reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ufff.. Marcelino śpi, M na koszu, oglądam na wspólnej, piszę do Was i jem musli crunch z truskawkami:-D

pirania trzymam kciuki za jutrzejszy dzień i nie mogę się doczekać informacji od Ciebie :*

monico super Zuzina rośnie, oby tak dalej:tak:mój synek też mało spał plus kolki do tego..

dido cudna jest Twoja córcia, ahhhhhhhhhh....

merylin gratuluję syneczka, niech zdrowo rośnie Maleństwo!

kosmo poród w wodzie to super sprawa, a raczej poród DO wody.. bo to różnica, dlatego warto to sprawdzić. Szpitale piszą, ze mają możliwość porodu W wodzie, gdzie słowo "W" oznacza, że owszem, przez I okres porodu możesz yć w wodzie, ale na sam finał wyciągają i kładą na łóżko:szok: także się dowiedz dokładnie;-)i działajcie z mężem, co by szyjkę przygotować:-D jeżeli chodzi o gaz, opinie są różne.. na jedne w ogóle nie działa, u innych powoduje nudności a u części faktycznie wprowadza stan radości na sam szczyt skurczu;-) działa krótko, więc co 1-2 skurcze trzeba się zaciągać. Z efektów ubocznych to po porodzie mogą wystąpić bóle głowy. Co do ważenia i mierzenia, to dzidzia przez te 2 godz gdy będziecie się tulić, nie schudnie ani nie urośnie, więc zgodnie ze standardem masz prawo to egzekwować

truskafcia właśnie zrobiłam test owu i raczej negatywny. za tydzien ide na monit
 
reklama
merylin pojecia nie mam jak przeoczyłam twój post!!!
GRATULUJE ZDROWEGO SYNECZKA!!!!!!!!
36_3_11.gif

Bedziesz napewno bardzo szczesliwa~!!!!!!!:):tak:


