reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha no dokładnie:) my też wszystko przez neta kupujemy prawie. :tak: A za rower zaoszczędziliśmy 200zł i uważam że to bardzo dużo!
Buziak! i nie stresuj się :* bedzie si
 
reklama
hej
Dido sliczny cukiereczek :-)

byliśmy na kontroli Zuza rozwija się ok, waży 6800 i ma 68 cm,dalej tylko na cycusiu, smoczka tez nie chce i mała zołza chyba już tak bedzie spała 3-4 drzemki po 30 min, ale za to potrafimy pospać w wolne dni do 9.30 :-), ogólnie od 19 już śpi, tylko dużo się ostatnio budzi :cool:, ale cóż to szczegół:-D
 
Mama nie świrujemy, ale oby to była piękna ow i na koniec były piękne II kreseczki:tak:
Misia czekamy i zobaczymy ;) szanse na ten cykl są, seksior był ;) trzymam kciuki :)
Daria fajowo, że tak pozytywnie w szpitalu było, od razu człowiek spokojniejszy w temacie porodu :)
Tasha boskie imiona hehe a myślałam że to mój tata miał fantazje:-D
Czarodziejka hehe no to niezłe układy ma mąż z "górą" że pogodę załatwił :p
Kate Niunia może być imieniem? masakra hehe
już widzę dojrzałą, świadomą siebie, dorosłą kobietę która przedstawia się jako NIUNIA:baffled:
Kinga ale fajne towarzystwo w suwaczku hehehe super zdjęcie ;)
i &&&&& za wasze staranka w tym cyklu :)
Aguśka &&&&&& i za was :)
Piranha o której jutro jedziesz?
ja myślę że ci dzień na cc zaklepią :) będę z Tobą myślami :)
Monico pięknie mała rosnie :) a te szczegóły to wiesz..pikuś:-D
Gal ...wracaaaaj
 
Pirania - tak, jutro mam comiesięczną wizytę z usg:tak:; szpitalem się nie stresuj, na pewno będzie dobrze, wszystko Ci powiedzą i kto wie...może wyznaczą termin!!!
Misia - najmocniej Cię przepraszam, oczywiście za ten cykl też trzymam &&&&&&&&&&&&&&, nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że odpuściłaś ten cykl i poprzestałaś na obserwacji:baffled:
Daria - no pewnie, jeśli się boisz znieczulenia to lepiej spróbować bez, ja bez znieczulenia już nie chcę:no:, poza tym w PL nie ma wielu możliwości wyboru, chyba tylko znieczulenie lub spontan:-)
Truskafffka - fakt, ludzka fantazja nie zna granic:-D
 
monico, Zuzia rośnie jak na drożdżach a czas zasuwa jak szalony. Mój synek też był z krótkodrzemkowców ;-) ...i łatwo się wybudzał, ciekawe jak będzie z Kają.

Truskafffko, dzięki wielkie! No ciekawe czy faktycznie wyznaczą mi jakiś termin a jeśli tak to na kiedy :-) (czy w terminie porodu czy wcześniej). Krzysia urodziłam w prywatnej klinice i jakoś państwowe szpitale mnie przerażają ;-), okropnie mnie stresuje ta jutrzejsza wizyta. Co do godziny to miałam iść na 12-tą na bilans dwulatka z Krzysiem a dopiero potem do szpitala ale w przychodni są zawsze spore opóźnienia i zastanawiam się czy nie odpuścić bilansu jutro a załatwić wcześniej szpital.
 
Dziękuje wszystkim jesteście baardzo miłe wspieracie mnie bardzo mocno i dodajecie otuchy ale jak mi się nie udało w tym cyklu to lecę do ginka niech sprawdzi czy wszystko gra bo owu mi szaleje co miesiąc w innym terminie może hormony mi szaleją już sama nie wiem niech posprawdza wszystko i już :-)
 
jestem po pracy..
sie wynudziłam:dry:


Pirania czułam lewy jajnik-ten działający;-)

Truskaffka-dokładnie..bez spinania pośladów ,ale z nadzieją :-D

Merylin nadal&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę :tak:


pozdrawiam wszystkie babki moje i mykam do robienia obiadu.
 
reklama
Cześć dziewczynki.Jestem po wizycie lekarz próbował podglądnąć maluszka i narazie na jego oko to chłopczyk lub nastroszona cipka.Ale ja myślę że jednak chłopczyk.Powiedział że potrwierdzi to dopiero za miesiąc.Trochę mi dziwnie ale chociaż już przestanę się nastawiać.Będę mamo 3 chłopczyków może to też jest całkiem fajne.:-D:-D:-D
 
Do góry