reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry wszystkim

ostatnio malo zaglądam bo Nadia jest tak nie dobra ze nie moge sobie dac z nia rady nic jej nie mozna wytłumaczyć a ryk ma taki ze chyba w polsce ja słychać:wściekła/y:nie wyobrażam sobie co będzie przy drugim dziecku;/
bylismy u lekarza to po schodach poznala i mówi ala ze zastrzyk wnieść jej nie mogliśmy a lekarz zebey jej usg zrobic to w 3 ja trzymaliśmy;/
jeszcze w sobote musze urodziny wyprawic mam nadzieje tylko ze pogoda bedzie bo ten deszcze to mnie zniechęca do wszystkiego :-)
mama oby te staranka byly owocne :tak:
milego dnia wszystkim
EmotsImgSrv.aspx

kto teraz bedzie mial wizyte albo testowal?
 
reklama
AGUSKA Domiś od nas na 3 urodziny dostał podobny a dokładnie taki

http://allegro.pl/quad-smoby-na-pedaly-w-bdb-stanie-od-1-zl-okazja-i2383500391.html

i nie bardzo chętny aby na nim jeździć :/ Alanek bardziej chętny(ale trzeba go prowadzić a jak się prowadzi to pedały same się kręca i mu przeszkadzają) a to przez pedały bo niby lekko się pedałuje to jednak nie umie...żałuje teraz ze na akumulator nie kupiliśmy...a 300 zł poszło :/

Na wrześniówkach pierwsze maleństwo wczoraj się urodziło :(((MAYBEBABY synek urodził się z waga 890 g i walczy...:(((
 
Hej DziewczynKi:)
Mi sie na szczescie zakrecony oKres sKonczyl...Chrzciny odbyte wiec spoKoj...teraz zamieszanie dopiero za miesiac jak sie bedziemy pakowac na WaKacje:))))

Piranha rozumiem w szpitalu Ktg? JejKu u Ciebie ten poród to juz na dotKniecie:)))))
A czemu Synuś taK płaKal? Cos mu dolega?

AndziaK ja tam tez uwazam ze z ta plcią nic przesadzonego! Bardzo jestem cieKawa Twojego najblizszego Usg!!!!!!!

Mama gdzie sie podziewasz?????

Patrysiu a jak u Ciebie nastrój? jak samopoczucie?
trzymam KciuKi za wrzesniowego maluszKa

Kosmopolitan....Zamelduj sie Kochana!!! jak tam dzis?

TruskaffKo pozdrawiaski. Milego dnia:))))
_________________________________________
Ja dzisiaj z dwoja moich pociech...O dziwo sa Grzeczni:))))))
Macius zostal w domu bo ma alergie i katar sienny..bidul meczy sie!
Bylismy troche na dworze. mimo ze szaro jest cieplo i bardzo przyjemnie...WyKosilam trawe a chlopcy sie bawili w ogrodku:))))) Pozniej na rowery pojdziemy:)

UscisKi mamule!:))))

 
reklama
Do góry