Kosmopolitan no to Koniecznie dzialajcie z mezem...ale dzis jest szyjKa długa a z dnia na dzien sytuacja moze sie diametralnie zmienic...
Jestem bardzo cieKawa Twojego bobasKa..malego, pachnącego, słodziutKiego!!!!:)
~~~~~~~~

DziołszKi a ja na chwiKe , MaKsio mi zasypia a potem mamy wieczór z małzem na totalnym luzie, zamówilismy sobie Sushi
36_13_9.gif
i bedziemy popijac winKo:))))
7_4_33.gif


Zatem do Jutra. Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
hej Ewcik. ja tez zrobilam test owulacyjny i nadal negatywny :-(
u mnie dzis 12dc wiec czekam dalej.

cos tu dzisiaj cicho. gdzie wy sie podziewacie dziewczyny :confused:
 
Ostatnia edycja:
malin gratuluje zdrowej dzidzi i super podejscia:tak: brawo :tak::tak::tak:

ja tez dzisiaj bylam na wizycie i ku mojemu zdziwieniu zyjka nadal dluga zamknieta:szok: a bylam przekonana ze juz moze cos sie ruszylo bo ostatnio caly czas mi dolega. no ale znajac zycie to sie przeterminuje:wściekła/y:
synek wazy juz 3200kg i jest z cala pewnosscia chlopczykiem:tak: dzisiaj na dowod pokazal jajka :-) takze niespodzinki przy porodzie nie bedzie.

daria mnie tez interesuje porod w wodzie i ta klinika w ktorej chce rodzic daje taka mozliwosc (oczywiscie jezli wanna bedzie wolna). dzisiaj nawet mnie oprowadzono po salach porodowych i widzialam jak to wszystko wyglada. powiedzialam ze chce unikanc naciecia krocza i ze zalezy mi na pozycjach wertykalnych. polozna powiedziala ze ona jest otwarta na propozycje rodzacej ale wywnioskowalam ze nie wszystkie polozne sa takie:wściekła/y:
powiedzialam tez ze nie chce znieczulenia zoo i czy maja do zaoerowania cos innego. podobno nawet maja ten gaz rozweselajcy, ale dopiero od wczoraj wiec zadna rodzaca jeszcze go nie przetestowala. mam nadzieje ze nie bede przecierac szlakow:-D wiecie cos na temat tego gazu?
i co z innymi znieczuleniami? ja nie mam doswiadczenia bo mialam zoo.

aha zapytalam rowniez co w razie gdybym chciala miec dziecko przy sobie przez 2 godziny bezposrednio po porodzie, no i tu znowu schodu- nie ma takiej praktyki. oczywiscie dziecko przyklada sie do piersi matki bezposdrednio po porodzie ale potem jest zabierane do mierzenia i wazenia (niby szybko to nastepuje) , mycia i ubierania, a potem od razu mama jest wieziona z dzieckiem na sale...

tak szczerze to mam mieszane uczucia- pomimo ze to prywatna klinika to tak naprawde nie do konca ida na rękę rodzacej.

u nas wszedl ten gaz (tzn w polsce) ja nie mialam okazji skorzystac ale kolezanka tak mowi ze bole czuc delikatnie fajna sprawa:) mi polzona mowila ze tutaj zazwyczaj rodza na krzeslku lub w wannie ze malo kto w lozku jak w ogle bylam w tej sali to same drabinki pilki szunurki i przerozne rzeczy :) ona mowi ze mi bedzie kazala na krzeselku bo mowi szybko idzie i wlasnie bez naciecia :) ja z nadia próbowałam na krzesełko ale nie dalam rady bo tak mnie plecy bolaly ze tylko bylo mi dobrze jak leżałam;/ i pilka byla pomocna na bol pleców:)
 
Mama, brzmi obiecująco, trzymam kochana kciuki! ...czyli testować będziesz w okolicy mojego terminu, miejsce się zwolni więc HOP wskakuj na nie :-D

Merylin, gratuluję zdrowego dzidziusia! Super masz podejście! A według mnie wielce prawdopodobne, że to była "nastroszona" pipulka :-D Na in-gender jest taki post gdzie dziewczyna ostrzega iż zdjęcia USG z 15 tygodnia są bardzo mylące, sama zobacz jak wyglądała jej córeczka w 14t4d:

MISLEAD2EDIT.JPG


MISLEADEDIT.JPG


MISLEAD4EDIT.JPG


Masz jakieś fotki z USG?

Ewcik, a co oznacza "raczej" negatywny? :-) Bo jak kreska testowa jest dość wyraźna to juz tuż tuż :tak: Tempka ładnie leci w dół więc prawdopodobnie estrogeny rosną i być może owulka będzie w tym cyklu wcześniej, trzymam kochana kciuki!

Kosmo, u mnie to samo, niby Kaja trzyma już bardzo nisko główkę i wbija się w kanał rodny ale szyjka długa i zamknięta a wykres napięcia macicy na KTG to zero absolutne :-D

Truskafffko, no właśnie tak mi mówiono, że w tym szpitalu tną tydzień przed terminem ...z jednej strony umieram z ciekawości czego się jutro dowiem a z drugiej jestem przerażona. I tak sobie pomyślałam, że jeśli CC będzie tydzień przed terminem to to już za jakiś tydzień! :szok:
 
Hej Dziewczyny!!!

Przepraszam, że Was nie nadrabiam, ale dużoo tego wyczytałam że Merlyn najprawdopodobniej synka będzie mieć i się cieszy i ja razem z Tobą:) ślę buziaki w brzuszek:-)

Ja nie mialam parę dni dostępu do neta i nie miałam jak zajrzeć do Was:-( w pt byłam na monitorinu rano i okazało się, że owu była, czyli ok 12 godzin po pozytywnym teście owu.

Tasha mam pytanie, bo Ty też starałaś się o dzidzię podczas monitoringu i mam pytanie ile dni przed owu potwerdzoną monitem wystopowaliście? I jak to było podczas obserwacji cyklu...Bo ja teraz w czerwcu też będę miała monit fajny lekarz zgodził się że możemy monitorować każdy cykl aż zajdę w ciążę:) i dostałam receptę na lutkę:-)

Piranha jakbyś mogła spojrzeć na mój wykres i czy ja mogę zajść w ciążę ze staranek z 15dc?? Wytrzymałyby plemniki tyle dni?Proszę o wasze opinie..

P.S zrobiłam zapas coli light bezkofeinowej:-)
 
pirania kochana, nieeee kreski testowej prawie że nie widać, jak się mocno przyjrzę, to coś tam prześwituje:-D albo to moja wyobraźnia działa;-)

noemi a gdzie nabyłaś tą Colę?
 
reklama
Ewcik niestety nie w Polsce, znajomy był za granicą i kupił mi zapas bo w Polsce tylko przez internet widziałam w delikatesach Piotr i Paweł, byłam w delikatesach Alma i też tam nie było...
 
Do góry