reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kosmo Pirania troche zazdroszcze wam tych zamknietych szyjek.Ale niech sie otwieraja potem szybciutko/Moja jest b.zdradliwa.Rozwarcie juz w okolicach 20 tyg.Strach o dzidziusia.A potem przy porodzie 5 cm i rozwiera sie okropnie wolno.Jak ma to wtedy problem.
A was ruszy spacery sex sprzatanie
Rozmawialam z sasiadka.Jej syn szedl do komuni a teraz urodzila corke/Stwierdzila ze to nie takie trudne bo mozna wylosowac jedna z dwoch kol.Niebieska lub rozowa/A ja stwierdzilam ze niech sprobuje wylosowac 4 niebieskie pod rzad.Mowila tez ze jej bratowa z Poznania niedawno urodzila.I u niej lekarz do polowy ciazy mowil syn od polowy cirka.Jest corka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobitki

Czytam Was cierpliwie, sporo tego było :)

Dido fajna córcia, też taką bym chciała :-)

Andziak, Natusia, też miałam kiepski dzień wczoraj, przyszła wściekła @ i mnie zlało... Grrrr. Żeby to chociaż ostatnia w tym roku była... Pozytyw jest taki, że w tym cyklu zaczynamy starania:szok:

Czarodziejka, gratulacje udanych chrzcin! To spory wysiłek organizacyjny, pamiętam...

MissBella, kciuki za 26 czerwca, wszystkiego się dowiesz! Dzięki za fluidki:cool2:

Truskaffka, walcz i ślij wieści z placu boju:-D

Kosmo, ja rodziłam w wodzie - polecam. Bardzo szybko poszlo rozwarcie, troche mniej boli. Nie udało się z innych względów i było cc na końcu, ale bez tej wanny chyba bym umarła...

Pirhania, nie stresuj sie kobieto, ciąża donoszona i wszystko będzie dobrze! Daj jutro znać co powiedzieli. Ściskam

Merylin, gratuluję małego kochanego mężczyzny. Synusie są fajne i przytulaste:-)

Andziak, moja szyja robiła straszne jaja, ale jakoś wytrzymała... Ostatni miesiąc ciąży w ogóle jej nie było, a dzieć siedział w środku

Pozdrawiam wszystkie serdecznie

Dobranoc
 
Kociatka ja w 38 tyg chodzilam z rozwarciem na 4,5 cm. a porod i tak wywolali.Bo skurcze byly czesto ale nie porodowe.
Pirania u mnie na fotce chyba bylo podobnie ale u nnie dzidzia miala nogi w gore.A to jest dziwnie jakos.
 
Noemi, Piranha mi coś takiego poleciła i łykam - z Magnezem i wit D. Przysłali naprawdę expresowo!

Ha, Andziak, ja leżałam 4 miechy ze skracającą się szyjką, łykałam piguły a potem... też mi wywoływali poród. No ale przynajmniej donosiłam
 
Noemi, jeśli M ma silne plemniki to mogły tyle przeżyć, znam wiele przypadków ciąż, w których plemniki przeżyły 4-5 dni (podobno mogą przeżyć aż 7 dni ale to już chyba jakieś niezłe komandosy muszą być ;-)) ...mojego M plemniki niestety nawet 2 dni nie przeżywały i udało się dopiero przy 24-godzinnym odstępie. Trzymam kciuki! Co do Calcium Citrate to ja dokładnie taki łykałam :tak:, witamina D bodajże też sprzyja poczęciu dziewczynki :-)

Ewcik, owulka na pewno będzie bo Twoje cykle choć długie to są owulacyjne, trzymaj rękę na pulsie i rób testy :tak: a ja trzymam kciuki! :-)

Andziak
, moja koleżanka miała podobną sytuację, w pierwszej ciąży miała założony szew na szyjkę, w drugiej niestety lekarze zbagatelizowali sprawę i poroniła córeczkę w 20 tygodniu. Sama widzisz, że nie można przekreślać jeszcze Zosi :-), te zdjęcia były z 15 tygodnia a we wcześniejszym etapie ten wyrostek jest jeszcze dłuższy ...no ale lepiej nastawić się na synka i mieć różową, gigantyczną niespodziankę na USG ...jeszcze tylko 6 dni.

kociatka, dzięki! :-)
 
Hej dziewczyny!

Zasnęłam po 2 (i budziłam się co chwilę) a synek po 4 obudził się z koszmarnym płaczem i do teraz (a jest już po 5) nie mogę go uspokoić :-( Nie będę miała kiedy tego odespać w dzień bo mam tą wizytę w szpitalu a potem najazd gości, M zamiast mi pomóc to się drze na Krzysia i jeszcze bardziej sprawę pogarsza :-( Mam nadzieję, że Wasz dzień zaczął się lepiej.

Tasha, kciuki za dzisiejszą wizytę!

Miłego dzionka dla wszystkich!

PS. Udało się uspokoić Krzysia i oddelegować do M :-), uciekam chwilkę pospać :-)
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki!!!

Pirania - oby w szpitalu były same dobre wieści!!! nie bój się, że już tuż tuż, chętnie bym się z Tobą zamieniła na terminy:-), będzie dobrze!!!
Noemi - tak, zaszłam w monitorowanym cyklu, bo też miałam dłuuugie cykle 41 dniowe:baffled:, więc chodziłam na monitoring a oprócz tego robiłam w domu testy owu i jak pojawiła się wyraźna kreska testowa, tak wyraźna jak kontrolna zatrzymaliśmy się , ginka potwierdziła pęcherzyk , w czwartek pęcherzyk pękł, więc w piątek o 6 rano jeszcze szybki seksik (bo spieszyliśmy się do pracy:-D); więc starania były codziennie do wtorku, w środę test pozytywny i pęcherzyk na monitoringu, więc stop, w czwartek owu, w piątek rano seksik i... ciąża:-D

za godzinę uciekam na wizytę, potem szybkie zakupy, pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia!!!
 
WITAM:)

Dopiero dzisiaj mam czas aby zajrzeć do was:)

Niedziela zakupy w Auchanie a potem goście...
Wczoraj do rodziców jechaliśmy i po aparat...

Zmęczona jestem tymi dniami ze od dzisiaj rano tak jakoś słabo mi...

Pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry