Kubuś spi juz 2 godziny czyli teraz juz prawie 3, mieli awarie, kupa w majtach grrrr
ale musze sie pochwalic moim skarbem, bo juz robi siku do sedesu;)))))))))))))huuura czekalam na ten moment;)))))))
kupilam termometr owulacyjny, jeszcze brakuje mi paskow do pomiaru pH, testy owulacyjne tez mam
dzis w sklepie medycznym widzialam paski firmy merc 100szt za 70zł, moze na necie sa tańsze?
powiedzcie od ktorego dnia cyklu mam zaczac pomiary???

mam zachcianki jak w ciaży, ciagle jem truskawki i ogórki kiszone, a w diecie dziewczynkowej to mozna ogorki kiszone?



aguska
jak znajdziesz cos ciekawego w teh ksiazce to daj znac, bo ja ciagle nie mam czasu do tego usiasc;(
Andziak kochana bylas u lekarza z bólem zęba? stany zapalne pochodzenia zebowego mogą też byc przyczyna poronienia, nie chce Cie straszyc, ale tkwię w tym temacie
piranha rety! to zdjecie, ktore wstawilaś to naprawde dziewczynka??????????? SZOK! a jak w szpitalu? wyspalas sie po tej nocy?


oh! moje dziecko wstało i zamiast sie ze mna przywitac krzyczy "niania" i szuka jej po calym domu eh
 
Witan
Dopiero teraz mam chwile zeby napisac
Daria ja bym zdecydowanie kupiła Mure ale 3, według mnie dużo lepiej sie prowadzi.
daria Ty chcesz tylko spacerówke czy cały zestaw 3 w 1?
 
Ostatnia edycja:
Witan
Dopiero teraz mam chwile zeby napisac
Daria ja bym zdecydowanie kupiła Mure ale 3, według mnie dużo lepiej sie prowadzi.
daria Ty chcesz tylko spacerówke czy cały zestaw 3 w 1?

chce 2 w 1 bo fotelik bym chciala ten BeSafe iZi Go albo mutsy
bo jak widze foteliki mai cosi to dla mnie one sa okropne pod względem daszka;/ jak nadie w listopadzie urodzilam to mi sie przydal taki gleboki daszek
 
Daria ja uzywam Mura 3 kupiłam uzywaną i uzywam ja juz 2 lata i jest dalej super i jest duża i wygodna, super sie prowadzi koła sa pompowane, jedzie po śniegu i w lesie, jest bardzo zwrotna
 
hej Babeczki:**

Kinga, Miss, Mama, Kosmo, Truskaffka i reszta babeczek
jak minął dzień?

Piranha,
Piv, i koniecznie daj znać co u lekarza!!! A co Krzysiaczkowi było? Tak sobie teraz myslę, że twoje dzieciaczki bedą miały imiona na "K" super;***

Tasha, Jak na wizycie??? Jak Mała?:*

Czarodziejko, to teraz odpoczywajjjjjjj ;))

Andziak, no widzisz!! Wszystko jest mozliwe, ale lepiej się nastawić na synka jak mówią dziewczyny, do 11 juz blisko....;***

Kate, jak zdrówko? Juz lepiej?
U nas ciągle kaszel...taki suchy sie zrobil i duszący...juz mam dosc;//

Daria, a do kiedy musisz podjąć decyzję? Dziewczyny na pewno Cie poratują...;))

Ewcik, u mnie w 12dc słabiutka kreska a potem juz nic zero...albo przegapilam owu;((( albo nie wiem co sie dzieje....
śluzu ciągnącego zero...tempka w doł...ehhh czarna magia...

Patrysia...jej straszne.. Musi się udać Maluszkowi!!!;***

merlyn, cieszę się strasznie,że z dzidzią wszytko ok! A płec wg mnie może sie jeszcze zmienic;)))

Noemi, Aguśka ;**
 
reklama
Do góry